pszczolek
piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 21.10.2018 10:16
Lider pokazał moc
autor: loola1991Gwardia nie zdołała przeciwstawić się liderowi I ligi. SMS pokonał koszalinian zdecydowanie 35:22.
Szczypiorniści Gwardii dobrze weszli w spotkanie. Po upływie 3 minut koszalinianie prowadzili 2:0, dzięki trafieniom Patryka Kicińskiego i Mykola Maliarevych. Niestety w kolejych fragmentach rywalizacji inicjatywę przejęli gracze z Gdańska. W 11 minucie gry SMS prowadził już 5:3.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 20.10.2018 10:05
Grają z liderem
Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 20 października zmierzą się z liderem pierwszej ligi SMS-em Gdańsk. Koszalinianie zamierzają zostać pierwszym zespołem, który pokona gdański SMS.

Rywal Koszalinian bardzo dobrze rozpoczął sezon, po czerech kolejkach SMS Gdańsk z kompletem punktów otwiera tabelę pierwszej ligi. Drużyna z Trójmiasta w trwającym sezonie pokonała Jurand Ciechanów 24:23, Warmię Olsztyn 30:24, Sokół Kościerzyna 35:27 oraz Sambor Tczw 30:22.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 14.10.2018 07:10
Dobry mecz koszalinian
autor: loola1991Drugie ligowe zwycięstwo odnieśli szczypiorniści Gwardii Koszalin. Przed własną publicznością zespół Piotra Stasiuka pokonał KS Meble Wójcik Elbląg 36:29.

Pierwsze fragmenty spotkania należały do gości, którzy po trafieniach Marka Boneczko i Adama Nowakowskiego prowadzili 2:0. Następnie Gwardia goniła wynik i w 11 minucie Piotr Gorerig doprowadził do remisu 4:4. W 14 minucie trafienie Marka Jakutowicza dało pierwsze prowadzenie w meczu koszalinianom 7:6. W 16 minucie Filip Ostałowski po raz ostatni wyprowadził zespół z Elbląga na prowadzenie. W kolejnych minutach kontrolę nad spotkaniem przejęli podopieczni Piotra Stasiuka, którzy do przerwy prowadzili 18:16.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 12.10.2018 14:45
Gwardia rywalizuje z Elblągiem
Oba zespoły wygrały swoje ostatnie spotkania. Gwardia Koszalin zrobi wszystko, aby wygrać drugie spotkanie w pierwszej lidze.

Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg rozgrywki rozpoczęli od porażek 24:32 z Warmią Olsztyn i 21:33 z Sokołem Kościerzyna. W ostatniej kolejce zespół z Elbląga pokonał przed własną publicznością Sambor Tczew 30:22.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 30.09.2018 07:59
Gwardia pokonała GKS
Pierwszą ligową wygraną w sezonie odnieśli piłkarze ręczni Gwardii Koszalin. Przed własną publicznością zespół Piotra Stasiuka wygrał 24:21 z GKS-em Żukowo.

Początek rywalizacji przyniósł bardzo mało bramek. Po 5 minutach rywalizacji goście prowadzili zaledwie 2:1. W siódmej i 14 minucie GKS Żukowo posiadał dwa trafienia przewagi i było to najwyższe prowadzenie w pierwszej połowie. Gwardia objęła prowadzenie, po raz pierwszy w 27 minucie, wówczas Marek Jakutowicz rzucił bramkę na 12:11. Do przerwy na tablicy widniał wynik 12:12.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 28.09.2018 06:40
Inauguracja Gwardii
autor: crashW sobotę 29 września po raz pierwszy w sezonie 2018/2019 pierwszej ligi, szczypiorniści Gwardii Koszalin zagrają przed własną publicznością. Rywalem zespołu Piotra Stasiuka będzie GKS Żukowo.

Na inaugurację rozgrywek koszalinianie przegrali na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 23:25. W pierwszej kolejce wysoką formę strzelecką zaprezentował Mykola Maliarevych, który rzucił dziewięć bramek.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 23.09.2018 07:38
Porażka w Wągrowcu
autor: Krzysztof Cichomski C80Szczypiorniści Gwardii Koszalin od wyjazdowej porażki 23:25 z Nielbą Wągrowiec rozpoczęli sezon pierwszej ligi.

Gospodarze w poprzednim sezonie byli najlepszą drużyną pierwszej ligi, ale ze względów poza boiskowych nie awansowali do Superligi. Już pierwsza połowa pokazała, że będzie to ciężki mecz dla zespołu Piotra Stasiuka. Do przerwy Nielba posiadała przewagę czterech trafień - 15:11. Po zmianie stron koszalinianie zdołali odrobić część strat. Ostatecznie zespół z Wągrowca wygrał 25:23.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 10.09.2018 11:32
Dwa sparingi Gwardii
autor: loola1991W weekend podopieczni Piotra Stasiuka zmierzyli się dwukrotnie z Sandnes HK. Oba spotkania Gwardia Koszalin przegrała, ale nie ma się czego wstydzić.

W piątkowym spotkaniu goście wygrali 28:24. Najskuteczniejszym koszalinianinem okazał się Roman Berezhnyi, który zdobył sześć bramek. W bramce dobrze spisywał się Adrian Fiodor ze skutecznością 42%.