ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
inne / GRAND PRIX POLSKI 2007
inne / GRAND PRIX POLSKI 2007 paulinus - 05.11.2006 15:32
Klasyfikacja końcowa Grand Prix Polski w Szczecinie
KOBIETY



1. Katarzyna Baranowska MKP Szczecin - zmienny - 1829

2. Otylia Jędrzejczak AZS AWF Warszawa - dowolny dystans - 1794

3. Katarzyna Baranowska MKP Szczecin - dowolny dystans - 1788

4. Paulina Barzycka AZS AWF Warszawa - dowolny dystans - 1781

5. Aleksandra Urbańczyk Trójka Łódź - zmienny - 1779

6. Aleksandra Urbańczyk Trójka Łódź - motylkowy - 1765

7. Beata Kamińska AZS AWF Warszawa - klasyczny - 1756

8. Iga Kalinowska MKP Szczecin - dowolny dystans - 1663

9. Aleksandra Bernat Warta Poznań - dowolny dystans - 1622

10. Paulina Barzycka AZS AWF Warszawa - dowolny sprint - 1536

MĘŻCZYŹNI



1. Paweł Korzeniowski AZS AWF Warszawa - dowolny dystans - 1854

2. Przemysław Stańczyk MKP Szczecin - dowolny dystans - 1834

3. Mateusz Sawrymowicz MKP Szczecin - dowolny dystans - 1826

4. Łukasz Drzewiński AZS AWF Warszawa - dowolny dystans - 1778

5. Sławomir Kuczko - AZS AWF Warszawa - klasyczny - 1748

6. Michał Rokicki AZS AWF Warszawa - dowolny dystans - 1735

7. Maciej Hreniak Ruch Grudziądz - dowolny dystans - 1729

8. Mateusz Matrzak Trójka Łódź - zmienny - 1699

9. Paweł Korzeniowski AZS AWF Warszawa - motylkowy - 1697

10. Łukasz Gimiński AZS AWF Warszawa - dowolny dystans - 1673
źródło: własne
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Juniorzy: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
5 » Liga Mistrzyń w Koszali »
3 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Pary IV Rundy Pucharu P »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Chemik Police w grupie  »
mecze:
45 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
31 » Gryf Kamień Pomorski-So »
28 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
27 » Korona Człopa-Błonie Ba »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
19 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
18 » Czcibor Cedynia-Gavia C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kencek raffik
gości: 963
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102883
• newsów: 67456
• użytkowników: 60896
• komentarzy: 1031931
• zdjęć: 724155
• relacji: 35699
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies