Uroczystości żałobne rozpoczną się 19 października 2017 o godzinie 11.00 w Parafii Najświętszego Serca Jezusa w Tanowie, a następnie o godzinie 12.00 na cmentarzu w Policach.

piłka nożna / regionalna okręgówka hudini - 17.10.2017 16:42
- 10 Stawniak Pa. (Sęp)
- 10 Szot A. (Orzeł)
piłka nożna / regionalna okręgówka dwp - 15.10.2017 23:42
Cenne zwycięstwo Iskierki nad Jantarem
autor: dwpMecz drugiej z trzecią drużyną w ligowej tabeli musiał na trybuny stadionu przy ul. Topolowej przyciągnąć komplet publiczności. Do Szczecina na mecz na szczycie w sobotę przyjechał Jantar Dziwnów.

Beniaminek niespodziewanie po 8 kolejkach był ex aequo na pierwszym miejscu w drugim beniaminkiem Światowidem Łobez. Dodatkowo goście z Dziwnowa przystępowali do meczu z Iskierką podbudowani wygraną w poprzedniej kolejce z KP Przecław aż 6:1. W tej samej kolejce w której Iskierka doznała porażki 1:3 z Promieniem Mosty. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty minimalnym faworytem tego meczu był Jantar. Jednak jak się później okazało faworytem tylko na papierze. Decydująca o losach meczu była pierwsza połowa, w której Iskierka pokazała gościom różnicę między A Klasą, a „Okręgówką”.
piłka nożna / regionalna okręgówka KMswidwin - 14.10.2017 19:35
Spójnia Świdwin po raz jedenasty z tarczą
Meczem z Sadem Chwiram ekipa ze Świdwina potwierdziła swoją doskonałą dyspozycję w sezonie 2017/2018. To już jedenasta wygrana z rzędu.

Mecz rozpoczął się dość spokojnie. Goście z Chwiramu skupili się na obronie a gospodarze wyczekiwali swojej szansy. Taka nadarzyła się dość szybko, kiedy to po dośrodkowaniu piłka trafiła pod nogi Krzysztofa Wiaka. Mimo interwencji bramkarza piłka znalazła się w siatce gości, a nasz coraz lepiej sprawujący się napastnik odnotował kolejne trafienie w sezonie. Jak się okazało później nie ostatnie w tym meczu. Spójnia od tego momentu znacznie się ożywiła i po kilku minutach w podobnej sytuacji piłkę na 2:0 posłał Sławomir Wieczorkiewicz. Rozbity mentalnie i bez większego zaangażowania zespół gości kontynuował grę momentami ograniczając się tylko do bronienia swojej bramki.
piłka nożna / regionalna okręgówka Sharkey - 13.10.2017 22:15
Gra się do końca...
autor: PszczółekPo pechowym remisie na stadionie przy Orzeszkowej, łobeskich piłkarzy czekał trudny mecz w Gryficach. I tak było. W 3. minucie bramkarz Światowida 63 piąstkuje piłkę bitą z pierwszego dla gospodarzy rzutu rożnego, ale zapędy gospodarzy ugasił w 5. minucie M. Smoliński po dobitce strzału Damiana Mosiądza.
Następują obustronne ataki. Niestety, w 12. minucie faul w polu karnym i po rzucie karnym mamy remis. W następnej fazie meczu zarysowuje się przewaga Ś63, którą potwierdza piękna bramka zdobyta przez J. Szabunię. Łobescy piłkarze na tym nie poprzestają - w 38. minucie R. Borejszo wykłada piłkę M. Smolińskiemu i ten zdobywa drugą w tym meczu bramkę. Mimo kilku okazji wynik nie ulega zmianie, do przerwy prowadzimy 3:1.
piłka nożna / regionalna okręgówka KMswidwin - 12.10.2017 08:19
Spójnia nadal niepokonana
autor: KMŚwidwinTo już 10 mecz bez porażki zespołu ze Świdwina (7 zwycięstw ligowych, 3 pucharowe ). Spotkanie rozpoczęło się wyraźnie pod dyktando Spójni.

To świdiński zespół w pierwszych 15. minutach stworzył dwie dogodne sytuację do strzelenia gola. Udało się za trzecim. W 17. minucie pięknym strzałem w same okienko bramki gości, piłkę posłał Michał Adamczyk. Strzał z kategorii ( nie do obrony ). Piłka mocno uderzona, trafiła idealnie w okienko i tym sposobem zespół gospodarzy objął prowadzenie 1:0. Nadal nie słabły ataki Spójni. Kolejne sytuacje zwiastowały grad bramek w Świdwinie. Jedna z kolejnych akcji przyniosła prowadzenie 2:0. W 28. minucie po ładnej akcji zespołowej Krzysztof Wiak pokonał, bramkarza Pogoni. Mecz do przerwy powinien zakończyć się wynikiem zbliżonym do 5:0.
piłka nożna / regionalna okręgówka Bengoro - 12.10.2017 08:12
Grają w regionalnej okręgówce
www.ligowiec.netW najbliższy weekend zostaną rozegrane jesienne spotkania regionalnej klasy okręgowej szczecińskiej północnej i południowej i regionalnej klasy okręgowej koszalińskiej północnej i południowej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / regionalna okręgówka KMswidwin - 11.10.2017 14:11
Mecz z tradycją
Historia pojedynków pomiędzy Spójnią Świdwin i Pogonią Połczyn Zdrój sięga bardzo długo. Jednym z ważnych wydarzeń na drodze tych dwóch klubów był sezon 1995/1996, kiedy to świdwiński klub awansował do III ligi (obecnie II liga) a rywale zza miedzy zajęli drugie miejsce. Niestety świdwińska ekipa zrezygnowała z awansu a nasze miejsce zajęli piłkarze Pogoni. Od tego czasu oba kluby z różnym skutkiem występowały w poszczególnych ligach. Po ostatnich meczach wydaję się, że region Powiatu Świdwińskiego powoli piłkarsko 'wstaje z kolan'.

Klub Sportowy Pionier-95 Borne Sulinowo

dane uzupełnić pomogli: Borneo04, Pionier190, Bodziollo, Artur92, szczepek25, p9, Maniutek9330, Pionier190, ali2700, czerwooo, czerwooo, czerwooo, Artur92, pionier95, pionier95, szczepek25, boRneo95, Ultras95, nawrok2, boRneo95, Fazi877, Fazi877, Fazi877 - dziękujemy