piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 16.04.2018 21:02
Czwarte zwycięstwo Błękitnych
autor: KibicStargardCzwarte zwycięstwo z rzędu stało się faktem. Błękitni Stargard odprawili z kwitkiem kolejną mocną ekipę z czołówki ligi. Główny kandydat do awansu Radomiak Radom poległ przy Ceglanej 1:0. Bramkę dla Błękitnych już w 3 minucie meczu bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Patryk Skórecki. Błękitni awansowali na 6 miejsce w tabeli i zachowują realne szanse na włączenie się do walki o awans do Nice I ligi.

Mecz znakomicie ułożył się dla naszej drużyny. Już na samym początku meczu za linią pola karnego faulowany był Gracjan Jaroch. Do piłki ustawionej na 20 metrze podszedł Patryk Skórecki, który precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Radomiaka i otworzył wynik spotkania. Jak się później okazało była to jedyna bramka w tym meczu. W kolejnych minutach optyczną przewagę osiągnął zespół gości. Radomiak grał kombinacyjnie, raz lewą, raz prawą stroną. Groźne dośrodkowania zawodników gości idealnie wyłapywał Mateusz Rzepecki lub interweniowali nasi obrońcy.
piłka nożna / II liga arti15 - 14.04.2018 08:26
Do Koszalina przyjeżdża rewelacja wiosny z Katowic
Piłkarze Gwardii Koszalin w niedzielę 15 kwietnie czeka kolejne trudne zadanie w walce o utrzymanie w drugiej lidze. Do Koszalina przyjeżdża niepokonany w rundzie rewanżowej Rozwój Katowice.

Katowicki zespół wiosnę rozpoczął od pokonania GKS-u Bełchatów 1:2. Następnie Rozwój okazał się lepszy od Legionovii Legionowo 2:1, Radomiaka Radom 1:0 oraz ROW 1964 Rybnik 2:0.

Podopieczni Tadeusza Żakietę wiosnę rozpoczęli od wysokiej porażki 1:5. W kolejnych dwóch spotkaniach koszalinianie pokonali Garbarnię Kraków 2:1 i Siarkę Tarnobrzeg 2:1. Ostatnie spotkanie koszalinian zakończyło się pogromem 0:5 z Radomiakiem Radom.

piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 12.04.2018 10:01
Fadecki daje trzy punkty Błękitnym
autor: tasiaBłękitni Stargard zdobywają kolejne cenne trzy punkty. Tym razem wyższość Błękitnych musiała uznać Olimpia Elbląg. Błękitni po bramce strzelonej w 79 minucie przez Wojciecha Fadeckiego zwyciężyli 1:0. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Błękitnych Stargard.

Początek pierwszej połowy toczył się pod dyktando Błękitnych Stargard. Już na początku tej części meczu Błękitni wywalczyli dwa rzuty rożne i stworzyli kilka szybkich groźnych akcji. Po jednym z rzutów rożnych dla naszej drużyny piłka wylądowała na 15 metrze od bramki, gdzie po strzale jednego z naszych zawodników obiła poprzeczkę bramki Olimpii. Następnie mecz się wyrównał i toczył głównie w środkowej części boiska. Olimpia miała dwie groźne akcje. Dobrze w bramce interweniował nasz bramkarz Mariusz Rzepecki. W tej części kibice nie zobaczyli bramek.
piłka nożna / II liga arti15 - 11.04.2018 07:21
Gwardia jedzie po trzy punkty do Radomia
Koszalińska Gwardia w środę 11 kwietnia w Radomiu zmierzy się z jednym z faworytów do awansu do I ligi miejscowym Radomiakiem. Podopieczni Tadeusza Żakiety w ostatnich tygodniach odnieśli dwa zwycięstwa, czy wygrają po raz trzeci?

Koszalinianie rundę wiosenną rozpoczęli od wysokiej porażki 1:5 z Olimpią Elbląg. Następnie przyszły zwycięstwa 2:1 z Garbarnią Kraków oraz 2:1 z Siarką Tarnobrzeg.

Zespół z Radomia w rundzie rewanżowej rozczarowuje. Ostatni raz Radomiak wygrał 17 marca 2:1 z ROW 1964 Rybnik następnie przegrał z MKS-em Kluczbork 1:3, 0:1 z Rozwojem Katowice oraz 0:1 z Gryfem Wejherowo.

piłka nożna / II liga arti15 - 08.04.2018 07:58
Gwardia grając w 10 trafia w doliczonym czasie gry
autor: loola 1991Gwardia Koszalin odniosła drugie ligowe zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Tadeusza Żakiety po trafieniu w 92 minucie pokonali przed własną publicznością Siarkę Tarnobrzeg 2:1. Koszalinianie ostatnie dziesięć minut grali w osłabionym składzie.
Pierwsza połowa toczyła się przy silnych podmuchach wiatru, co nie ułatwiało piłkarzom gry. Przez 45 minut żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej sytuacji.

piłka nożna / II liga adi4567 - 05.04.2018 13:57
Ważne zwycięstwo z liderem
autor: maggiW środowe popołudnie piłkarze Błękitnych Stargard rozegrali zaległe spotkanie 20.Kolejki II Ligi z liderem rozgrywek - GKS 1962 Jastrzębie. Po bardzo dobrym widowisku podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego pokonali ekipę ze Śląska wynikiem 1:0.
GKS 1962 Jastrzębie przyjeżdżał do Stargardu jako ekipa z 10 zwycięstwami z rzędu. Lider II Ligi chciał udowodnić, że należy im się awans do zaplecza Lotto Ekstraklasy i chcieli pokazać się z dobrej strony. Niespodziewanie dla nich, Błękitni nie byli typowym 'chłopcem do bicia'' , gdyż zawalczyli z GKSem jak lider z wiceliderem. Drużyna Krzysztofa Kapuścińskiego parę razy żagrożiła bramce Grzegorza Drazika, i praktycznie przez cały mecz bramkarz GKSu Jastrzębie musiał uważnie patrzeć na grę zawodników ze Stargardu.

piłka nożna / II liga Bengoro - 05.04.2018 10:26
25. kolejka II ligi
www.ligowiec.net Przed nami 25. kolejka II Ligi. Błękitni Stargard na wyjeździe zmierzą się z Wisłą Puławy, a Gwardia Koszalin u siebie zagra z Siarką Tarnobrzeg. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / II liga royal447 - 01.04.2018 17:18
Błękitni nadal bez wygranej
Słabe spotkanie rozegrali w Wielką Sobotę Błękitni Stargard. Stargardzianie przegrali przed własną publicznością z Wartą Poznań 1:0 (0:0). Goście z Poznania powinni prowadzić w sobotniej potyczce już do przerwy. Najpierw w 19. minucie gry celnie uderzył Jakub Kiełb, a piłkę instynktownie na rzut rożny wybił Mariusz Rzepecki. Tuż przed przerwą stargardzianie wykazali się niedokładnością w rozegraniu piłki w środka pola.

Wejherowski Klub Sportowy Gryf Orlex Wejherowo

dane uzupełnić pomogli: Michal1709, Masiu1, maksiu1986, Michal1709, maksiu1986, Lukas1986 - dziękujemy