ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
inne / kolarstwo
inne / kolarstwo krab - 09.12.2013 08:48
Mikołaj też był kolarzem
autor: TaSiaPrzy minusowej temperaturze i śnieżnej aurze w Nowogardzie odbył się Mikołajkowy Wyścig, czyli Kolarski Wyścig Przełajowy i MTB.
Impreza odbyła się na terenie Stadionu Miejskiego i Sarniego Lasu. Wzięli w niej udział zawodnicy z Nowogardu, Golczewa, Gorzowa, Kłodawy, Lipian, Maszewa, Strzelc Kraj., Szczecina, a nawet Warszawy. Przeprowadzono wyścigi w kilku kategoriach wiekowych od młodzika (rocz. 2000) po kategorię Open. Dla najlepszych organizatorzy przygotowali dyplomy, puchary, medale i nagrody. Miłym akcentem byli specjalni mikołaje jeżdżący trasą wyścigu.

Tylko na ligowiec.net kompletne wyniki:
Kategoria żak + młodziczka:

1. Tamara Szalińska /143/ Ratusz Maszewo
2. Jacek Fecak /142/ Chrabąszcze Nowogard
3. Daria Michalska /146/ Daria Michalska BOGO Szczecin
4. Weronika Fidos /145/ Ratusz Maszewo
5. Oliwia Sanigórska /147/ BOGO Szczecin
6. Aleksandra Howorska /148/ BOGO Szczecin
7. Julia Kuczyńska /144/ Ratusz Maszewo

Kategoria junior młodszy + juniorka:

1. Kacper Wójcik /104/ Orlęta Gorzów
2. Wojciech Ceniuch /106/ Piast Szczecin
3. Alex Castaldo /109/
4. Marcin Łęszczak /116/ Chrabąszcze Nowogard
5. Natalia Jędrzejczak /94/ BOGO Szczecin
6. Piotr Szypiórkowski /105/ Orlęta Gorzów
7. Anna Sagan /117/ POM Strzelce Kraj.
8. Adam Salamon /100/ Chrabąszcze Nowogard
9. Marek Naruszewicz /114/ POM Strzelce Kraj.
10. Bartłomiej Wróblewski /110/ Ratusz Maszewo
11. Jan Zalewski /111/ BOGO Szczecin
12. Jakub Ubych /103/ Chrabąszcze Nowogard
13. Claudia Weiss /113/ BOGO Szczecin

Kategoria młodzik + juniorka młodsza:

1. Szymon Łakomy /134/ Ratusz Maszewo
2. Oskar Filipczak /127/ Piast Szczecin
3. Dawid Szaliński /131/ Ratusz Maszewo
4. Piotr Sowiński /121/ Chrabąszcze Nowogard
5. Kamil Kamiński /139/ BOGO Szczecin
6. Mateusz Walaszczyk /124/ Baszta Golczewo
7. Nikola Stankiewicz /126/ Piast Szczecin /jun. mł/
8. Konrad Wypych /129/ Gim. 11 Szczecin
9. Adrian Zając /136/ Gim. 1 Nowogard
10. Damian Teodorczyk /122/ Chrabąszcze Nowogard
11. Mateusz Pieprz /133/ BOGO Szczecin
12. Mateusz Skrybunow /128/ Gim. 11 Szczecin
13. Szymon Kinasz /132/ Gim. 1 Nowogard
14. Maciej Radecki /125/ Baszta Golczewo
15. Hubert Ostrowski /130/ Gim. 11 Szczecin

Kategoria junior + OPEN kobiety:

1. Remigiusz Gil /96/ POM Strzelce Kraj.
2. Damian Niesłuchowski /91/ Orlęta Gorzów
3. Krzysztof Gański /93/ Piast Szczecin
4. Adrian Klincewicz /92/ Orlęta Gorzów

Kategoria OPEN:

1. Arkadiusz Ceniuch /5/ Piast Szczecin
2. Michał Urtnowski /3/ Chrabąszcze Nowogard
3. Kamil Wołkowicz /22/ Legia Warszawa
4. Marcin Malinowicz /11/ CX Kłodawa
5. Tomasz Jarmowski /7/ Baszta Golczewo
6. Dariusz Hlek /10/ Rowery Turowski
7. Zbigniew Junak /4/ Stal Lipiany
8. Stefan Zawierucha /21/ Nowogard
9. Dariusz Pilipczak /14/ Szczecin
10. Piotr Kaczor /8/ Ratusz Maszewo
11. Jacek Rzepka /15/ Nowogard
12. Jacek Sołtysiak /13/ Szczecin
13. Łukasz Skryplonek /16/ Nowogard


Poza konkursem wystartował z nr. 135 Grzegorz Stępniak reprezentujący klub CCC Polsat Polkowice.
źródło: własne / wnowogardzie.pl
 
multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 2
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 3
piłka ręczna/II Liga: 2
piłka ręczna/Superliga mężczyzn: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
siatkówka/II liga kobiet: 1
siatkówka/II liga mężczyzn: 1
siatkówka/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
24 » W półfinale Portowcy za »
7 » Test mecz w Drawsku Pom »
4 » Snajperzy grupy 5 szcze »
2 » Ciężka zima Gromu
2 » Plan przygotowań Prawob »
1 » Sokół organizuje dwa tu »
1 » Kontuzja Deleva
1 » W Szczecinie między inn »
1 » Ennaoui Mistrzynią Pols »
1 » Statystyki A klasy grup »
mecze:
17 » Pogoń Szczecin-Puszcza  »
17 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
16 » Ina Goleniów-Gryf Polan »
15 » Legionovia Legionowo-Bł »
15 » Gryf Kamień Pomorski-Pi »
15 » Drawa Drawsko Pom.-Spar »
13 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
12 » Olimp Gościno-Energetyk »
11 » Osadnik Myślibórz-MKP S »
9 » Sokół Karlino-Iskra Bia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Junioro
gości: 1663
statystyki portalu
• drużyn: 2595
• imprez: 93482
• newsów: 63993
• użytkowników: 56856
• komentarzy: 999813
• zdjęć: 682834
• relacji: 33698
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2016 - by ligowiec team
Polityka Cookies