ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
inne / kolarstwo
inne / kolarstwo krab - 09.12.2013 08:48
Mikołaj też był kolarzem
autor: TaSiaPrzy minusowej temperaturze i śnieżnej aurze w Nowogardzie odbył się Mikołajkowy Wyścig, czyli Kolarski Wyścig Przełajowy i MTB.
Impreza odbyła się na terenie Stadionu Miejskiego i Sarniego Lasu. Wzięli w niej udział zawodnicy z Nowogardu, Golczewa, Gorzowa, Kłodawy, Lipian, Maszewa, Strzelc Kraj., Szczecina, a nawet Warszawy. Przeprowadzono wyścigi w kilku kategoriach wiekowych od młodzika (rocz. 2000) po kategorię Open. Dla najlepszych organizatorzy przygotowali dyplomy, puchary, medale i nagrody. Miłym akcentem byli specjalni mikołaje jeżdżący trasą wyścigu.

Tylko na ligowiec.net kompletne wyniki:
Kategoria żak + młodziczka:

1. Tamara Szalińska /143/ Ratusz Maszewo
2. Jacek Fecak /142/ Chrabąszcze Nowogard
3. Daria Michalska /146/ Daria Michalska BOGO Szczecin
4. Weronika Fidos /145/ Ratusz Maszewo
5. Oliwia Sanigórska /147/ BOGO Szczecin
6. Aleksandra Howorska /148/ BOGO Szczecin
7. Julia Kuczyńska /144/ Ratusz Maszewo

Kategoria junior młodszy + juniorka:

1. Kacper Wójcik /104/ Orlęta Gorzów
2. Wojciech Ceniuch /106/ Piast Szczecin
3. Alex Castaldo /109/
4. Marcin Łęszczak /116/ Chrabąszcze Nowogard
5. Natalia Jędrzejczak /94/ BOGO Szczecin
6. Piotr Szypiórkowski /105/ Orlęta Gorzów
7. Anna Sagan /117/ POM Strzelce Kraj.
8. Adam Salamon /100/ Chrabąszcze Nowogard
9. Marek Naruszewicz /114/ POM Strzelce Kraj.
10. Bartłomiej Wróblewski /110/ Ratusz Maszewo
11. Jan Zalewski /111/ BOGO Szczecin
12. Jakub Ubych /103/ Chrabąszcze Nowogard
13. Claudia Weiss /113/ BOGO Szczecin

Kategoria młodzik + juniorka młodsza:

1. Szymon Łakomy /134/ Ratusz Maszewo
2. Oskar Filipczak /127/ Piast Szczecin
3. Dawid Szaliński /131/ Ratusz Maszewo
4. Piotr Sowiński /121/ Chrabąszcze Nowogard
5. Kamil Kamiński /139/ BOGO Szczecin
6. Mateusz Walaszczyk /124/ Baszta Golczewo
7. Nikola Stankiewicz /126/ Piast Szczecin /jun. mł/
8. Konrad Wypych /129/ Gim. 11 Szczecin
9. Adrian Zając /136/ Gim. 1 Nowogard
10. Damian Teodorczyk /122/ Chrabąszcze Nowogard
11. Mateusz Pieprz /133/ BOGO Szczecin
12. Mateusz Skrybunow /128/ Gim. 11 Szczecin
13. Szymon Kinasz /132/ Gim. 1 Nowogard
14. Maciej Radecki /125/ Baszta Golczewo
15. Hubert Ostrowski /130/ Gim. 11 Szczecin

Kategoria junior + OPEN kobiety:

1. Remigiusz Gil /96/ POM Strzelce Kraj.
2. Damian Niesłuchowski /91/ Orlęta Gorzów
3. Krzysztof Gański /93/ Piast Szczecin
4. Adrian Klincewicz /92/ Orlęta Gorzów

Kategoria OPEN:

1. Arkadiusz Ceniuch /5/ Piast Szczecin
2. Michał Urtnowski /3/ Chrabąszcze Nowogard
3. Kamil Wołkowicz /22/ Legia Warszawa
4. Marcin Malinowicz /11/ CX Kłodawa
5. Tomasz Jarmowski /7/ Baszta Golczewo
6. Dariusz Hlek /10/ Rowery Turowski
7. Zbigniew Junak /4/ Stal Lipiany
8. Stefan Zawierucha /21/ Nowogard
9. Dariusz Pilipczak /14/ Szczecin
10. Piotr Kaczor /8/ Ratusz Maszewo
11. Jacek Rzepka /15/ Nowogard
12. Jacek Sołtysiak /13/ Szczecin
13. Łukasz Skryplonek /16/ Nowogard


Poza konkursem wystartował z nr. 135 Grzegorz Stępniak reprezentujący klub CCC Polsat Polkowice.
źródło: własne / wnowogardzie.pl
 
multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2014 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/A klasa: 2
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 3
piłka nożna/Ekstraklasa futsalu: 2
piłka nożna/I liga: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/wojewódzka okręgówka: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 3
piłka ręczna/Superliga mężczyzn: 2
 
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kempes7 pszczolek
gości: 952
statystyki portalu
• drużyn: 2311
• imprez: 66489
• newsów: 52720
• użytkowników: 51642
• komentarzy: 892408
• zdjęć: 585513
• relacji: 27095
home.pl


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2014 - by ligowiec team
Polityka Cookies