Podsumowanie 12 kolejki
autor: RobusLesnkRossaZa nami dwunasta kolejka spotkań o mistrzostwo w III lidze Bałtyckiej w sezonie 2014/2015. Sześć spotkań z tej kolejki zostało rozegranych w sobotę 25 października, a pozostałe dwa w niedzielę 26 października. Sześć z tych meczów zakończyło się zwycięstwem którejś z drużyn, a w dwóch musiały się one podzielić punktami. Dwunasta kolejka była udana dla gości, którzy odnieśli aż pięć zwycięstw, a gospodarze tylko jedno.
Kibice zgromadzeni na III-ligowych stadionach w województwie Pomorskim i Zachodniopomorskim obejrzeli dziewiętnaście bramek, z których gospodarze zdobyli siedem, natomiast goście dwanaście. Taka ilość bramek dała nam średnio 2,375 gola na mecz. Z czego gospodarzom przypadło 0,875, a gościom 1,5. W dwunastej kolejce na listę strzelców wpisało się dziewiętnastu zawodników, z czego jeden zaliczył trafienie samobójcze. W minionej kolejce najszybciej strzelono bramkę już w pierwszej minucie spotkania, a miało to miejsce w Dygowie, gdzie miejscowy Rasel uległ 1:2 Cartusii Kartuzy, a strzelcem pierwszej bramki został Piotr Przybylski z Cartusii. Natomiast najpóźniej strzelono bramkę w dziewięćdziesiątej minucie spotkania, a miało to miejsce w dwóch meczach: GKSu Przodkowo z Lechią II Gdańsk (2:2). Strzelcem ostatniej bramki, dającej jeden punkt został Paweł Czychowski z Lechii II. Drugi mecz gdzie strzelono bramkę w ostatniej minucie został rozegrany w Manowie, gdzie miejscowy GKS Leśnik uległ 2:3 Drawie Drawsko Pomorskie, a bramkę na wagę trzech punktów strzelił Przemysław Brzeziański z Drawy. W dwunastej kolejce najwięcej bramek w jednym meczu to pięć, a wpadło ich tyle w Manowie, gdzie GKS Leśnik Manowo uległ 2:3 Drawie Drawsko Pomorskie. Natomiast najmniej bramek w meczu to jedna, a wpadło ich tyle w trzech spotkaniach: Astry Ustronie Morskie z Chemikiem Police (0:1), KSu Chwaszczyno z Bałtykiem Gdynia (1:0) oraz Kaszubi Kościerzyna z Gwardią Koszalin (0:1).