ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 14.11.2017 19:54
Bińkowska i Szperkowska powołane
autor: paulina Amelia Bińkowska (MKS Olimpia Szczecin) oraz Oliwia Szperkowska (UKS Orzeł 2010 Women Wałcz) zostały powołane na konsultację szkoleniową Reprezentacji U-17, która odbywać będzie się w Warszawie w dniach 24.11.2017 - 26.11.2017. Nina Patalon powołała dwadzieścia dwie zawodniczki.
Powołane:
1. Alicja Piechocka (KKPK Medyk Konin)
2. Maria Jakubowska (KKPK Medyk Konin)
3. Nikola Przytuła (KKP Stomilanki Olsztyn)
4. Martyna Michalska (KKP Unia Lublin)
5. Alicja Bijak (KKP Unia Lublin)
6. Dominika Hyża (KS Polonia Środa Wielkopolska)
7. Beata Nowak (KS Polonia Środa Wielkopolska)
8. Natalia Topa (LKS Respect Myślenice)
9. Klara Karoń (LUKS Sportowa Czwórka Radom)
10. Natalia Padilla (Malaga CF Femenino)
11. Amelia Bińkowska (MKS Olimpia Szczecin)
12. Anaida Shahbazyan OKS Stomil Olsztyn)
13. Paula Zawistowska (OKS Stomil Olsztyn)
14. Alicja Kozłowska (Ottestad Idrettslag Fotball)
15. Zuzanna Radochońska (Sztorm AWFiS Gdańsk)
16. Anna Konkol (TS ROW Rybnik)
17. Oliwia Szperkowska (UKS Orzeł 2010 Women Wałcz)
18. Katarzyna Kałużna (UKS SMS Łódź)
19. Alicja Sokołowska (UKS SMS Łódź)
20. Gabriela Grzybowska (UKS SMS Łódź)
21. Paulina Oleksiak (UKS SMS Łódź)
22. Maria Wrzesińska (UKS Ząbkovia Ząbki)
źródło: wlasne
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 2
 
top komentarze
newsy:
26 » Błękitni bez trenera. K »
7 » Klub zakończył współpra »
6 » Majewski pilkarzem Pogo »
5 » Patryk Bil: Sezon się j »
4 » Będzie mniej okręgówek
3 » Trudne rozmowy z Podbes »
3 » Bednarek: Nasze progi s »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Malec rozpocznie trenin »
2 » Pogoń rozpoczęła współp »
mecze:
55 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
52 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
47 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
41 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
37 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
36 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
32 » Korona Człopa-Olimp Zło »
30 » Gryf Polanów-Sparta Węg »
30 » Intermarche-Rega Trzebi »
27 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
nitek91
gości: 830
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106521
• newsów: 69248
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1046989
• zdjęć: 742428
• relacji: 36661
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies