pszczolek
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 18.11.2017 00:16
Chemiczki zagrają w Legionowie
W najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne mecze siatkarskiej Ekstraklasy. Mistrzynie z Polic w sobotę czeka wyjazdowy mecz z Legionovią Legionowo.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 20.11.2017 23:13
Natalia Mędrzyk: Rywal się nakręca
autor: Ryszard GlapiakZawodniczki Chemika Police wygrały w sobotę (18.11) z Legionovią. Zwycięstwo w Legionowie pozwoliło wrócić policzankom na fotel lidera Ligi Siatkówki Kobiet.

- Wygrywamy za 3 punkty, to dla nas jest najważniejsze. Musimy mieć jednak świadomość ilości błędów, które popełniłyśmy w pierwszym secie. Trener w trakcie czasu powiedział nam, że zrobiłyśmy aż 9 błędów własnych. To zdecydowanie za dużo. Od drugiej partii weszłyśmy na swój poziom, zaczęłyśmy kontrolować wydarzenia na boisku - opowiada Natalia Mędrzyk.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 17.11.2017 18:10
Chemik Police w grupie C
autor: BP Chemika Police Chemik Police poznał przeciwników w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Grupy przedstawiono w trakcie losowania odbywającego się w Moskwie. Policzanki trafiły do grupy C, w której zmierzą się z Dynamem Kazań, Vizurą Ruma i Martizą Plovdiv. Pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzyń policzanki rozegrają w połowie grudnia. Będzie to mecz wyjazdowy w Serbii (12-14.12.2017).
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 14.11.2017 11:39
Katarzyna Zaroślińska-Król: Bydgoszcz zaryzykowała zagrywką
autor: Chemik Police SAKatarzyna Zaroślińska i Jakub Głuszak po meczu z KS Pałacem Bydgoszcz. Gospodynie zanotowały piąte ligowe zwycięstwo. Pokonały Pałac 3:2.
- Pierwszy set był dość łatwy, wydaje mi się, że Pałac nie wyszedł w nim na maxa. Dodatkowo bardzo dobrze grałyśmy zagrywką, dlatego szybko wygrałyśmy. W kolejnych partiach Bydgoszcz wzmocniła serwis i to my zaczęłyśmy mieć kłopoty. Zaryzykowały i przynosiło im to korzyść. My obniżyłyśmy loty, trener powiedział w trakcie jednego z czasów, że w drugim secie popełniłyśmy 10 błędów. To nas pogrążyło, dlatego doszło do tie breaka - uważa Katarzyna Zaroślińska-Król.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 12.11.2017 01:03
Pierwszy tie break Chemiczek
autor: Chemik PoliceChemik Police pokonał KS Pałac Bydgoszcz 3:2. To pierwszy tie break mistrzyń Polski w bieżącym sezonie.
Gospodynie gładko wygrały pierwszy set. Zwycięstwo do 11 wniosło rozluźnienie, które pomogło Pałacowi w przejęciu inicjatywy. Bydgoszczanki wygrały dwie kolejne partie. Są pierwszą drużyną w sezonie 2017/18, które urwały Chemikowi punkt. Policzanki jednak nie straciły opanowania. Tie break rozpoczęły wynikiem 8:1, dzięki czemu ustawiły losy rozstrzygającego seta. Najwięcej punktów zdobyła Katarzyna Zaroślińska (24). Atakująca Chemika otrzymała nagrodę MVP. Dobrze prezentowała się również Agnieszka Bednarek-Kasza. Zdobyła 17 punktów (5 blokiem, 4 zagrywką, 8 atakiem). Chemik zanotował aż 14 asów serwisowych, dwa razy więcej od rywalek

siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 11.11.2017 08:41
Do Polic przyjeżdza Pałac
autor: Chemik PoliceW 99. Rocznicę Niepodległości do Polic zawita Pałac Bydgoszcz. Początek sobotniego pojedynku Chemika Police rozpocznie się o godzinie 18 w Policach.

Latem do drużyny Pałacu dołączył trener Piotr Makowski, były selekcjoner reprezentacji Polski. Poza nim, zespół wzmocniło 6 zawodniczek, choć nie wszystkie trafiły do wyjściowej szóstki.

- Pałac ma podobny skład do tego z zeszłego roku. Styl gry również jest podobny, czyli widowiskowa, szybka siatkówka. Na tle ligi na pewno wyróżnia się w tym elemencie. Przyjemna dla oka, ale nie zawsze tak efektywna, jak efektowna - charakteryzuje Pałac Marek Mierzwiński, asystent trenera.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 11.11.2017 08:29
Chemiczki podejmą Pałac
W najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne mecze siatkarskiej Ekstraklasy. Mistrzynie z Polic w sobotę czeka mecz z Pałacem Bydgoszcz.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 06.11.2017 11:57
Straciły jednego seta w Pile
autor: Chemik Police SAChemik Police pokonał Energę PTPS Piła 3:1. MVP spotkania uznano Stefanę Veljković.

Chemik nie najlepiej wszedł w pierwszą partię, popełniał dużo błędów, przegrał gładko do 17. Porażka zmobilizowała policzanki do ostrzejszej walki. Pomocne było również wprowadzenie Sladjany Mirković, serbskiej rozgrywającej. Najwięcej punktów w meczu zdobyła Katarzyna Zaroślińska (19 - 17 atakiem, 1 blokiem, 1 zagrywką). Chemik zdobył aż 16 punktów blokiem. Najwięcej Agnieszka Bednarek-Kasza (4). Policzanki dobrze radziły sobie również w polu serwisowym, zdobywając tym elementem 12 bezpośrednich punktów. Najwięcej Agnieszka Bednarek-Kasza (4). 3 punkty zdobyte w Pile pozwoliły wrócić Chemikowi na pozycję lidera tabeli Ligi Siatkówki Kobiet.