bengoro
piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 17.11.2018 07:51
Gwardia gra z Sokołem
autor: artiSzczypiorniści Gwardii Koszalin po dwóch kolejnych zwycięstwach w sobotę 17 listopada zmierzą się we własnej hali z Sokołem Kościerzyna. Spotkanie zapowiada się znakomicie, bowiem oba zespoły należą do czołówki pierwszej ligi.
W sześciu rozegranych dotychczas spotkaniach podopieczni Piotra Stasiuka odnieśli cztery zwycięstwa i dwukrotnie przegrali. Ostatnie spotkania koszalinianie wygrali 37:30 z Jurandem Ciechanów i 36:30 z Warmią Olsztyn. Koszalinianie wszystkie dotychczasowe zwycięstwa odnieśli we własnej hali. W sobotę 17 listopada Gwardia będzie miała szansę odnieść piąte zwycięstwo przed własną publicznością.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 12.11.2018 07:40
Zwycięstwo Gwardii
autor: Łukasz KoperekKolejne zwycięstwo w pierwszej lidze odnieśli szczypiorniści Gwardii Koszalin. W sobotę 10 listopada Gwardia pokonała we własnej hali Warmię Olsztyn 36:30. Koszalinian do zwycięstwa poprowadził Patryk Kociński, który rzucił dziesięć trafień.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga koszalinian. Po 5 minutach rywalizacji, dzięki golu z rzutu karnego Patryka Kicińskiego Gwardia prowadziła 3:1.

Gospodarze utrzymywali wywalczoną przewagę. Goście kilka razy zbliżyli się do zespołu Piotra Stasiuka na jedno trafienie, ale ani razu Warmia nie zdołała dogonić Gwardii w pierwszej połowie. Do przerwy Gwardia prowadziła 15:13.

W drugiej połowie już w 36 minucie koszalinianie prowadzili 21:16. Gospodarze utrzymywali kilka bramek przewagi. Dziesięć minut przed końcem koszalińska drużyna prowadziła 29:23. Ostatnie fragmenty rywalizacji nie wiele zmieniły i ostatecznie trzy punkty zostały w Koszalinie, a Gwardia wygrała 36:30.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 10.11.2018 06:18
Gwardia podejmuje Warmię
autor: loola1991Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 10 listopada zmierzą się we własnej hali z Warmią Olsztyn. Koszalinianie zamierzają odnieść kolejne ligowe zwycięstwo.
Zespół z Olsztyna rozgrywki rozpoczął od pokonania Mebli Wójcik Elbląg 32:24, po czym przyszly porażki 24:30 z SMS-em Gdańsk, 22:24 z Jurand Ciehaców, 29:31 ze Stalą Gorzów oraz po rzutach karnuych 3:4 (po 60 minutach był remis 23:23) z Sokołem Kościerzyna. W ostatniej kolejce Warmia Olsztyn pokonała Sambor Tczew 26:25.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 05.11.2018 07:15
Gwardia u siebie nadal bez porażki
Gwardia Koszalin wygrała 37:30 z Jurandem Ciechanów. Koszalinianie w trwającym sezonie we własnej hali jeszcze nie przegrali.

Koszalinianie znakomicie rozpoczęli spotkanie z Jurandem i już w piątej minucie, po trzech bramkach Mykola Maliarevycha prowadzili 5:0. Goście pierwszego gola zdobyli w 8 minucie, za sprawą trafienia Damiana Rutkowskiego na 5:1. W kolejnych minutach zawodnicy z Ciechanowa starali się nawiązać walkę. Po kwadransie gry podopieczni Piotra Stasiuka prowadzili 10:5. W drugich piętnastu minutach pierwszej połowy gospodarze utrzymali wywalczoną przewagę. Na przerwę Gwardia schodziła z prowadzeniem 19:14.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 03.11.2018 08:03
Gwardia zagra u siebie z Jurandem
Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 3 listopada we własnej hali zmierzą się z Jurandem Ciechanów. Gospodarze liczą, że po spotkaniu będą nadal zespołem niepokonanym we własnej hali.

Podopieczni Piotra Stasiuka w trwającym sezonie przegrali 23:25 z Nielbą Wągrowiec, pokonali 24:21 GKS Żukowo, rozbili Meble Wójcik Elbląg 36:29. W ostatnim spotkaniu to Gwardia została rozgromiona 22:35 przez SMS Gdańsk.

Drużyna z Ciechanowa rozpoczęła sezon od porażek 23:24 z SMS-em Gdańsk, 27:29 ze Stalą Gorzów, po czym wygrali 24:22 z Warmią Olsztyn. Kolejny mecz i Jurand został rozgromiony 23:43 przez Sokół Kościerzyna. Ostatni ligowy mecz zespół z Ciechanowa wygrał 29:24.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 21.10.2018 10:16
Lider pokazał moc
autor: loola1991Gwardia nie zdołała przeciwstawić się liderowi I ligi. SMS pokonał koszalinian zdecydowanie 35:22.
Szczypiorniści Gwardii dobrze weszli w spotkanie. Po upływie 3 minut koszalinianie prowadzili 2:0, dzięki trafieniom Patryka Kicińskiego i Mykola Maliarevych. Niestety w kolejych fragmentach rywalizacji inicjatywę przejęli gracze z Gdańska. W 11 minucie gry SMS prowadził już 5:3.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 20.10.2018 10:05
Grają z liderem
Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 20 października zmierzą się z liderem pierwszej ligi SMS-em Gdańsk. Koszalinianie zamierzają zostać pierwszym zespołem, który pokona gdański SMS.

Rywal Koszalinian bardzo dobrze rozpoczął sezon, po czerech kolejkach SMS Gdańsk z kompletem punktów otwiera tabelę pierwszej ligi. Drużyna z Trójmiasta w trwającym sezonie pokonała Jurand Ciechanów 24:23, Warmię Olsztyn 30:24, Sokół Kościerzyna 35:27 oraz Sambor Tczw 30:22.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 14.10.2018 07:10
Dobry mecz koszalinian
autor: loola1991Drugie ligowe zwycięstwo odnieśli szczypiorniści Gwardii Koszalin. Przed własną publicznością zespół Piotra Stasiuka pokonał KS Meble Wójcik Elbląg 36:29.

Pierwsze fragmenty spotkania należały do gości, którzy po trafieniach Marka Boneczko i Adama Nowakowskiego prowadzili 2:0. Następnie Gwardia goniła wynik i w 11 minucie Piotr Gorerig doprowadził do remisu 4:4. W 14 minucie trafienie Marka Jakutowicza dało pierwsze prowadzenie w meczu koszalinianom 7:6. W 16 minucie Filip Ostałowski po raz ostatni wyprowadził zespół z Elbląga na prowadzenie. W kolejnych minutach kontrolę nad spotkaniem przejęli podopieczni Piotra Stasiuka, którzy do przerwy prowadzili 18:16.