piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Słodki start w Łobzie!
Wczoraj o godzinie 13:00 na stadionie im.Andrzeja Beliny w Łobzie zainaugurowano wiosenną rundę A-klasy. Miejscowy Światowid 63 Łobez podejmował rezerwowy zespół Polski Cukier Kluczevia Stargard.
Sam mecz to pokaz sił drużyny z Łobza i srogi rewanż za zeszłoroczny sensacyjny remis w Stargardzie. Już do przerwy gospodarze prowadzili 7:0, a bramki zdobywali Dawid Urbański (x3), Remek Borejszo, Jacek Szabunia i Łukasz Nikołajczyk (x2).
Po przerwie obraz gry zupełnie się nie zmienił a Światowid dalej punktował rywali. Kolejne pięć goli padło łupem: Dobrowolskiego (x2), K.Kacprzaka, debiutującego R.Tyrańskiego oraz ponownie na listę strzelców wpisał się Borejszo. W 85 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Dobrowolski trafiając w spojenie. A bramka dla gości to prezent od naszego obrońcy który nie fortunnie zagrał do bramkarza.
Zapraszamy wszystkich na kolejne mecze oraz dziękujemy wszystkim kibicom, którzy mimo niesprzyjającej aury dopingowali Naszych zawodników.
źródło: wlasne