piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 14.11.2014 18:01
Grają juniorzy
W najbliższy weekend rozegrane kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 17.11.2014 15:42
Wygrana z Zawiszą
autor: robertjanWystępujący w Centralnej Lidze Juniorów piłkarze Pogoni Szczecin pokonali Zawiszę Bydgoszcz 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Bartosik i Kowalczyk.

Oba zespoły nie potrafiły na początku spotkania stworzyć sobie sytuacji do zdobycia bramki. Pierwsza połowa zakończyłaby się remisem. Na szczęście Bartosik przejął futbolówkę po nieudanym uderzeniu Chouwera i będąc sam na sam przed golkiperem Zawiszy pokonał go i dał prowadzenie gospodarzom.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 17.11.2014 14:58
Stal pokonana
autor: berni26Piłkarze Pogoni występujący w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych pokonali na swoim boisku Stal Szczecin 5:3.

Bardzo długo w tym pojedynku wynik był bezbramkowy. W 27 minucie Waleński wyprowadził Pogoń na prowadzenie. Zespół z Bandurskiego po 10 minutach doprowadził do remisu, a Zawistowakiego pokonał Dochniak. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę bramkę dla Portowców strzelił Kuśmierek.
piłka nożna / Juniorzy kkpn - 16.11.2014 18:14
Awans juniorów młodszych Bałtyku Koszalin
Zespół Bałtyku Koszalin w wewnętrznych derbach klubu pokonał Akademię Pilkarską Bałtyk 2:0 (0:0). Tym samym zapewnił sobie awans do ligi makroregionalnej. Bramki dla Bałtyku zdobyli: Dominik Saganowski i Paweł Witczak
Od wiosny 2015 roku w kategorii juniora młodszego rywalizować będą z zespołami z regionu Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego i Pomorskiego. Nasz region reprezentować będą Pogoń SzczecinBałtyk Koszalin. Zespoły zaczną rywalizację od początku i każdy z każdym rozegra po dwa mecze. Obok Centralnej Ligi Juniorów starszych jest to kolejna drużyna Bałtyku Koszalin, która zagra na szczeblu ogólnopolskim.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 15.11.2014 21:02
Walski zodbył bramkę z Anglikami
autor: M. PuszczewiczReprezentacja Polski U-18 przegrała pierwsze towarzyskie spotkanie z Anglikami 2:3. Jedną z bramek dla biało-czerwonych zdobył Michał Walski, zawodnik Pogoni Szczecin.

Spotkanie towarzyskie zostało rozegrane w Gdyni o 17:00. Jutro podopieczni trenera Janasa zagrają drugi mecz z Anglikami w Gdańsku o 17:00. Zdobywca pierwszej bramki dla Polaków na boisku wystąpił 73 minuty, kiedy zmienił go Filip Jagiełło.

W niedzielę ze Stalą Szczecin
W niedzielę piłkarze Pogoni Szczecin grający w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych zmierzą się ze Stalą.

Będzie to przedostatni mecz tej jesieni rozgrywany przez podopiecznych Macieja Mateńki i Patryka Dąborwskiego. Portowcy wcześniej już zapewnili sobie wygraną w lidze i grę w grupie makroregionalnej na wiosnę. Podczas rozegranych dwunastu meczów wywalczyli komplet 36 punktów. W pierwszym pojedynku Stal została pokonana 4:0 przez granatowo-bordowych.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 13.11.2014 11:31
Pawłowski z profesjonalnym kontraktem
autor: pogonszczecin.pl Występujący w drużynie juniorów młodszych Pogoni Szczecin Damian Pawłowski podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt.

Zawodnik związał się ze szczecińskim klubem umową ważną do czerwca 2017 roku. Młody zawodnik przyszedł na świat 27 stycznia 1999 roku. Obecnie jest reprezentantem Polski do lat 16. W poprzednich sezonach występował też w młodszych rocznikach kadry narodowej. Pawłowski może grać m.in. jako defensywny pomocnik. Pod koniec października piłkarz wystąpił w dwumeczu reprezentacji ze Szwajcarią i w obu spotkaniach zdobył po bramce.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 10.11.2014 21:26
Przerwana seria
autor: robertjanDrużyna Pogoni Szczecin występująca w Centralnej Lidze Juniorów po 11 spotkaniach bez porażki przegrała. W Chorzowie Portowców 3:0 pokonał Ruch.

Zespół ze Szczecina na Śląsk wybrał się osłabiony. W spotkaniu tym nie mogło wystąpić kilku piłkarzy. Tuż przed spotkaniem trener Cretti musiał za Kuczaka do wyjściowej jedenastki wstawi Klimkę. Chorzowianie w spotkaniu tym powinni prowadzić od 7 minuty. Jednak nie potrafili oni wykorzystać rzutu karnego, który wybronił Brzozowski. Swoją sytuację mieli granatowo-bordowi, Paczuk nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Po 45 minut był bezbramkowy remis.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg - juniorzy młodsi

dane uzupełnić pomogli: KminiszKminisz, TylkoKotwa, piciakg, Kotwa93, Giluu, marekKG, BeniaminKg, tomiKG, tomiKG - dziękujemy