piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików -
Liga Bałtycka Orlików - zawodniczki Olimpii Bobolice mistrzem grupy I
Dnia 07 maja 2011r. w Koszalinie na boisku Orlik przy ul. Wenedów, odbył się ostatni turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 dla zespołów z grupy I w kategorii dziewcząt. Organizatorem rozgrywek był Dziecięco-Osiedlowy Klub Sportowy Wenedia - osoba odpowiedzialna Waldemar Sołek.
Należy podkreślić bardzo dobrą organizację turnieju. W przerwach pomiędzy meczami odbył się występ muzyczny oraz pokazy umiejętności najmłodszych piłkarzy Wenedii.
W najlepszym spotkaniu turnieju zawodniczki UKS Olimpia Bobolice (trener Henryk Kowalski) pokonały 3:0 zajmującą pierwsze miejsce w tabeli drużynę UKS Victorią SP 2 Sianów (trener Jędrzej Bielecki) i zostały mistrzem grupy I. Po jednej bramce w tym meczu strzeliły Klaudia Turkowska, Ola Trusiło i Weronika Parol.
W spotkaniu decydującym o drugim miejscu w turnieju Akademia Piłkarska Szczecinek (trener Mieczysław Berć) po bramce najlepszej strzelczyni Klaudii Popiel pokonała Victorię SP 2 Sianów 1:0.
Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Klaudia Turkowska (Olimpia), najlepszą bramkarką Sandra Wilemska (AP), a strzelczynią jej koleżanka z drużyny Klaudia Popiel.
Organizatorzy wyróżnili najmłodszą zawodniczkę turnieju Gabrysię Woźnicką z Bobolic i najmłodszą piłkarkę w ekipie gospodarzy Julię Jakubowską.
Wszystkie uczestniczące w turnieju zespoły otrzymały puchary, nagrody rzeczowe i słodki poczęstunek.

7. UKS Zawisza Grzmiąca 5 4-28

Do finału rozgrywek Ligi Bałtycka Orlik 2012 zakwalifikowały się następujące zespoły z grupy pierwszej : UKS Olimpia I Bobolice, UKS Victoria SP 2 Sianów, Akademia Piłkarska Szczecinek, Olimpia/Iskra Kłanino. Finał, odbędzie się w sobotę 28 maja 2011 roku o godz. 10 w Koszalinie na  boiskach Orlik.