piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki -
Grom Świelino z Pucharem Prezesa LKS Iskra Kłanino
autor: aniawyzW sobotę 2 marca 2013r. w Bobolicach, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, odbył się Halowy Turniej o Puchar Prezesa LKS Iskra Kłanino Kazimierza Mikołajczaka.
Organizatorem imprezy był LKS Iskra Kłanino. W zawodach wzięło udział pięć zespołów: Grom Świelino (klasa okręgowa), LKS Iskra I Kłanino i LKS Iskra II Kłanino (klasa A) oraz Contema i Policja z bobolickiej ligi zakładowej.
Drużyny grały systemem 'każdym z każdym'. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji, bowiem w dziesięciu spotkaniach zawodnicy strzeli aż 103 bramki.
Puchar Prezesa LKS Iskra Kłanino z kompletem zwycięstw wywalczył LKS Grom Świelino. W ostatnim meczu turnieju, a zarazem decydującym o drugim miejscu Contema Bobolice pokonała LKS Iskra I Kłanino 6:1. Tym samym Iskra I Kłanino zajęła III miejsce. Na czwartej pozycji uplasowała się Policja Bobolice, a piąte miejsce zajął LKS Iskra II Kłanino.
Wszystkie uczestniczące w imprezie zespoły otrzymały okolicznościowe dyplomy, a trzy najlepsze puchary ufundowane przez Kazimierza Mikołajczaka prezesa LKS Iskra Kłanino.
Najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Majewski z Contemy, który dla swojego zespołu zdobył 10 bramek. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Kamilowi Krawieckiemu z Gromu Świelino, a najlepszym zawodnikiem został wybrany Tomasz Matysiak z pierwszego zespołu Iskry Kłanino.