piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Koniu - 18.04.2018 10:59
Kond-Bud Ligowiec.net mistrzem HALP
W niedzielę zakończyły się zmagania Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Były to ostatnie zmagania w charakterystycznym namiocie przy ulicy Tenisowej. Historyczną edycję wygrała drużyna Kond-Bud Ligowiec.net, która po fazie zasadniczej zajmowała trzecie miejsce. Wieczorny finał przeciwko JS Team zapowiadał się interesująco, gdyż to ekipa Jacka Sikory przed rozpoczęciem zmagań była stawiana w roli faworyta w wyścigu o mistrzostwo HALP. Sezon pokazał, że czołowa czwórka prezentuje wyrównany poziom i wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki pszczolek - 14.04.2018 10:22
Puchar Tymbarku: poznaliśmy rozstrzygnięcia w dwóch kategoriach
autor: PszczółekOd środy w Szczecinku rozgrywany jest finałowy turniej województwa zachodniopomorskiego XVIII edycji piłkarskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Wczoraj zapadły rozstrzygnięcia w kategorii U 12, w czwartek poznaliśmy najlepsze zespoły w kategorii do lat 10.

- Warto było przyjechać do Szczecinka, aby zobaczyć te wielkie emocje jakie były udziałem naszych młodych piłkarzy i piłkarek. Ambicji nikomu nie brakowało, często po meczach lały się łzy. Co ważne, dostrzegłem też kilka utalentowanych dziewcząt i chłopców. Bo przecież między innymi wyławianiu talentów ma służyć ta impreza - mówi Henryk Wawrowski, wiceprezes ZZPN.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki royal447 - 11.04.2018 21:35
Grosicki show
autor: pzpn.pl Kolejny bardzo dobry występ zanotował Kamil Grosicki. Jego zespół, Hull City rozbił na wyjeździe Burton Albion aż 5:0, a Polak był jednym z bohaterów spotkania. Wychowanek Pogoni Szczecin rozegrał cały mecz. Reprezentant Polski zdobył dwie bramki, na 2:0 i na 4:0. Dublet we wtorek oznacza, że Polak ma na swoim koncie dziewięć goli w tym sezonie. Jego zespół zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Swit1952 - 11.04.2018 20:48
Zabójczy kwadrans Świtu
autor: MajchrzakPiłkarze Świtu Szczecin zwyciężyli w Moryniu aż 0:6 i pewnie przebrnęli przez kolejną fazę rozgrywek Pucharu Polski ZZPN.
Wynik zawodów otworzył w 17 minucie spotkania Maciej Wyganowski, który skorzystał z dobrego podania, przebiegł niemal pół boiska i strzałem obok interweniującego bramkarza rywali posłał piłkę do siatki. Goście przeważali, ale długo nie potrafili podwyższyć prowadzenia. Dopiero tuż przed przerwą, po rzucie rożnym najsprytniejszy w polu karnym Morzycka okazał się Mateusz Kosacki, który strzałem głową zdobył bramkę do szatni.

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 11.04.2018 12:24
Aluszyk poprowadzi mecz w Ekstraklasie
autor: sedzia.netW poniedziałek 16 kwietnia br. sędzia KS ZZPN Artur Aluszyk poprowadzi spotkanie w Ekstraklasie.

Wiceprzewodniczący ds. szkolenia KS ZZPN będzie głównym rozjemcą w spotkaniu Wisły Płock z Wisłą Kraków. Jednym z jego asystentów będzie Marek Arys z KS ZZPN. Aluszyk w bieżącym sezonie rozgrywkowym prowadził 10 spotkań w Nice I lidze oraz jedno w Pucharze Polski.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 11.04.2018 09:49
Pojedynek z rewelacją
Już dzisiaj o godzinie 17.30 piłkarze Świtu Szczecin zmierzą się w meczu wyjazdowym w ramach VI rundy Pucharu Polski z rewelacyjnym wiceliderem IV ligi, czyli drużyną Morzycka Moryń.

Klub o tej samej nazwie co malownicze jezioro jest tegorocznym beniaminkiem, który jako jedyny próbuje dotrzymywać kroku w lidze Bałtykowi Koszalin. Ten sukcesu z pewnością nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie braci Janickich, z których pierwszy jest prezesem Klubu z Morynia, a drugi pełni rolę szkoleniowca. Zimą zespół opuścił najbardziej znany piłkarz kojarzony z Morzyckiem, czyli Maciej Ropiejko, który przeniósł się za zachodnią granicę.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki royal447 - 08.04.2018 13:26
Gol Grosickiego
autor: Hull City Twitter Kamil Grosicki zdobył swoją siódmą bramkę w tym sezonie Championship. Zespół wychowanka Pogoni Szczecin pokonał u siebie Queens Park Rangers FC 4:0. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 52. minucie przy wyniki 2:0 dla Hull City, zastępując Jarroda Bowena. Dziesięć minut później podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 3:0. Tygrysy plasują się obecnie na 18. miejscu w ligowej tabeli.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 08.04.2018 11:42
Przed nami trzecia kolejka ALNP Podjuchy
Przed nami 3 kolejka ALPN Podjuchy! Zapowiadają się wielkie emocje po dwutygodniowej przerwie. Gościem specjalnym niedzielnych rozgrywek będzie piękna pogoda, więc warto przyjść i w dobrym towarzystwie oglądać zmagania piłkarskie.