ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
uzupełnij dane klubu
pełna nazwa klubu
  
nazwa skrócona
  
data założenia jeżeli nie można ustalić dokładnej daty - zostaw 00
  
barwy oddzielane myślnikiem
  
adres
  
telefon
  
strona www jeden adres w jednej linii
  
adres e-mail
  
prezes
  
trener
  
skład
  
sukcesy
  
historia
  
uwagi do moderatora jeżeli masz uwagi, propozycje do osoby, która będzie zatwierdzać Twoje zgłoszenie - wpisz je tutaj
  
herb/logo klubu jeżeli chcesz zmienić plik z herbem/logo klubu - plik prześlij jako załącznik na adres pszczolek@ligowiec.net - nie zapomnij napisać jakiego klubu herb/logo przesyłasz minimalne rozmiary pliku to 150x200 pikseli
 

Morski Klub Sportowy Flota Świnoujście

dane uzupełnić pomogli: Matihno, Gregory, Gregory, baaru, matti541, choro4, karolinho23, matti541, DajeWyrok, jakubam, maksiu1986, felek2211, shoot - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
1.  Chemik Police 74 pkt 116 / 5
2.  Błękitni II Stargard 57 pkt 97 / 40
3.  Flota Świnoujście 48 pkt 73 / 49
4.  Ogniwo Babinek 41 pkt 54 / 57
5.  Stal Szczecin 40 pkt 45 / 43
6.  Odra Chojna 37 pkt 58 / 63
7.  Piast Chociwel 36 pkt 40 / 50
8.  Zorza Dobrzany 35 pkt 38 / 42
9.  Biali Sądów 33 pkt 39 / 44
10.  Mierzynianka Mierzyn 30 pkt 36 / 51
11.  Arkonia Szczecin 30 pkt 33 / 55
12.  Błękit Pniewo 28 pkt 45 / 61
13.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 28 pkt 43 / 63
14.  Iskra Golczewo 27 pkt 31 / 63
15.  Dąb Dębno 26 pkt 54 / 84
16.  Wicher Brojce 20 pkt 34 / 66
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Flota Świnoujście - Zieloni Lubiechnia Wielka 2 : 2
Flota Świnoujście - Orzeł Łoźnica 3 : 3
Flota Świnoujście - Fala Międzyzdroje 1 : 1
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 5 : 0
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 0 : 8
Flota Świnoujście - Zieloni Lubiechnia Wielka 6 : 2
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 1 : 1
Flota Świnoujście - Promyk Nowa Sucha 4 : 3
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 1 : 6
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 2 : 2
Flota Świnoujście - Jantar Dziwnów 6 : 1
Szczecińska Klasa Okręgowa
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 6 : 4
Piast Chociwel - Flota Świnoujście 3 : 2
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 7 : 0
Puchar Polski ZZPN
Fala Międzyzdroje - Flota Świnoujście 1 : 4
Szczecińska Klasa Okręgowa
Wicher Brojce - Flota Świnoujście 2 : 5
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 : 3
Puchar Polski ZZPN
Błękitni Trzygłów - Flota Świnoujście 0 : 7
Szczecińska Klasa Okręgowa
Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek 4 : 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 4 : 6
Flota Świnoujście - Biali Sądów 4 : 1
Błękit Pniewo - Flota Świnoujście 1 : 2
Flota Świnoujście - Chemik Police 0 : 1
Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście 0 : 0
Flota Świnoujście - Dąb Dębno 5 : 2
Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście 1 : 3
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 0 : 4
Odra Chojna - Flota Świnoujście 5 : 2
Sparingi
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 1 : 7
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście 1 : 3
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 7 : 2
Puchar Polski ZZPN
Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz 1 : 2
Szczecińska Klasa Okręgowa
Iskra Golczewo - Flota Świnoujście 0 : 4
Flota Świnoujście - Piast Chociwel 2 : 3
Arkonia Szczecin - Flota Świnoujście 1 : 1
Flota Świnoujście - Wicher Brojce 5 : 0
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 3
Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście 1 : 2
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2
Biali Sądów - Flota Świnoujście 3 : 2
Flota Świnoujście - Błękit Pniewo 3 : 0
Chemik Police - Flota Świnoujście 6 : 0
Flota Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 26 maj
Flota Świnoujście - Zorza Dobrzany 02 cze
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście 09 cze
Flota Świnoujście - Odra Chojna 16 cze
 
top komentarze
newsy:
6 » Pogoń wykupiła Buksę
5 » Piechniczek w Goleniowi »
3 » Pogoń na urloplach do 1 »
3 » Piotrowski odejdzie do  »
3 » Podsumowanie 28 kolejki »
2 » Walne Zebranie Sprawozd »
2 » Sikora odejdzie z Pogon »
1 » Awans Stali Lipiany
1 » Młodziczki Energa Polit »
1 » Listkowski i Błanik pow »
mecze:
67 » Wicher Brojce-Dąb Dębno
55 » Kłos Pełczyce-SCRS Barl »
44 » Korona Człopa-Orzeł Wał »
44 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
25 » Jesion-Trans-Oldboje Ty »
22 » Jeziorak Szczecin-Inter »
22 » Derby Karścino-Resko Ka »
22 » Wieża Postomino-Lech Cz »
19 » Rasel Dygowo-Bałtyk Kos »
19 » Sparta Węgorzyno-Morzyc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
andrzeja3 hudini
gości: 686
statystyki portalu
• drużyn: 2706
• imprez: 106468
• newsów: 69038
• użytkowników: 67538
• komentarzy: 1042320
• zdjęć: 738202
• relacji: 36578
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies