piłka nożna / Ekstraklasa -
Remis z Grekami
autor: pogonszczecin.pl Za Portowcami trzeci mecz kontrolny przed sezonem 2019/20. Szczecinianie zremisowali dzisiaj z greckim Olympiakósem Pireus 1:1 (1:0). Pogoń objęła prowadzenie w 18. minucie. Zvonimir Kožulj dośrodkował piłkę w szesnastkę, a gola głową zdobył Iker Guarrotxena. Wicemistrzowie Grecji odpowiedzieli trafieniem po przerwie. W 65. minucie precyzyjnie zza pola karnego przymierzył Giánnis Massoúras. Kolejnym rywalem Dumy Pomorza będzie przeciwnik z Ekstraklasy, Arka Gdynia. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę.
Pogoń Szczecin: 1. Dante Stipica (63' Jakub Bursztyn) - 22. David Stec (63' Jakub Bartkowski), 23. Benedikt Zech (63' Damian Pawłowski), 13. Kóstas Triantafyllópoulos (63' Igor Łasicki), 77. Ricardo Nunes (63' Hubert Matynia) - 27. Sebastian Kowalczyk (63' Santeri Hostikka), 28. Tomás Podstawski (63' Kacper Smoliński), 17. Zvonimir Kožulj (63' Kacper Kozłowski), 14. Kamil Drygas (63 Marcin Listkowski), 34. Iker Guarrotxena (63' Marcel Wędrychowski, 81' Adrian Benedyczak) - 9. Adam Frączczak (63' Soufian Benyamina)

Olympiakós (Pireus): Kóstas Tzolákis - Giánnis Massoúras, Avraám Papadópoulos (46' Jagoš Vuković), Ousseynou Ba (46' Vassílis Torossídis), Kóstas Tsimíkas (46' Apóstolos Martínis) - Thanássis Androútsos, Guilherme (67' Vassílis Sourlís), Bruno, Mathieu Valbuena (46' Daniel Podence) - Hugo Cuypers (46' Miguel Ángel Guerrero), Franco Soldano (46' Fiorin Durmishaj)
źródło: własne/90minut.pl