Bałtyk rozbity przez Mieszka
autor: looola91Bałtyk Koszalin w niedzielę 4 listopada przegrał z jednym z kandydatów do awansu do drugiej ligi Mieszkiem Gniezno 0:4. Wszystkie bramki zespół z Gniezna zdobył w drugiej połowie.

Pierwsze 45 minut spotkania było wyrównane. Goście imponowali warunkami fizycznymi i kilka razy na swoich nogach odczuli siłę rywala zawodnicy gospodarzy. Podopieczni Mariusza Lenartowicza mieli swoje szanse, ale nie potrafili znaleźć drogi do siatki.
Po zmianie stron goście już w 49 minucie wyszli na prowadzenie, po golu Michała Steinke. W 63 minucie Dawid Radomski podwyższył na prowadzenie. Mieszko nie zamierzało zwalniać w 82 minucie Adam Konieczny zdobył gola na 3:0. Wynik spotkania w 89 minucie ustalił Mikołaj Panowicz. Bałtyk przegrał u siebie z Miezkiem Gniezno 0:4.

Kolejny mecz Bałtyk zagra 11 listopada o godzinie 13:30 na wyjeździe z KP Starogard Gdański.