Flota o jedną bramkę lepsza od Kotwicy
Aż siedem bramek padło w sparingu pomiędzy Flotą Świnoujście a III-ligową Kotwicą Kołobrzeg. Lepsi o jedną bramkę okazali się pierwszoligowcy.
Worek z bramkami na nowowybudowanym stadionie w Kołobrzegu otworzył w 11 minucie, po indywidualnej akcji Bartosz Śpiączka. 10 minut później na 2:0 podwyższył Tomasz Ostalczyk z podania Dylewskiego. Bramkę kontaktową z rzutu wolnego w 32 minucie zdobył Kordian Rudziński. Na kolejne trafienie w meczu musieliśmy czekać aż do 70 minuty. Podanie Suszki wykorzystał 22-letni Nigeryjczyk Christian Ndubuisi Nnamani. Flota z gola cieszyła się niespełna minutę, błąd bramkarza wykorzystał Maciej Ropiejko. W 78 minucie znów z trafienia cieszył się rodak najlepszego strzelca I ligi Charlesa Nwaogu - Christian Nnamani. Wynik meczu w 84 minucie ustalił z rzutu karnego Ropiejko.