Małecki nie pomógł. KS Chwaszczyno górą w Szczecinie
autor: BengoroW sobotę, 30 sierpnia Pogoń II Szczecin zmierzyła się z kolejnym beniaminkiem III Ligi Bałtyckiej. KS Chwaszczyno wygrało w Szczecinie 4:1.

Początek spotkania należał do podopiecznych Adama Gołubowskiego. Bardzo aktywny był Patryk Małecki (na zdjęciu), który został w Szczecinie i nie pojechał z I zespołem do Łęcznej. Szczecinianom brakowało jednak wykończenia sytuacji i bramek. Beniaminek z Chwaszczyna nastawił się w tej części spotkania na obronę. Do przerwy był wynik bezbramkowy.
W drugiej połowie do głosu doszli przyjezdni, którzy kontrowali miejscowych. W 52 minucie zespół z Chwaszczyna wyszedł na prowadzenie. Po trzech minutach beniaminek poszedł za ciosem i było 2:0. Szczecinianie byli zaskoczeni dwoma ciosami gości. Niestety po chwili po rzucie wolnym Brzozowski trzeci raz wyjął piłkę z siatki.

Podopieczni Adama Gołubowskiego nie potrafili wyprowadzić sytuacji strzeleckich. Niestety w 67 minucie grali już w osłabieniu. Sędzia Marcin Zarwalski czerwonym kartonikiem ukarał Patryka Małeckiego za komentowanie jego decyzji. Pod koniec meczu goście dobili Portowców zdobywając czwartą bramkę. Pogoń II Szczecin odpowiedziała szybko, golkipera gości pokonał Robert Obst. Ostatecznie 4:1 zwyciężył zespół beniaminka KS Chwaszczyno.

Pogoń II: Brzozowski - Kotłowski, Kosacki, Krzywicki, Łaźniowski - Walski (Jałoszyński), Obst, Okuszko (Bednarski) - Małecki, Pogorzelczyk (Bartoszewicz), Kozłowski (Paczuk).
źródło: pogonszczecin.pl/własne