Trzy bramki braci Nagórskich
autor: vinetawolin.futbolowo.plPodopieczni Pawła Sikory przegrali w środowym pojedynku III. Ligi Bałtyckiej w Wolinie z Vinetą 1:3. Bramki dla miejscowych w tym spotkaniu zdobyli Adam i Adrian Nagórscy.

Szczecinianie na ten pojedynek udali się z zawodnikami będącymi w składzie pierwszego zespołu: Jakubem i Bartoszem Piotrowskimi, Miłoszem Przybeckim, Takuyą Murayamą i Błażejem Chouwerem. Rezerwy mimo to nie dały rady wolinianom. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 25. minucie po bramce Adriana Nagórskiego (na zdjęciu). Tuż przed gwizdkiem na przerwę szczecinianie mieli rzut karny. Pewnym wykonawcą jedenastki był Takuya Murayama.
Zespół Pawła Ozgi na prowadzenie wyszedł dwadzieścia minut po przerwie. Piotrowskiego drugi raz w tym meczu pokonał Adam Nagórski. Ten sam zawodnik ustalił wynik środowego spotkania w 80. minucie. Po tej porażce rezerwy Pogoni zajmują ósme miejsce z dorobkiem 20-tu punktów. Vineta zaś z 28 oczkami uplasowała się na trzecim miejsce w tabeli. W następnej kolejce w Szczecinie Pogoń w roli gospodarza podejmować będzie Świt Skolwin. Wyspiarze udadzą się do Kościerzyny na pojedynek z Kaszubią.

1:0 - Adrian Nagórski 25'
1:1 - Takuya Murayama 45'
2:1 - Adam Nagórski 65'
3:1 - Adam Nagórski 80'

Vineta: Bratkowski Mariusz, Skorb Adrian, Niewiada Marek, Jeż Dawid, Łodyga Dawid, Kacperek Kamil (73' Chamera Paweł), Adamczak Michał, Ława Bartosz, Nagórski Adrian (88' Wydmuszek Tomasz), Wittbrodt Kacper, Nagórski Adam (89' Pogorzelczyk Kajetan)

Pogoń II: B.Piotrowski - Adamczuk (60. Kapelusz), Stańczyk, Krzywicki, Chouwer - J. Piotrowski, Bartoszewicz (80. Fijałkowski) Przybecki, Murayama, Paczuk (70. S.Kowalczyk) - D.Kowalczyk (80. Maćkowski).
źródło: własne/pogonszczecin.pl