pszczolek
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 18.10.2018 11:05
5. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 5. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 20 października o 17:00 Pogoń 04 Szczecin w Netto Arenie powalczy z chorzowskim Clearexem.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 21.10.2018 14:26
Grad bramek w Netto Arenie
autor: Aszef Aż 10 bramek obejrzeli kibice zgromadzeni w Netto Arenie na meczu Pogoni '04 Szczecin z Clearexem Chorzów. O dwie bramki lepsi okazali się niestety goście i to oni wrócą do domu z kompletem punktów.

Pierwsza połowa spotkania rozgrywana była w bardzo szalonym tempie. Nie minęło jeszcze 120 sekund, a na tablicy wyników mieliśmy już 1:1. Najpierw na listę strzelców wpisał się Karol Czyszek, a chwilę później wyrównał Sebastian Leszczak. Pogoń następnie jeszcze dwukrotnie wychodziła na prowadzenie za sprawą bramek Konrada Prawuckiego czy Oleksandra Hirki, ale zawodnicy Clearexu zawsze byli w stanie szybko doprowadzić do remisu. Koniec końców 'zero-czwórka' na przerwę schodziła przy wyniku 3:3, więc kibice zgromadzeni w Netto Arenie na pewno nie mogli narzekać.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 19.10.2018 08:33
Czas na zwycięstwo
autor: aszefW sobotę, 20 października o godz. 17:00 w hali Netto Arena Pogoń 04 Szczecin podejmować będzie Clearex Chorzów.

Portowcy po 4. kolejkach mają na swoim koncie dwa punkty. Sobotni mecz będzie okazję do pierwszej wygranej w tym sezonie na swoim terenie. Patrząc na poprzednie spotkania szczecinianie nie mają problemów ze zdobywaniem goli. Dotychczas strzelili ich 12 tracąc 14. Zespołowi Romana Smirnova w najważniejszej chwili brakuje szczęścia. Oby w sobotę po pojedynku z chorzowianami Zero-Czwórka mogła świętować wygraną.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 13.10.2018 20:06
Porażka Zero-Czwórki
autor: AszefPogoń '04 Szczecin przegrała na własnym parkiecie w 4. kolejce Futsal Ekstraklasy z FC Toruń. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:2.

Na pierwszą bramkę kibice zgromadzeni w hali przy ul. Twardowskiego musieli czekać około 10 minut. Strzelanie rozpoczęli niestety goście, a dokładnie Mateusz Waszak, który wyprowadził FC Toruń na prowadzenie. Chwilę później Szklarza pokonał jeszcze Michał Wojciechowski i podopieczni Romana Smirnova byli już w niekorzystnej sytuacji. Pogoń kontakt złapała w 17. minucie za sprawą bramki Daniela Maćkiewicza. Wydawało się, że z wynikiem 1:2 Portowcy zejdą do szatni, ale przed samą przerwą trafił jeszcze Remigiusz Spychalski i zadanie na drugą połowę zrobiło się jeszcze trudniejsze.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 11.10.2018 08:07
4. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 4. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 13 października o 15:00 Pogoń 04 Szczecin w hali przy Twardowskiego powalczy z FC Toruń.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 05.10.2018 07:52
3. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 3. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 6 października o 18:00 Pogoń 04 Szczecin w Wielkopolsce zagra z  Red Dragons Pniewy.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 01.10.2018 12:48
Remis z Gattą po świetnym meczu
autor: mlamirekPogoń '04 Szczecin zremisowała na własnym parkiecie w 2. kolejce Futsal Ekstraklasy z Gattą Zduńska Wola. Obydwie drużyny stworzyły zebranym kibicom bardzo ciekawe widowisko.

Świetne widowisko zapewniły obydwie drużyny w pierwszej połowie spotkania. Dla 'zero-czwórki' mecz nie zaczął się niestety najlepiej. Szybkie prowadzenie po dość szczęśliwej bramce w wykonaniu Marciniaka, a 10 minut później podwyższył jeszcze Pautiak i gospodarze byli już w bardzo niekomfortowej sytuacji. Podopieczni Romana Smirnova od początku potrafili jednak stworzyć sobie sytuacje, więc bramki były tylko kwestią czasu. Pierwszy trafił precyzyjnym strzałem Gepert, a później stan meczu wyrównał Jakubiak. Do przerwy drużyny strzeliły jeszcze po jednym trafieniu i ostatecznie do szatni schodziły z wynikiem remisowym 3:3.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 27.09.2018 21:24
2. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 2. kolejka futsalowej ekstraklasy. W niedzielę, 30 września o 15:00 Pogoń 04 Szczecin w hali przy Twardowskiego zmierzy się z  Gattą Zduńska Wola.