piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.10.2014 15:29
Derby z Bałtykiem
autor: robertjanW czwartkowe południe, 30 października w ramach Centralnej Ligi Juniorów zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin a Bałtykiem Koszalin.

Spotkanie to można nazwać mianem derbów piłkarskich województwa. Zespół z Koszalina ma na swoim koncie 19 punktów i zajmuje 7 miejsce. W poprzedniej kolejce przy Andersa górą byli gospodarze, którzy pokonali UKP Zielona Góra 2:0. Bałtyk ostatnią porażkę zanotował 4 października, kiedy przegrał w Lubinie z Zagłębie 0:2. Najwięcej bramek w teamie Mariusza Lenartowicza ma Wiktor Czapłygin, który jesienią zdobył 6 goli.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 28.10.2014 16:55
Wojtkowski zdobył bramkę z Liechtensteinem
autor: pogonszczecin.plReprezentacja Polski U-17 pokonała Liechtenstein 4:0 w ramach spotkania eliminacyjnego mistrzostw Europy.

W meczu tym zagrali piłkarze Pogoni Szczecin Kamil Wojtkowski i Marcin Listkowski. Pierwszy z nich w 80 minucie wykorzystał rzut karny. Listkowski został zmieniony przez Mystkowskiego w 46 minucie. Pozostałe bramki dla biało-czerwonych zdobyli Philip Seemann (sam.), Krystian Bielik i Kamil Jóźwiak. Dzięki wygranej podopieczni trenera Wójcika awansowali do następnej rundy eliminacyjnej. W czwartek, 30 października zmierza się jeszcze z Gruzją.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 27.10.2014 16:42
Wyjazdowa wygrana
autor: adaskoW niedzielę w ramach Centralnej Ligi Juniorów Pogoń Szczecin w Gorzowie Wielkopolskim walczył o punkty ze Stilonem.

W pierwszej połowie szczecinianie nie grali za dobrze. Skutkiem czego gospodarze wyszli na prowadzenie. Silewicz skapitulował w 33 minucie po strzale Daniela Rodzenia. Do przerwy rezultat nie zmienił się i po 45 minutach zasłużenie prowadził Stilon.
piłka nożna / Juniorzy Junioro - 26.10.2014 18:53
Remis Prawobrzeża
autor: PszczółekW niedzielne popołudnie drużyna juniorów Prawobrzeże-Marinus wyjechała na mecz ligowy do Reska by zmierzyć się z tamtejszą Mewą Resko. Trener młodzieży do gry
desygnował w bramce Wawrzynkiewicz, w polu Kusiak, Woźniak, Łyłko, Soleta - Łuczak, Rus, Bednarowski, Skut - Ziółkowski, Urbański. Szansę gry dostali też zmiennicy Kozłowski oraz Bas. Mecz był wyrównany, momentami młodzi piłkarze Prawobrzeża uzyskali przewagę, stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe. W 71. minucie dającą
prowadzenie w meczu bramkę dla świnoujścian strzelił Adrian Woźnik. Niestety dla nich pomimo wielu sytuacji świnoujska młodzież nie potrafiła trafić do siatki gospodarzy. Mecz skończył się wynikiem 1:1.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.10.2014 13:33
Dwie bramki Wojtkowskiego z Estonią
autor: pogonszczecin.plReprezentacja Polski U-17 pokonała 4:0 Estonię w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy.

W spotkaniu tym zagrało dwóch piłkarzy Pogoni Szczecin. Kamil Wojtkowski (na zdjęciu), który zdobył dwie bramki oraz Marcin Listkowski. Zagrał 18 minut zmieniając Przemysława Mystkowskiego. Mecz rozegrano w Tbilisi. 28 października podopieczni trenera Wójcika zagrają z Liechtensteinem, a 31 października z Gruzją.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 25.10.2014 12:44
Powalczą ze Stilonem
W niedzielę,o 12:00 w ramach Centralnej Ligi Juniorów zespół Pogoni Szczecin w Gorzowie powalczy o trzy punkty ze Stilonem.

W poprzedniej kolejce szczecinianie szczęśliwie zremisowali u siebie z Lechem Poznań 3:3. Jutrzejszy rywal zespołu prowadzonego przez trenera Crettiego nie może zostać zlekceważony. Mimo przedostatniego miejsca w meczu z Pogonią Stilon będzie chciał się pokazać na swoim terenie.
piłka nożna / Juniorzy krab - 24.10.2014 16:19
Ligowiec inspiracją pracy magisterskiej
autor: internetKto by się spodziewał? Po 8 latach funkcjonowania portalu, Ligowiec.net stał się elementem pracy magisterskiej.
Co ciekawe na ten krok nie zdecydował się żaden administrator, co byłyby dość logiczne i naturalne, a zwykły użytkownik portalu. Tytuł pracy: „Gamifikacja dziennikarstwa obywatelskiego”. - Wybrałem Ligowca, ponieważ jest on dla mnie pewnym fenomenem, jeśli chodzi o dziennikarstwo obywatelskie. W pracy magisterskiej chciałem połączyć dwie pasje - sport i gry komputerowe. Może nie jest to łatwe, ale pomyślałem, że warto spróbować. Od dzieciaka moje życie kręciło się wokół dwóch rzeczy - albo grałem w piłkę z kolegami z podwórka, albo grałem na konsoli - mówi Michał Bartnicki, student V roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Aby marzenia o tytule magistra się spełniły potrzebna jest tylko mała pomoc. Wystarczy wypełnić krótką ANKIETĘ, która jest całkowicie anonimowa.
piłka nożna / Juniorzy Junioro - 24.10.2014 13:31
Kolejne punkty juniorów Prawobrzeża
autor: adaskoW sobotnie południe młodzi zawodnicy „Prawobrzeża” Świnoujście zmierzyli się z drużyna „Orła” Łożnica .

Przed meczem obydwie drużyny w rundzie jesiennej zdobyły po 7 punktów. W meczu dwóch zaprzyjaźnionych klubów lepsi okazali się gospodarze. Po dwóch bramkach Krystiana Rogowicza zawodnicy „Prawo: dopisali trzy oczka w tabeli. Do przerwy „Prawobrzeże” prowadziło 2:0 i wydawało się że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Jednak nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak też było w tym przypadku. Jeden z zawodników „Orła” uderzył z dystansu, dając szansę wywiezienia ze Świnoujście choćby punktu.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg - juniorzy młodsi

dane uzupełnić pomogli: KminiszKminisz, TylkoKotwa, piciakg, Kotwa93, Giluu, marekKG, BeniaminKg, tomiKG, tomiKG - dziękujemy