piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 11.09.2014 08:12
Grają juniorzy
W najbliższy weekend rozegrane kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / Juniorzy krab - 15.09.2014 20:26
Pięć bramek z Irlandią
autor: chaseReprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 1999) prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego wygrała w pierwszym meczu towarzyskim z rówieśnikami z Irlandii Północnej 5:0 (2:0). Spotkanie rewanżowe odbędzie się w środę (17 września) o godzinie 19. w Kołobrzegu.
Całe spotkanie rozegrał piłkarz Pogoni Szczecin Damian Pawłowski, uczeń gimnazjum sportowego prowadzonego przez ZZPN. W dzisiejszym meczu pełnił funkcję kapitana biało-czerwonych. Po jego akcji i asyście trzecią bramkę w meczu zdobył Kacper Chodyna. Trenerem asystentem w reprezentacji U 16 jest Marcin Łazowski, szkoleniowiec Pogoni oraz nauczyciel i trener związkowego gimnazjum.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 15.09.2014 12:26
Bałtyk rozgromiony
Drużyna juniorów młodszych Pogoni Szczecin rozgromiła w sobotę Akademię Piłkarską Bałtyk Koszalin 10:00. Hat-tricki na swoim koncie zapisali Gracjan Jaroch i Fabian Pach.

W niedzielnym spotkaniu młodzi Portowcy od początku stwarzali sytuacje do zdobycia bramki. Pierwszą bramkę dla Pogoni zdobył Fabian Pach. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. Tuż przed przerwą golkiper Bałtyku dwukrotnie skapitulował po trafieniach Gracjana Jarocha.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 15.09.2014 12:13
Ważne zwycięstwo na wyjeździe
autor: pogonszczecin.plJuniorzy Starsi Pogoni Szczecin występujący w Centralnej Lidze Juniorów wygrali swoje spotkanie. W Gdyni pokonali Arkę 3:2, a bramki dla szczecinian zdobyli: Krystian Peda, Marcin Listkowski oraz Paweł Marczuk (na zdjęciu).

W pierwszych 45 minutach gra obu zespołów była bardzo wyrównana. Na wysokości zadania stanął bramkarz Portowców, Adrian Henger który dwukrotnie był górą w pojedynku sam na sam z napastnikami gdynian. Niestety wśród szczecinian brakowało podanie, które otworzyłoby drogę do zdobycia gola. - Oceniam ją średnio. Porozmawialiśmy w przerwie na ten temat. Zresztą sami zawodnicy dostrzegli niedociągnięcia i drugie 45 minut wyglądało inaczej - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Pawła Cretti.
piłka nożna / Juniorzy lukassmks - 15.09.2014 01:29
AMP ogłasza nabór
autor: Krzysztof Cichomski - C80 Akademia Młodego Piłkarza ogłasza nabór do rocznika 2006/07!
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek (16:30-17:30) i sobotę (10:00-11:00) na obiekcie Moje Boisko ORLIK 2012 przy ul. Rydla 49 w Szczecinie. Wszystkich, którzy chcą się nauczyć piłkarskiego rzemiosła przy wspaniałej zabawie serdecznie zapraszamy!
piłka nożna / Juniorzy paulinus - 14.09.2014 21:39
Finał turnieju Gryfik Cup na Pogoni
autor: internet
Już 21 września 2014 roku Wielki Finał Gryfik CUP 2014 - turnieju piłki nożnej o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. O główne trofeum rozgrywek będą walczyć zwycięzcy eliminacji powiatowych, zawodniczki w kategorii wiekowej U-13 i zawodnicy w kategorii wiekowej U-10. Finał, w którym udział weźmie 40 zespołów, a więc około 400 zawodniczek i zawodników, rozegrany zostanie na obiektach MOSiR w Szczecinie użytkowanych przez klub POGOŃ Szczecin S.A. Początek o godz. 10.00.

piłka nożna / Juniorzy kkpn - 14.09.2014 13:05
Adrian Bukowski na testach w Arsenalu Londyn
Adrian Bukowski - rocznik 2003, zawodnik Bałtyku Koszalin, podopieczny trenera Jakuba Husejko, przebywa na testach piłkarskich w londyńskim Arsenalu.

Jak nas poinformowano gospodarze są zadowoleni z umiejętności naszego młodego zawodnika. Inny były już zawodnik Bałtyku Koszalin, Paweł Łysiak, jest trenuje w VFL Wolfsburg i występuje w reprezentacji Polski U-19
piłka nożna / Juniorzy Majchrzak - 12.09.2014 20:59
Kołobrzeżanie w Skolwinie
Drużyna juniorów Świtu podejmuje w bieżącej kolejce rozgrywek Akademię Piłkarską Kotwica. Ekipa gości jak dotąd gra bezkompromisowo, wygrała i przegrała po dwa mecze. Z kolei Świtowcy nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Czas więc na przerwanie passy i choć zadanie jest trudne to nie niemożliwe do zrealizowania. Życzymy naszym juniorom zwycięstwa, zaś sympatyków piłki zapraszamy na stadion przy Stołczyńskiej w sobotę 13 września o godzinie 11.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg - juniorzy młodsi

dane uzupełnić pomogli: KminiszKminisz, TylkoKotwa, piciakg, Kotwa93, Giluu, marekKG, BeniaminKg, tomiKG, tomiKG - dziękujemy