piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 16.10.2014 12:24
Grają juniorzy
W najbliższy weekend rozegrane kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 20.10.2014 07:46
Piorunująca końcówka meczu z Lechem
autor: robertjanPogoń Szczecin zremisowała z Lechem Poznań 3:3 w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.

Pierwsze 45 minut zakończyło się remisem 1:1. Mimo, że przyjezdni mieli spotkanie pod kontrolą to od 21 minuty przegrywali. Bramkarza Lecha pokonał Jakub Giec. W 36 minucie piłkarze Kolejorza przeprowadzili akcję, po której zdobyli bramkę dającą remis. Brzozowskiego pokonał Krzysztof Gładosz.
piłka nożna / Juniorzy kopara123 - 18.10.2014 19:43
Derby dla Morzycka
autor: PszczółekW meczu 8. kolejki Witniczanka Witnica na własnym stadionie podejmowała Morzycko Moryń. Były to kolejne derby gminne pomiędzy tymi zespołami.
Już od pierwszego gwizdka sędziego goście przycisnęli Witniczankę i przejęli inicjatywę. W pierwszej połowie Morzycko oddało ponad 10 strzałów celnych, ale bramka nie padła. Druga połowa była znacznie ciekawsza niż pierwsza. Gospodarze skutecznie bronili się do 70 minuty, gdy w polu karnym był faulowany napastnik Morzycka. Niestety rzutu karnego nie wykorzystali goście.
piłka nożna / Juniorzy krab - 18.10.2014 12:02
20% rabatu w Football Elite
autor: adaskoByło wielkie otwarcie, były bilety na mecze reprezentacji Polski z Niemcami i ze Szkocją, a teraz do końca października klienci otrzymują 20-procentową kartę rabatową.
Nowy salon FOOTBALL ELITE (ul. Boh. Warszawy 34 w Szczecinie) został otwarty w ramach obchodów 20-lecia firmy AMBERSPORT. To właśnie tam piłkarze mają możliwość zapoznania się z nowymi trendami i technologiami współczesnego futbolu. Można się też zapoznać z najnowszymi modelami obuwia, odzieży, akcesorii i sprzętu dla bramkarzy.

artykuł sponsorowany
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 17.10.2014 12:10
Pokonać lidera
W Centralnej Lidze Juniorów na bocznym boisku przy Twardowskiego Pogoń Szczecin podejmować będzie Lecha Poznań, lidera grupy zachodniej. Początek spotkania w sobotę o 14.

Poznaniacy są liderem grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów, po 10 meczach mają na swoim koncie 25 punktów. Jednym z lepszych piłkarzy Kolejorza jest Krzysztof Gładosz, który obserwowany jest przez trenera Macieja Skorżę i włączony do I zespołu. Dzięki czemu jego występ przy Twardowskiego stoi pod znakiem zapytania. Gładosz ma na swoim koncie 13 bramek. W zespole ze Szczecina najwięcej trafień ma Marcin Listkowski (7 goli).
piłka nożna / Juniorzy krab - 16.10.2014 12:00
Zwycięstwo i porażka naszych reprezentacji
W Więcborku reprezentacje Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej rozegrały kolejne spotkania mistrzowskie w turniejach o Puchar Kazimierza Górskiego oraz o Puchar Kazimierza Deyny.
W turnieju o Puchar Kazimierza Górskiego (rocznik 2000) reprezentacja Zachodniopomorskiego ZPN przegrała z Kujawsko-Pomorskim ZPN 1:6 (1:2). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Adrian Benedyczak (Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin). Trenerami kadry ZZPN są Piotr Łęczyński i Mateusz Kaźmierczak. W drugim meczu grupowym Wielkopolski ZPN pokonał Pomorski ZPN 3:0.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 13.10.2014 08:45
Wygrana we Wrocławiu
autor: pogonszczecin.plZespół Pogoni Szczecin występujący w Centralnej Lidze Juniorów wygrał we Wrocławiu ze Śląskiem 2:1. Bramki dla szczecinian zdobyli Błażej Chouwer (na zdjęciu) i Sebastian Kowalczyk.

Wrocławianie wyszli na prowadzenie w niedzielnym pojedynku, Kamil Wrótny w 12 minucie pokonał Brzozowskiego. Goście mogli szybko wyrównać, ale Peda i Chouwer nie zdołali pokonać golkipera Śląska. W 30 minucie był już remis 1:1. Wyrównującą bramkę na swoim koncie zapisał Błażej Chouwer. Rezultat do przerwy nie zmienił się.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 10.10.2014 13:17
Na Dolny Śląsk po trzy punkty
W samo południe w niedzielę, we Wrocławiu drużyna Pogoni Szczecin występująca w Centralnej Lidze Juniorów zagra o trzy punkty ze Śląskiem.

Najbliższy rywal podopiecznych Pawła Crettiego zajmuje 9 miejsce i ma na swoim koncie 12 punktów. Ostatnio forma młodych wrocławian nie jest dobra. Zespół prowadzony przez Arkadiusza Batora zanotował ostatnio 5 porażek z rządu. Przed tygodniem od Śląska lepszy był UKP Zielona Góra. Zielonogórzanie wygrali 2:1.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg - juniorzy młodsi

dane uzupełnić pomogli: KminiszKminisz, TylkoKotwa, piciakg, Kotwa93, Giluu, marekKG, BeniaminKg, tomiKG, tomiKG - dziękujemy