piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga czerwin - 15.09.2019 10:37
Hutnik zdobył Olimp!
autor: czerwinPiłkarze Hutnika Szczecin nie zwalniają tempa i kolejnego rywala odprawiają z bagażem pięciu goli. Tym razem ofiarą pomarańczowo-czarnych padł Olimp Gościno.
Podopieczni Krzysztofa Kubackiego już po pięciu minutach cieszyli się z pierwszego gola. Będący ostatnio w wybitnej formie strzeleckiej, Bartosz Sobinek strzałem głową pokonał bramkarza gości. Asystę przy tym trafieniu zapisał Łukasz Aleksandrowicz, który dośrodkował piłkę z rzutu wolnego.

Gospodarze chcieli pójść za ciosem, lecz ich akcjom brakowało finalizacji. Niewykorzystane sytuacje, według starego porzekadła, zemściły się na piłkarzach Hutnika. Zawodnicy z Gościna wyprowadzili kontratak, po stałym fragmencie gry dla gospodarzy i Hubert Cybulski, w sytuacji sam na sam, pokonał Damiana Wiśniewskiego. Obraz meczu nie uległ zmianie i to gospodarze wciąż prowadzili grę, lecz tym razem byli już skuteczniejsi. Charles Nwaogu poradził sobie w polu karnym z czterema przeciwnikami i precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie. Po kolejnym rzucie wolnym dla gospodarzy na listę strzelców powinien wpisać się Witold Klym.
piłka nożna / IV liga czerwin - 07.09.2019 22:08
Bezbramkowy wyjazd
autor: czerwinPiłkarze Hutnika Szczecin przywieźli punkt z trudnego terenu w Czaplinku. Konfrontacja z beniaminkiem rozgrywek zakończyła się bezbramkowym remisem.

Była to ciekawa rywalizacja ze względu na bilans bramek obu zespołów po pięciu kolejkach. Mecz ten był rywalizacją defensywy, która straciła do tej pory cztery gole z ofensywą mającą na koncie dziewiętnaście bramek. Kibice obejrzeli mecz pełen walki, lecz zabrakło w nim kwintesencji w postaci goli. Jednego udało się zdobyć podopiecznym Krzysztofa Kubackiego, kiedy wyprowadzili kontratak spod własnego pola karnego. Szymon Wierzchowski minął interweniującego poza polem karnym bramkarza gospodarzy i dograł piłkę do Jakuba Żelazowskiego, który sfinalizował akcję.
piłka nożna / IV liga dwp - 01.09.2019 23:52
Lech za mocny dla Iskierki
To nie było udane zakończenie wakacji dla 4 ligowej Iskierki Szczecin. Po słabym spotkaniu w wykonaniu naszych zawodników Iskierka przegrała z Lech Czaplinek 1:3.
Pierwsza połowa nie zapowiadała tak złego wyniku. Piłkarze z Prawobrzeża mimo, że grali ospale i wolno to nie dopuszczali gości pod własną bramkę przez co okazji było jak na lekarstwo. Jednak jeden błąd obrony OKS-u sprawił, że Lech wyszedł na prowadzenia. W 19 minucie Jarek Koksa nie zaasekurował Adama Kanigowskiego na prawej obronie i po szybkiej kontrze i dobitce strzału gola dla gości zdobył Maciejewski. Iskierka odpowiedziała natychmiastowo. W 21 minucie gola wyrównującego zdobył Patryk Hanke, który dobijał strzał Piotrka Sipko. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

piłka nożna / IV liga czerwin - 01.09.2019 13:28
Hutnik na piątkę!
Piłkarze Hutnika Szczecin nie zwalniają tempa! Podopieczni Krzysztofa Kubackiego pokonali Regę Trzebiatów, strzelając rywalowi pięć goli.
Początek spotkania nie zapowiadał, że gospodarze odniosą tak przekonujące zwycięstwo. Choć pomarańczowo - czarni, ze względu na ostatnie wyniki, byli faworytami tego meczu, to pierwsze pół godziny należało do gości z Trzebiatowa. W wielu przypadkach akcje podopiecznych Macieja Kiszkiela kończyły się niecelnymi strzałami, bądź dośrodkowaniami. Kiedy goście zdołali oddać celny strzał, wtedy na drodze stawał im dobrze dysponowany bramkarz Hutnika - Damian Wiśniewski. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy do głosu doszli gospodarze, co przełożyło się na zdobycie dwóch goli.
piłka nożna / IV liga czerwin - 29.08.2019 11:55
Grad bramek w Kamieniu Pomorskim!
autor: czerwinW środowe popołudnie przez nasz region przeszły silne burze z opadami gradu i deszczu. W Kamieniu Pomorskim też grzmiało, ale jedyny opad jaki miał miejsce podczas meczu, to grad goli.
Kibice zgromadzeni na stadionie miejscowego Gryfa zapewne spodziewali się wyrównanego pojedynku, lecz już pierwszy kwadrans zweryfikował ich oczekiwania. Podopieczni Krzysztofa Kubackiego potrzebowali zaledwie piętnastu minut, by wyjść na trzybramkowe prowadzenie. Wynik otworzył Łukasz Aleksandrowicz wykorzystując stratę piłki obrońców Gryfa. Napastnik Hutnika zdobył gola strzałem lewą nogą w długi róg bramki. Kolejne dwa trafienia zapisał na swoje konto Charles Nwaogu, a oba gole zdobył po strzałach głową. W pierwszej sytuacji podaniem obsłużył go Jakub Żelazowski, przy drugim trafieniu asystował Paweł Miązek.

Klub Sportowy Olimp Gościno

dane uzupełnić pomogli: ArteFix, Dree, kibic8, Lolexander, kotwafan, marcinolimp, BolekOlimp, maksiu1986, Lukas1986, siuraczek1979 - dziękujemy