piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 25.04.2019 19:56
Buksa kontuzjowany
autor: Krzysztof GrzeszkowiakNapastnik Pogoni Szczecin Adam Buksa doznał w meczu z Lechią Gdańsk silnego stłuczenia żeber.

Piłkarz był dziś szczegółowo diagnozowany. Znamy już wyniki badań. - Adam ma bardzo silnie stłuczone żebra - mówi doktor Bartosz Paprota. - Wyklucza go to z gry na najbliższe 2-3 tygodnie - dodaje. Zawodnika zabraknie więc w najbliższych spotkaniach. Możliwe nawet, że nie zdąży wrócić do pełni zdrowia już do końca sezonu. Portowcy ostatni mecz rozegrają 19 maja. - W najbliższym czasie Adam przejdzie leczenie i rehabilitację - dodaje lekarz Pogoni. Adam Buksa strzelił dotąd 11 ligowych bramek i zanotował 3 asysty. W Lotto Ekstraklasie rozegrał w tym sezonie 1817 minut. Do bramki rywala trafiał średnio co 165 minut.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 25.04.2019 12:13
Kosta Runjaic: Wyniki ostatnio nam się nie układały
autor: pogonszczecin.plKosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin:- Na początek powiem, że widzieliśmy świetny mecz. Przegraliśmy, bo mieliśmy słabe momenty w defensywie. Z pewnością nie było to uzależnione od sędziego, co powiedziałem też już w szatni drużynie. Musimy się uczyć i pozostać w grze oraz korzystać doświadczeń gry w górnej ósemce. Przede wszystkim przygotowujemy się do następnego meczu. Życzę Lechii wszystkiego dobrego w walce o mistrzostwo. Dziś mieli szczęście zwycięzców.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 24.04.2019 23:33
Jarosław Biernat nie żyje
autor: me Dzisiejsze spotkanie Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk poprzedziła minuta ciszy. W minioną sobotę zmarł Jarosław Biernat. Szczecinianin był wychowankiem miejscowego Pioniera. Następnie bronił barw Pogoni i Legii Warszawa oraz zespołów niemieckich: Eintrachtu Frankfurt, SG Union Solingen, SpVgg Bayeruth, KTSV Preussen Krefeld i SG Duren 99. Po zakończeniu kariery piłkarskiej osiadł na stałe w Niemczech. W Pogoni Szczecin rozegrał 160 oficjalnych meczów. W 1981 roku wywalczył z klubem awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, a rok później zagrał z Dumą Pomorza w finale Pucharu Polski.
autor: mePo emocjonującym spotkaniu piłkarze Pogoni Szczecin przegrali na własnym stadionie 3:4 z Lechią Gdańsk. Lechia nie mogła sobie pozwolić na kolejną porażkę, dlatego od początku spotkania ruszyli do ataków. Już w szóstej minucie przed szansą stanął Michalak, który trafił w słupek, piłka po dobitce Paixao trafiła wprost w Bursztyna, który ponownie stanął między słupkami bramki gospodarzy.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 23.04.2019 17:19
Zatrzymać pretendenta
autor: Skiba Portowcy znajdują się w środku ligowego maratonu. Już jutro zmierzą się u siebie z Lechią Gdańsk. Ich rywal ma szanse na podwójną koronę. Lechia jest wiceliderem tabeli i finalistą Pucharu Polski. Gdańszczanie złapali jednak lekką zadyszę. Po dwóch porażkach z rzędu Lechiści stracili pozycję lidera LOTTO Ekstraklasy. Mecz z drużyną z Gdańska będzie okazją do rewanżu dla Portowców, którzy w sezonie zasadniczym dwa razy nieznacznie ulegli Lechii.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 21.04.2019 12:40
Wesołych Świąt
Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 20.04.2019 20:01
Trzy oczka w koszyczku
Duma Pomorza znów nie zagrała na zero z tyłu, ale sprawiła radość swoim kibicom. Portowcy po ciekawym meczu pokonali na wyjeździe Zagłębie Lubin 3:2 (2:2). Szczecinianie pokazali się z dobrej strony i w dreszczowcu wygrali z faworyzowanym przed pierwszym gwizdkiem Zagłębiem. Szczególnie emocjonująca była pierwsza część gry. Do 45. minuty kibice obejrzeli cztery gole oraz trzy rzuty karne. W najbliższą środę Portowcy będą chcieli zrewanżować się Lechii Gdańsk z którą przegrali w tym sezonie oba mecze.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 19.04.2019 20:54
Pogoń bez zakazu
autor: pogonszczecin.pl Wczoraj poznaliśmy wyrok Trybunału Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie. Pogoń Szczecin latem będzie mogła pozyskać nowych zawodników. Pierwotnie Dumie Pomorza groził zakaz transferowy na dwa okienka, a Spas Delev mógł zostać zdyskwalifikowany. Chodziło o rzekome nieprawidłowości podczas rozwiązania umowy o pracę z bułgarskim klubem Beroe Stara Zagora przez Spasa Deleva. - O treści wyroku poinformowałem już naszych najważniejszych partnerów biznesowych oraz władze polskiej piłki ze Zbigniewem Bońkiem i Marcinem Animuckim na czele - mówi prezes zarządu Pogoni Szczecin SA Jarosław Mroczek. - Otrzymuję też mnóstwo gratulacji od ludzi ze świata sportu, gdyż mają oni świadomość, jak ważnej i dużej rzeczy udało się nam wszystkim dokonać.

Korona Spółka Akcyjna

dane uzupełnić pomogli: royal447, Matrix1552, maksiu1986, Lukas1986, Lukas1986, Lukas1986 - dziękujemy