piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki -
Gwiazdy Ligi Polskiej zagrały w Barnimiu
autor: jurgolW sobotę 16.07.2011 r. na boisku w Barnimiu został rozegrany towarzyski mecz pomiędzy drużynami Świtu Barnimie i Gwiazd Ligi Polskiej.
W pierwszej połowie, w większości gra toczyła się na połowie gospodarzy, którzy przeprowadzili kilka udanych kontr, ale żadna z nich nie zakończyła się trafieniem do siatki. Gwiazdy grały składnie, czego następstwem była zdobyta przez Sebastiana Kordusa bramka w 23 min. meczu. Po chwili gospodarze odważniej zaatakowali, ale strzelec pierwszej bramki w 31 min. podwyższył wynik na 2:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
Po zmianie stron gospodarze przystąpili do gry z większym animuszem czym zaskoczyli rywali i w 52 min. meczu Adrian Mikina, zdobywa bramkę kontaktową a w 76 min. Krzysztof Wojtowicz doprowadza do wyrównania i wynik brzmi 2:2. Goście cofnęli się do obrony i czyhali na kontry, ale czasu było już coraz mniej do zakończenia spotkania. W zamieszaniu podbramkowym w 82 min. ponownie na listę strzelców wpisał się Adrian Mikna i ustalił wynik na 3:2 dla gospodarzy. W 65 min. meczu rzutu karnego dla gości nie wykorzystał Błażowski Marcin.
Po zakończeniu meczu wszyscy zawodnicy z rodzinami udali się na wspólną kolację a po niej na zabawę do białego rana.

gospodarze: Drzymała Michał, Wojtowicz Artur, Taratajcio Roman, Taratajcio Piotr, Grygorcewicz Paweł, Grygorcewicz Piotr, Drzymała Tomasz, Wojtowicz Krzysztof, Mikina Adrian, Mikina Karol, Mazur Maciej, Fortecki Paweł, Garbicz Michał, Wolny Krzysztof, Wojtowicz Grzegorz, Wojtowicz Sebastian, Leszczyński Krystian.