piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 03.09.2015 08:20
Grają juniorzy
W najbliższy weekend rozegrane kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 03.09.2015 07:37
Derby dla Pogoni
autor: adaskoW derbach Szczecina pomiędzy Pogonią a Akademią Piłkarską Pogoni góra byli Młodzi Portowcy, którzy wygrali 5:0.

Młodzi Portowcy na prowadzenie wyszli w 15. minucie po trafieniu Jakuba Paprzyckiego, który skierował piłkę do pustej bramki. Kolejne dwie bramki zdobył Aron Stasiak. Zespół prowadzony przez trenera Łęczyńskiego starał się atakować skrzydłami, a przyjezdni próbowali wyprowadzać kontry.
Wygrana w zaległym meczu
autor: EBP Pogoń Szczecin/W. UflandZespół Pogoni Szczecin wygrał 1:0 z Bałtykiem w Koszalinie w zaległym meczu Centralnej Ligi Juniorów. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 90. minucie Marcin Listkowski. (na zdjęciu)

Początek środowego spotkania należał do gospodarzy, którzy mogli dwukrotnie wyjść na prowadzenie. W kolejnych minutach szczecinianie zaczęli grać lepiej. Nie udało im się jednak zdobyć bramki. Po 45. minutach był bezbramkowy remis.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 02.09.2015 13:30
Derby Portowców
W środę o 15:30 na boisku nr rozpocznie się spotkanie derbowe w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Pogoń będzie podejmować Akademię Pogoni.

Oba zespoły przełożyły spotkania z pierwszej kolejki na późniejszy termin. W miniony weekend Pogoń wygrała 4:0 z SALOS-em Szczecin, a Akademia rozgromiła szczecińską Stal 7:1.
- Pierwszy mecz był dla mnie wielką niewiadomą, bo prowadzę tę drużynę od miesiąca. Ci chłopcy znają się dopiero 30 dni, więc nie wiedziałem, czego się spodziewać. Skończyło się wysokim zwycięstwem i jesteśmy bardzo zadowoleni. - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Młodych Portowców Patryk Dąbrowski.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 01.09.2015 20:47
Odrabiają zaległości w lidze
autor: Gracjan GniadekW środę, 2 września o 13:00 podopieczni Pawła Crettiego rozegrają w Koszalinie zaległy mecz 1. kolejki Centralnej Ligi Juniorów z Bałtykiem.

Szczecinianie od początku rozgrywek są nie pokonani. Po raz pierwszy stracili bramkę w ostatniej kolejce w Bydgoszczy, gdzie wygrali 2:1. - Działa to na nas pozytywnie i dzięki temu wzrasta poczucie własnej wartości zawodników. - serię zwycięstw podsumował dla pogonszczecin.pl trener Paweł Cretti. Środowy rywal Młodych Portowców ma po czterech kolejkach na swoim koncie jedną wygraną i dwa remisy i porażkę.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.08.2015 20:13
Wygrana w Bydgoszczy
autor: robertjanZespół Pogoni Szczecin pokonał 2:1 w sobotnie popołudnie Zawiszę w Bydgoszczy. Bramki dla gości zdobyli Szymon Waleński oraz Jakub Kuzko.

Pogoda nie sprzyjała obu jedenastkom. Dodatkowym minusem dzisiejszego spotkania była gra na sztucznym boisku. Mimo to bydgoszczanie postawili trudne warunki do gry podopiecznym trenera Crettiego. Prowadzenie w tym pojedynku w 35. minucie objęli goście. Dał je „centrostrzałem” Szymon Waleński. Po 45 minuta zasłużenie prowadzili Młodzi Portowcy.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.08.2015 11:27
Tylko zwycięstwo z outsiderem
W sobotę, 29 sierpnia o 13:00 w Bydgoszczy Pogoń Szczecin zagra kolejne spotkania o Mistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów. Ich rywalem będzie miejscowy Zawisza.

Zespół ze Szczecina bardzo dobrze rozpoczął rozgrywki ligowe, ma na swoim koncie trzy wygrane. Młodzi Portowcy zdobyli czternaście bramek i stracili jeszcze żadnej. Młodzi bydgoszczanie z zerowym dorobkiem punktowym zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Jedynym wytłumaczeniem ich pozycji mogą być trudni rywale w poprzednich spotkaniach. Oby po dzisiejszym meczu podopieczni trenera Crettiego cieszyli się z kolejnej wygranej.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.08.2015 23:27

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg - juniorzy młodsi

dane uzupełnić pomogli: KminiszKminisz, TylkoKotwa, piciakg, Kotwa93, Giluu, marekKG, BeniaminKg, tomiKG, tomiKG - dziękujemy