piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 21.09.2018 19:55
Sensacja na Twardowskiego. Pogoń ogrywa lidera!
autor: Krzysztof GrzeszkowiakW piątkowy wieczór piłkarze Pogoni Szczecin podejmowali na własnym boisku lidera Ekstraklasy Wisłę Kraków. Przy silnie wiejącym wietrze i padającym deszczu podopieczni doskonale znanego w Szczecinie Macieja Stolarczyka nie potrafili zaskoczyć skazywanych na porażkę Portowców. Granatowo - Bordowi narzucili swój styl gry a kibice ze zdziwieniem przecierali oczy, bo w tym sezonie nie widzieli jeszcze takiej gry Pogoni. Piłkarze Dumy Pomorza pogubili się dopier po stracie bramki i wówczas goście doszli do głosu. Na szczęście dla gospodarzy wynik meczu się nie zmienił i Pogoń zainkasowała pierwszy komplet punktów w tym sezonie.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 20.09.2018 20:58
Nie zniknąć w blasku Białej Gwiazdy
Trudne zadanie czeka Pogoń Szczecin na początek IX kolejki LOTTO Ekstraklasy. Do Szczecina przyjedzie rozpędzony lider rozgrywek - Wisła Kraków. Nie tak dawno temu Portowcy rozbili Białą Gwiazdę na własnym obiekcie 6:2. Przed jutrzejszą potyczką część fanów Dumy Pomorza obawia się podobnego wyniku, ale w drugą stronę. Podopieczni Macieja Stolarczyka grają efektownie i efektywnie. Krakowianie nie zamierzają oddać prowadzenia w rozgrywkach. Czekamy na pierwsze zwycięstwo Portowców w tym sezonie, ewentualnie trzy punkty będą jutro miłą niespodzianką.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 16.09.2018 20:39
Runjaic: Nikt nie zasłużył na zwycięstwo w tym meczu
autor: Skiba Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Z pewnością nie możemy być zadowoleni ani z wyniku, ani z gry w drugiej połowie. W pierwszej połowie gra była wyrównana. Szybko objęliśmy prowadzenie. Oczekiwałem, że będzie widać więcej pewności siebie po drużynie, która gra u siebie. Postanowiliśmy, że po przerwie będziemy zwalczać przeciwnika i utrzymamy prowadzenie, ale tego nie było w drugiej połowie. Widzieliśmy, jak doszło do rzutu rożnego po którym padł gol. Takie błędy nie mogą przytrafiać się w ekstraklasie. Tu nie ma znaczenia, czy był to młody czy stary zawodnik. Każdy powołany na mecz ma obowiązek coś pokazać. Nikt nie zasłużył na zwycięstwo w tym meczu.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 16.09.2018 19:02
Pogoń znów nie wygrywa
autor: /meGwizdy żegnały zawodników Pogoni Szczecin po niedzielnym spotkaniu ligowym z Koroną Kielce. Portowcy ponownie nie byli w stanie wygrać spotkania, tym razem zremisowali 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył już w 3 minucie Radosław Majewski, wyrównał w drugiej połowie Elhadji Pape Diaw. Jednak to nie sam wynik meczu, a postawa zawodników w jego końcówce spowodowała emocjonalną reakcję widzów zgromadzonych na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Podopieczni Kosty Runjaicia w całym meczu popełniali wiele błędów, jednak w końcówce zamiast starać się ponownie wyjść na prowadzenie, często rozgrywali piłkę na własnej połowie, niejednokrotnie głupio ją tracąc.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 15.09.2018 22:43
Pogoń wraca do gry
Portowcy wracają do ligowej rywalizacji po przerwie na mecze reprezentacji. Seria meczów bez zwycięstwa wciąż ciąży na zespole ze Szczecina. W minionym sezonie szczecinianie dwa razy rywalizowali z Koroną Kielce. Obie potyczki zakończyły się bezbramkowym remisem. Ewentualna powtórka w niedzielne popołudnie nie zadowoli żadnej ze stron. Pierwszy gwizdek w spotkaniu Pogoń - Korona o godzinie 15:30. Zawodny poprowadzi Piotr Lasyk, który po raz pierwszy w tym sezonie będzie rozjemcą w meczu Dumy Pomorza.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 14.09.2018 14:36
#KapitanieWracajSzybko
autor: Łukasz BalskiW piątek w Warszawie odbędzie się konsultacja medyczna Adama Frączczaka. Pomoże ona obrać dalszą i optymalną drogę leczenia kapitana Pogoni Szczecin. Piłkarz już udał się do stolicy.

- Adam zostanie przebadany przez jednego z najlepszych specjalistów w kraju. Jest to neurochirurg prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Zieliński z Kliniki Neurochirurgii w Wojskowym Instytucie Medycznym Centralnego Szpitala Klinicznego MON - mówi klubowy lekarz dr Bartosz Paprota. - Dopiero potem podejmowane będą dalsze decyzje co do sposobu leczenia i terminu zabiegu. Przez kilka miesięcy Adam nie będzie mógł rywalizować na boisku. U zawodnika wykryto małą zmianę w przysadce mózgowej, która wymagać będzie operacji. Na szczęście życiu kapitana nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Między innymi dlatego, że zmianę udało się wykryć na bardzo wczesnym etapie.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 11.09.2018 09:22
Wzrost kosztu budowy stadionu Pogoni
Jak informuje portal wszczecinie.pl Nieaktualna jest już wycena, według której miasto szacowało koszty budowy Stadionu Miejskiego wraz z Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży na kwotę 272 mln zł.

Po kolejnej aktualizacji budżet tej inwestycji wzrósł do 298,9 mln zł. Wewtorek, 11 sierpnia radni będą głosować nad zmianami w Prognozie Finansowej Miasta Szczecina. Aktualizację kosztorysu inwestycji można wiązać ze zbliżającym się rozstrzygnięciem przetargu. Termin otwarcia ofert firm zainteresowanych budową stadionu to obecnie 28 września. Czas na składanie propozycji cenowych wydłużano już trzykrotnie. Ostatnio miasto tłumaczyło, że zrobiono to na prośbę potencjalnych uczestników przetargu, którzy ze względu na okres wakacyjny nie zdążyli przygotować dokumentacji.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 09.09.2018 17:25
Bramki Portowców dały wygraną ze Szkocją
autor: pogonszczecin.plW Brzegu rozegrany został mecz towarzyski reprezentacji Polski U-19 przeciwko Szkocji U-19.

Było to drugie spotkanie biało-czerwonych ze Szkotami. W pierwszym pojedynku górą 3:1 byli rywale podopiecznych Dariusza Gęsiora. W spotkaniu tym wystąpili zawodnicy Pogoni Szczecin: Adrian Benedyczak, Sebastian Walukiewicz i Maciej Żurawski. Spotkanie zakończyło się wygraną Polaków 4:3, a po bramce na swoje konto zapisali wspominani już Benedyczak (na zdj.) i Walukiewicz.

Klub Piłkarski Legia Warszawa

dane uzupełnić pomogli: jarzyna90, MARCIN159, LAndEk18, rensdr, Legionista10, ahmed997, PhiHaHa1, maksiu1986, michaszek98, Lukas1986 - dziękujemy