ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Kartkowicze Klasy A Gr. 7 po rundzie jesiennej
autor: K.GrzeszkowiakIndywidualnie:

- 7 kartek (5 żółtych + 2 czerwone) Kobus K. (Sokół S.)
- 6 (5+1) Brydziński K. (Korona R.)
- 6 (5+1) Taratajcio Pi. (Świt B.)
- 5 (4+1) Bucik A. (Remor R.)
- 5 (4+1) Musiał K. (Sokół G.)
- 4 (4+0) Czerwiński A. (Iskra P.)
- 4 (3+1) Matuszewski M. (Sokół S.)
Drużynowo:

- 29 kartek (24 żółte + 5 czerwonych) SOKÓŁ S.: 7 Kobus K. (5+2), 4 Matuszewski M. (3+1), 3 Kobus A. (2+1), 3 Kobus J. (2+1), 2 Banasiak K., 2 Skwaryj Sz., 2 Sokołowski R., 1 Lisiak K., 1 Gębka S., 1 Lewandowski D., 1 Pańczyk D., 1 Grzelak A., 1 Węcławek P.

- 23 (20+3) SOKÓŁ G.: 5 Musiał K. (4+1), 3 Musiał P. (2+1), 2 Jadrysiewicz T. (1+1), 2 Kośmider P., 2 Szylak M., 1 Adamczyk K., 1 Ciastek M., 1 Musiał Marek, 1 Romkowski P., 1 Musiał Marcin, 1 Młodawski M., 1 Szuster B., 1 Sokołowski R., 1 Ragański M.

- 23 (22+1) KORONA R.: 6 Brydziński K. (5+1), 3 Wachowicz M., 2 Preis K., 2 Szałek K., 2 Zazula K., 1 Nitecki M., 1 Szulczewski M., 1 Chałupnik D., 1 Paprota Ł., 1 Jagiełło M., 1 Zbyszewski D., 1 Przygłocki K., 1 Andrysiewicz M.

- 23 (21+2) ŚWIT B.: 6 Taratacio Pi. (5+1), 3 Pierzak K. (2+1), 3 Taratajcio R., 2 Wójtowicz G., 2 Chałupnik S., 1 Wójtowicz A., 1 Fortecki P., 1 Drzymała M., 1 Taratajcio Prz., 1 Mikina K., 1 Drzymała T., 1 Czaja P.

- 19 (19+0) ISKRA P.: 4 Czerwiński A., 3 Kaczmarek D., 2 Westerlich K., 2 Skory M., 2 Tomaszewski S., 1 Janik M., 1 Papierski K., 1 Kaczka K., 1 Skory G., 1 Grucel M., 1 Kotniewicz Ł.

- 19 (18+1) INA N.: 3 Kuś M. (2+1), 3 Kuś K., 2 Podolak P., 2 Bachorski M., 2 Bachorski P., 2 Podolak Woj., 1 Kowalczyk B., 1 Lubecki S., 1 Twardowski M., 1 Nagły Sz., 1 Podolak Wal.

- 15 (15+0) POMORZANIN Z.: 3 Waszkiel M., 2 Wejman R., 2 Kolański N., 1 Przyborek M., 1 Zaczek P., 1 Urbański M., 1 Sinkowski K., 1 Kowalski K., 1 Winnicki M., 1 Przyborek P., 1 Kondracik D.

- 14 (13+1) ZJEDNOCZENI W.: 3 Czarnecki P. (2+1), 2 Sawka M., 2 Sobek R., 1 Daniel K., 1 Węgrzyn K., 1 Gasztold N., 1 Rokosz P., 1 Mrówka M., 1 Kruszyński B., 1 Wak K.

- 14 (12+2) REMOR R.: 5 Bucik A. (4+1), 3 Młynarczykowski Jak., 2 Bohdziewicz K., 1 czerwona Kiłoczko B., 1 Korycki M., 1 Zarzycki T., 1 Wróblewski K.

- 13 (12+1) BŁĘKITNI S.: 2 Radomski G. (1+1), 2 Lubecki T., 2 Pastwa K., 2 Cybulski R., 2 Czajkowski P., 2 Więczkowski K., 1 Kuleta K.

- 13 (13+0) ORZEŁ Ż.: 3 Boruń B., 3 Wojciechowski D., 2 Kowalski P., 1 Matwiejko K., 1 Boruń P., 1 Mazurek B., 1 Matwiejko Mac., 1 Michałowski J.

- 12 (12+0) KLON K.: 3 Groblica D., 3 Lewandowski K., 1 Tuński M., 1 Lipski M., 1 Staszczyk W., 1 Wilk M., 1 Teśluk M., 1 Angerman P.

- 11 (11+0) ORZEŁ B.: 2 Włodarczyk M., 1 Serwa K., 1 Przygoński D., 1 Wierzbicki M., 1 Leszczyński K., 1 Barszczewski R., 1 Gryk D., 1 Kulesa P., 1 Mulawka M., 1 Pawlak K.
źródło: własne
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Luis Mata nowym zawodni »
2 » Sarmata wygrywa w spari »
2 » Szmit trenerem Chemika
2 » Falborska w Kotwicy
1 » Zmiany w rozgrywkach. D »
1 » LZS Orkan Dalewo szuka  »
1 » Pekao Szczecin Open prz »
1 » W Gościnie oldboje zako »
1 » Półfinał Pucharu Polski »
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
mecze:
8 » Orzeł Bierzwnik-Korona  »
7 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
7 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
6 » Polonia Płoty-Lech Czap »
5 » Błękitni Stargard-Stal  »
4 » Mechanik Bobolice-MKP S »
3 » Wieża Postomino-GKS Leś »
3 » SCRS Barlinek-Bałtyk Ko »
2 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
2 » Biali Sądów-Ina Golenió »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Fan1946
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2848
• imprez: 122107
• newsów: 73467
• użytkowników: 74493
• komentarzy: 1095118
• zdjęć: 794705
• relacji: 38580
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies