piłka nożna / III liga skryba1213 - 13.08.2020 09:16
Gra III liga
W weekend rozegrane zostaną kolejne jesienne spotkania III Ligi grupy 2 w sezonie 2020/21. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga paulinus - 12.08.2020 10:11
Świt dostał lanie w Stężycy
Świt Szczecin w drugiej kolejce spotkań III ligi udał się na pojedynek do pomorskiej Stężycy, którego nie będzie miło wspominał, gdyż przegrał aż 1:5! Katem Skolwinian okazał się Dawid Retlewski, który zdobył w tym meczu hat-trick’a i poprowadził swój zespół do pewnego zwycięstwa.
Świtowcy przystąpili do spotkania na Kaszubach w nieco odmienionym składzie aniżeli przed tygodniem, na ławce usiadł m.in. Japończyk Shuma Nagamatsu. Już sam początek był kiepski dla przyjezdnych, bo już w 6 minucie Jakub Letniowski syn trenera Radunii, został obsłużony podaniem, które strzałem w długi róg zamienił na bramkę.
piłka nożna / III liga paulinus - 12.08.2020 10:07
Lekcja pokory
autor: Ariel SzydłowskiNiestety w meczu drugiej kolejki III ligi piłkarze Chemika Police przegrali na własnym boisku z Gwardią Koszalin 0:6.
Wszyscy, którzy w słoneczne piątkowe popołudnie wybrali się na mecz Chemika z Gwardią Koszalin, nie tak wyobrażali sobie inaugurację rozgrywek III ligi na stadionie przy ul. Siedleckiej. Żółtozieloni już po zaledwie minucie gry mogli przegrywać z Gwardią.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 12.08.2020 09:42
Grobelny wypożyczony do Miedzi
autor: Jędrzej GrobelnyBramkarz Pogoni Szczecin - Jędrzej Grobelny - został wypożyczony do Miedzi Legnica. Zawodnik będzie grał w Legnicy przez najbliższy rok.

Urodzony w 2001 roku piłkarz jest wychowankiem Warty Poznań. Pogoń reprezentuje od 2017 roku. Zagrał do tej pory w 27 spotkaniach drużyny rezerw, a od pewnego czasu regularnie trenował z pierwszym zespołem. Nie był jednak w kadrze drużyny Kosty Runjaica, która rozpoczęła przygotowania do sezonu 2020/2021. Grobleny jest także juniorskim reprezentantem Polski. Miedź występuje w I lidze. W ubiegłym sezonie walczyła o powrót do ekstraklasy w barażach. - Przyszedłem tu grać. Będę walczył o miejsce w składzie. Chciałbym z Miedzią zająć jak najwyższe miejsce w lidze, by wywalczyć sportowy awans - zapowiedział Jędrzej Grobelny po podpisaniu umowy z Miedzią.
piłka nożna / III liga Fan1946 - 11.08.2020 22:14
Kamil Włodyka w Kotwicy
25-letni pomocnik Kamil Włodyka został nowym zawodnikiem trzecioligowej Kotwicy Kołobrzeg. Włodyka w minionym sezonie był zawodnikiem 2 ligowej Garbarni Kraków.
piłka nożna / III liga norbert1998 - 09.08.2020 12:17
Czy Bałtyk jest w stanie utrzymać się w lidze?
Z jednej strony pojawiają się promyczki nadziei, jak dobra gra ze Świtem czy remis z Przodkowem, z drugiej - coraz popularniejsza staje się opinia, że jeśli nic się w Bałtyku nie zmieni, to klub pożegna się z trzecią ligą. Dlatego zasadne jest pytanie, czy zespół z Koszalina jest stanie utrzymać się w tak wymagającej lidze, która pochłonie co najmniej siedmiu spadkowiczów?

Co pokazały pierwsze mecze Bałtyku? Z Przodkowem skupiono się na defensywnie, mogło być różnie i w jedną, i w drugą stronę, bo kilka dobrych interwencji zaliczył Pogorzelec, ale i Gruchała wraz z Gregorkiem mieli swoje dobre sytuacje. Niemniej pierwsza połowa z Bałtykiem Gdynia była... No, była fatalna. Nie kleiło się nic, rywale byli silniejsi, rywale byli szybsi i przede wszystkim - rywale byli skuteczniejsi. Co prawda w drugiej połowie, co trzeba gospodarzom oddać, pokazano ogromną ambicję i niewiele zabrakło, by doprowadzić do remisu - sytuacja Kąkola na 4:4! - ale skończyło się porażką.
piłka nożna / III liga Bengoro - 09.08.2020 09:10
Remis rezerw Pogoni
autor: choro Rezerwy Pogoni Szczecin zremisowały w Świnoujściu z Flotą 2:2 mimo dwubramkowego prowadzenia. - Jestem zadowolony z tego, co pokazaliśmy przez pierwsze 45 minut. A druga połowa? To typowe zbieranie doświadczenia - mówił trener Ozga.

Trener szczecinian wystawił taką samą jedenastkę, która wystąpiła tydzień temu w meczu w Wągrowcu z Nielbą. - Zagraliśmy dobre spotkanie, odnieśliśmy wysokie zwycięstwo, nikt nas nie zawiódł. Nie widzieliśmy powodów, żeby dokonywać zmian w składzie - tłumaczy szkoleniowiec Pogoni. Przyjezdni bardzo szybko objęli prowadzenie. W 5. minucie Kusztan skapitulował po strzale Oskara Kalenika, który wpakował piłkę do siatki silnym strzałem z 16 metrów.
piłka nożna / III liga skarpeta - 07.08.2020 11:07
III liga: Niedzielny hit na Kaszubach
autor: Artur SzeferJuż w drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi zespół Świtu Szczecin uda się do pomorskiej Stężycy, gdzie zmierzy się z faworytem rozgrywek Radunią. Pierwszy gwizdek sędziego prowadzącego to spotkanie rozbrzmi w niedziele o godzinie 15.00.
Los sprawił, że już w drugiej serii gier podopiecznych trenera Andrzeja Tychowskiego czeka nie lada wyzwanie. Ich rywalem będzie drugi zespół ubiegłego sezonu Radunia, która dodatkowo latem dokonał kilku spektakularnych wzmocnień jak na tą klasę rozgrywkową. Dawid Retlewski, Sebastian Deja czy Wojciech Fadecki to piłkarze, których kibicom nie trzeba specjalnie przedstawiać.

Morski Klub Sportowy Flota Świnoujście

dane uzupełnić pomogli: Matihno, Gregory, baaru, matti541, choro4, karolinho23, DajeWyrok, jakubam, maksiu1986, felek2211, shoot, tmann, TUPACK - dziękujemy