ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga -
Strzelcy IV ligi
Strzelcy IV ligi:
14 - Wiktor Sawicki (Darłovia Darłowo), Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin),
13 - Damian Staniszewski (Flota Świnoujście),
11 - Michał Jarząbek (Ina Goleniów),
8 - Mateusz Górny (MKP Szczecinek), Paweł Iskra (Flota Świnoujście), Michał Magnuski (Kluczevia Stargard),

7 - Łukasz Aleksandrowicz (Hutnik Szczecin), Grzegorz Magnuski (Kluczevia Stargard),

6 - Patryk Hanke (Iskierka Szczecin), Charles Nwaogu (Hutnik Szczecin), Konrad Romańczyk (Leśnik Manowo),

5 - Kamil Bartoszyński (Kluczevia Stargard), Krystian Mądrowski (Błękitni II Stargard), Bartosz Sobinek (Hutnik Szczecin),

4 - Damian Banachewicz (Ina Goleniów), Konrad Bartoszewicz (Vineta Wolin), Łukasz Jarzębski (Leśnik Manowo), Dariusz Juracki (Orzeł Wałcz), Maciej Kraśnicki (Flota Świnoujście), Maciej Maciejewski (Lech Czaplinek), Radosław Misztal (Hutnik Szczecin), Norbert Neumann (Gryf Kamień Pomorski), Adrian Rutkowski (Rega Trzebiatów), Szymon Włodarek (Gryf Kamień Pomorski),

3 - Michał Bąba (Iskierka Szczecin), Patryk Dzikowicz (Orzeł Wałcz), Robert Gajda (Błękitni II Stargard), Marcin Gozdal (Sokół Karlino), Mateusz Góra (MKP Szczecinek), Wojciech Guźniczak (Sparta Węgorzyno), Karol Jabłoński (Błękitni II Stargard), Marcin Kaszczyc (MKP Szczecinek), Patryk Łapa (Rega Trzebiatów), Jarosław Piskorz (Błękitni II Stargard), Piotr Sipko (Iskierka Szczecin), Michał Stasiak (Flota Świnoujście), Przemysław Stosio (Ina Goleniów), Michał Szubert (Rasel Dygowo), Kacper Wittbrodt (Gryf Kamień Pomorski),

2 - Kamil Bazyli (Darłovia Darłowo), Jakub Cerazy (Orzeł Wałcz), Hubert Cybulski (Olimp Gościno), Igor Duńczak (Rega Trzebiatów), Mikołaj Duwe (Vineta Wolin), Kamil Gozdal (Sokół Karlino), Witold Klym (Hutnik Szczecin), Norbert Kornaga (Rasel Dygowo), Szymon Kurczak (Rega Trzebiatów), Paweł Miązek (Hutnik Szczecin), Mateusz Myśliński (Leśnik Manowo), Igor Paszkowski (Ina Goleniów), Dmytro Shevchuk (Flota Świnoujście), Toa Sugahara (Hutnik Szczecin), Przemysław Sydoruk (Darłovia Darłowo), Patryk Szczygielski (Kluczevia Stargard), Grzegorz Tarasewicz (Flota Świnoujście), Kacper Tomaszewicz (Ina Goleniów), Paweł Wegner (Orzeł Wałcz), Maciej Więcek (Sparta Węgorzyno), Łukasz Wiśniewski (Rasel Dygowo), Michał Woźniak (Hutnik Szczecin), Grzegorz Zagrodny (Iskierka Szczecin), Rafał Załoga (Rasel Dygowo), Marcel Ziemann (Sokół Karlino),

1 - Kamil Adamczyk (Hutnik Szczecin), Dawid Adamski (Flota Świnoujście), Bartłomiej Babiak (Lech Czaplinek), Dawid Banach (Kluczevia Stargard), Igor Bany (Lech Czaplinek), Michał Barański (MKP Szczecinek), Mateusz Bątkowski (Flota Świnoujście), Marcin Becmer (Rasel Dygowo), Paweł Bednarski (Błękitni II Stargard), Jonatan Cackowski (Flota Świnoujście), Radosław Cyburt (Vineta Wolin), Damian Dzierbicki (Sparta Węgorzyno), Steve Endene (Iskierka Szczecin), Bartłomiej Fastyn (Darłovia Darłowo), Artur Fryś (Darłovia Darłowo), Marcin Gawron (Błękitni II Stargard), Maciej Góra (MKP Szczecinek), Hubert Górka (Sokół Karlino), Szymon Górski (Iskierka Szczecin), Daniel Guzicki (Iskierka Szczecin), Mateusz Hajman (Leśnik Manowo), Dawid Jeż (Vineta Wolin), Łukasz Jurjewicz (MKP Szczecinek), Damian Karczmarski (Gryf Kamień Pomorski), Kacper Kita (Olimp Gościno), Norbert Kłoda (Gryf Kamień Pomorski), Patryk Kozioł (Leśnik Manowo), Paweł Kułakowski (Olimp Gościno), Mariusz Kurczak (Rega Trzebiatów), Michał Lampa (Olimp Gościno), Dominik Lis (Błękitni II Stargard), Bartłomiej Maciukajć (Leśnik Manowo), Tomasz Mallek (Lech Czaplinek), Radosław Marcyniuk (Hutnik Szczecin), Rafał Maruszewski (Rega Trzebiatów), Damian Mosiądz (Sparta Węgorzyno), Adrian Nagórski (Vineta Wolin), Maksym Oliinyk (Flota Świnoujście), Karol Orłowski (Sparta Węgorzyno), Damian Ostrowski (Leśnik Manowo), Leszek Pazdur (Rasel Dygowo), Marcin Resiak (Lech Czaplinek), Przemysław Rodak (Rega Trzebiatów), Szymon Rogowski (Flota Świnoujście), Dawid Roszak (Gryf Kamień Pomorski), Mateusz Roszak (Olimp Gościno), Hubert Sadowski (Błękitni II Stargard), Dawid Sobol (Lech Czaplinek),Kamil Sobol (Lech Czaplinek), Przemysław Stolarski (Orzeł Wałcz), Radosław Surma (Kluczevia Stargard), Wojciech Suślik (Orzeł Wałcz), Bartłomiej Szczęsny (Gryf Kamień Pomorski), Tomasz Tomczak (Lech Czaplinek), Edward Tondrik (Sparta Węgorzyno), Michał Tymek (Olimp Gościno), Zbigniew Węglowski (MKP Szczecinek), Szymon Wierzchowski (Hutnik Szczecin), Radosław Wiśniewski (Vineta Wolin), Patryk Włóka (Sparta Węgorzyno), Andrzej Wojciechowski (Rasel Dygowo), Adam Zalewski (Olimp Gościno), Mateusz Zaniewicz (Rasel Dygowo), Seweryn Zelmachowicz (Rega Trzebiatów),

Samobójcze:
1 - Piotr Kibitlewski (Lech Czaplinek) dla Sparty Węgorzyno
Oskar Marcinkowski (Rega Trzebiatów) dla Iny Goleniów
Patryk Polański (Sokół Karlino) dla Kluczevii Stargard
Piotr Winogrodzki (Ina Goleniów) dla Orła Wałcz
Seweryn Wrzeszcz (Kluczevia Stargard) dla Sparty Węgorzyno
Adam Zejfer (Rega Trzebiatów) dla Iny Goleniów


Strzelcy według drużyn:
Błękitni II Stargard: 5 - Krystian Mądrowski, 3 - Robert Gajda, Karol Jabłoński, Jarosław Piskorz, 1 - Paweł Bednarski, Marcin Gawron, Dominik Lis, Hubert Sadowski

Darłovia Darłowo: 14 - Wiktor Sawicki, 2 - Kamil Bazyli, Przemysław Sydoruk, 1 - Bartłomiej Fastyn, Artur Fryś

Flota Świnoujście: 13 - Damian Staniszewski, 8 - Paweł Iskra, 4 - Maciej Kraśnicki, 3 - Michał Stasiak, 2 - Dmytro Shevchuk, Grzegorz Tarasewicz, 1 - Dawid Adamski, Mateusz Bątkowski, Jonatan Cackowski, Maksym Oliinyk, Szymon Rogowski

Gryf Kamień Pomorski: 5 - Szymon Włodarek, 4 - Norbert Neumann, 3 - Kacper Wittbrodt, 1 - Damian Karczmarski, Norbert Kłoda, Dawid Roszak, Bartłomiej Szczęsny

Hutnik Szczecin: 7 - Łukasz Aleksandrowicz, 6 - Charles Nwaogu, 5 - Bartosz Sobinek, 4 - Radosław Misztal, 2 - Witold Klym, Paweł Miązek, Toa Sugahara, Michał Woźniak, 1 - Kamil Adamczyk, Radosław Marcyniuk, Szymon Wierzchowski

Ina Goleniów: 11 - Michał Jarząbek, 4 - Damian Banachewicz, 3 - Przemysław Stosio, 2 - Igor Paszkowski, Kacper Tomaszewicz + 2 bramki samobójcze

Iskierka Szczecin: 6 - Patryk Hanke, 3 - Michał Bąba, Piotr Sipko, 2 - Grzegorz Zagrodny, 1 - Steve Endene, Szymon Górski, Daniel Guzicki

Kluczevia Stargard: 8 - Michał Magnuski, 7 - Grzegorz Magnuski, 5 - Kamil Bartoszyński, 2 - Patryk Szczygielski, 1 - Dawid Banach, Radosław Surma + bramka samobójcza

Lech Czaplinek: 4 - Maciej Maciejewski, 1 - Bartłomiej Babiak, Igor Bany, Tomasz Mallek, Marcin Resiak, Dawid Sobol, Kamil Sobol, Tomasz Tomczak

Leśnik Manowo: 6 - Konrad Romańczyk, 4 - Łukasz Jarzębski, 2 - Mateusz Myśliński, 1 - Mateusz Hajman, Patryk Kozioł, Bartłomiej Maciukajć, Damian Ostrowski

MKP Szczecinek: 8 - Mateusz Górny, 3 - Mateusz Góra, Marcin Kaszczyc, 1 - Michał Barański, Maciej Góra, Łukasz Jurjewicz, Zbigniew Węglowski

Olimp Gościno: 2 - Hubert Cybulski, 1 - Kacper Kita, Paweł Kułakowski, Michał Lampa, Mateusz Roszak, Michał Tymek, Adam Zalewski

Orzeł Wałcz: 4 - Dariusz Juracki, 3 - Patryk Dzikowicz, 2 - Jakub Cerazy, Paweł Wegner, 1 - Przemysław Stolarski, Wojciech Suślik + bramka samobójcza

Rasel Dygowo: 3 - Michał Szubert, 2 - Norbert Kornaga, Łukasz Wiśniewski, Rafał Załoga, 1 - Marcin Becmer, Leszek Pazdur, Andrzej Wojciechowski, Mateusz Zaniewicz

Rega Trzebiatów: 4 - Adrian Rutkowski, 3 - Patryk Łapa, 2 - Igor Duńczak, Szymon Kurczak, 1 - Mariusz Kurczak, Rafał Maruszewski, Przemysław Rodak, Seweryn Zelmachowicz

Sokół Karlino: 3 - Marcin Gozdal, 2 - Kamil Gozdal, Marcel Ziemann, 1 - Hubert Górka

Sparta Węgorzyno: 3 - Wojciech Guźniczak, 2 - Maciej Więcek, 1 - Damian Dzierbicki, Damian Mosiądz, Karol Orłowski, Edward Tondrik, Patryk Włóka + 2 bramki samobójcze

Vineta Wolin: 14 - Kamil Wiśniewski, 4 - Konrad Bartoszewicz, 2 - Mikołaj Duwe, 1 - Radosław Cyburt, Dawid Jeż, Adrian Nagórski, Radosław Wiśniewski
źródło: spartawegorzyno.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/kobiety: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
mecze:
84 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
66 » Wicher Brojce-Pomorzani »
29 » Biali Sądów-Stal Lipian »
29 » Sokół Karlino-Flota Świ »
28 » Darłovia Darłowo-Orzeł  »
26 » Radew Białogórzyno-Wrzo »
22 » Sokół Sokoliniec-Iskra  »
21 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
21 » Remor Recz-Klon Krzęcin
20 » Dąb Dębice-Promień Most »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
BigFanPogo... Calisia82
diegodiego... Hutnik81
Kyax Lukas1986
nocnik synmoniura
gości: 964
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119983
• newsów: 72651
• użytkowników: 70425
• komentarzy: 1091851
• zdjęć: 788045
• relacji: 38315
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies