piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu -
Zabrakło niewiele
autor: AszefPogoń 04 Szczecin przegrała z LEX Kancelarią Słomniki 3:4 w niedzielnym meczu Ekstraklasy Futsalu. Był to także pojedynek braci Soleckich, Oktawiana i Dominika.

W Zero-Czwórce zadebiutował w końcu Pedro Amorim Peru, który w 11. minucie swoją bramką otworzył wynik spotkania. Przyjezdni doprowadzili do remisu w 20. minucie. A bramkę na swoje konto zapisał Dominik Solecki. - Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki mecz - powiedział po meczu dla futsalekstraklasa.pl Dominik Solecki. - Tak jak mówiłem już w poprzednim wywiadzie: nie patrzyliśmy na indywidualności Pogoni, ale na cały zespół.
W drugiej połowie goście często robili zmiany, niestety braki kadrowe uniemożliwiły to gospodarzom. Po tym jak na ławkę rezerwową udali się Jurczak i Jakubiak zespół ze Słomnik zdobył gola. Dwie minuty później Artur Jurczak doprowadził do remisu. Ale po chwili strzelili bramkę. Szczecinianie byli bardzo bliski remisu. Najpierw Oktawian Solecki pokonał Lasika, a Jakubiak na 7 sekund przed końcem meczu trafił w poprzeczkę. - Stawiliśmy, wydaje mi się, naprawdę mocny opór - podsumował spotkanie bramkarz Pogoni’04 Łukasz Koszmider. - A w końcówce zabrakło niewiele, żeby chociaż jeden debiutancki punkt w tym sezonie zdobyć.
źródło: własne/futsalekstraklasa.pl