skryba1213
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy maggi - 23.02.2020 15:55
Ferie na sportowo
autor: Uczniowski Klub Sportowy PRAWOBRW hali przy ulicy Białoruskiej w Świnoujściu odbył się w piątek turniej dla dzieci i młodzieży rocznik 2001 i młodsi. Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz. Turniej był zorganizowany w ramach animacji sportowych kierowanych przez Łukasza Kupczyka.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Mecze zostały rozgrywane systemem każdy z każdym.

6.Prawobrzeże II

Poczęstunek zorganizowany został przez Hotel Hampton by Hilton. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, ale i również puchary. W organizacji turnieju pomagali Dawid Jaracz, Dominik Urbański, Piotr Polarczyk, Marcin Zmudziński i Łukasz Kupczyk.
Zespół Juniorów starszych Chrobrego Głogów poszukuje sparingpartnera na dzień 21.02.2020(piątek) bądź 22.02.2020(sobota).
Drużyna Chrobrego przebywa na obozie w Niechorzu(miejsce sparingu) a godzina spotkania pozostaje do ustalenia. Zainteresowane klubu proszone są o kontakt pod numerem telefonu 502 527 010
piłka nożna / Juniorzy paulinus - 16.12.2019 20:46
Pogoń Szczecin wygrywa XIX Edycję Rewalandii
Po trzech dniach niezwykłych piłkarskich emocjach, w rywalizacji XIX edycji Rewalandii najlepszą drużyną okazała się Pogoń Szczecin. Na podium znalazły się jeszcze Escola Varsovia zajmując drugą lokatę oraz Lech Poznań meldując się na trzecim miejscu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Igor Stankiewicz napastnik Pogoni Szczecin. Mateusz Jeleń z Górnika Zabrze to najlepszy bramkarz, a Szymon Skonieczny reprezentując Escolę Varsovię został królem strzelców trafiając 16 razy do bramki rywali.
Turniej Rewalandia z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie. Poziom tegorocznych rozgrywek był imponujący.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na dołączenie do naszego zespołu.
Oferujemy:

- zajęcia z trenerem licencjonowanym
- możliwość awansu do pierwszego zespołu
- świetną atmosferę, ale o tym się nie mówi, przekonaj się sam.
Pytania proszę kierowac mailowo.
l.truskowski85@wp.pl
piłka nożna / Juniorzy Mazi - 25.11.2019 22:32
Sportowa zima w Pyrzycach
autor: Pszczółek

Zarząd MLKS Sokó Pyrzyce informuje, że w grudniu 2019 r., organizuje cykl imprez sportowych pod tytułem 'Sportowa zima w Pyrzycach', które odbędą się na Hali im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Rolnej 5 w Pyrzycach oraz Orliku.

Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla juniorów - 15 grudzień 2019 r. (niedziela) - Zostało 6 wolnych miejsc

piłka nożna / Juniorzy trener1996 - 23.11.2019 14:50
Nabór do UKS Energetyk Junior Gryfino
autor: berni26UKS Energetyk Junior Gryfino serdecznie zaprasza wszystkich chłopców z Gryfina, gminy, powiatu oraz Szczecina, z rocznika 2007 na swoje treningi.

Rocznik 2007 trenuje 3 razy w tygodniu:
poniedziałek sala SP Chwarstnica 18.00-20.00.
środa sala SP1 Gryfino 17.30-19.00
piątek boisko - sztuczna nawierzchnia 16.50-18.30.
piłka nożna / Juniorzy paulinus - 15.11.2019 11:02
Odrabiali zaległości
autor: krzysztof cichomski c80Zaległe spotkanie ze Świtem Skolwin rozegrali juniorzy młodsi Chemika.
Podopieczni trenera Jarosława Grzesło po pierwszych 45 minutach gry prowadzili z drużyną Świtu 1:0. Bramkę w 9 minucie meczu zdobył Kuba Szczykutowicz, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Dawida Szali i strzałem z główki pokonał golkipera gości. Chemicy mieli jeszcze swoje szanse w pierwszej połowie, jednak wynik do przerwy nie uległ już zmianie.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 10.10.2019 19:56