piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 25.08.2016 10:59
Były defensor pogrążył Kotwicę
Przykrą niespodziankę sprawili swoim kibicom kołobrzeżanie. Kotwica uległa u siebie ROW-owi Rybnik 1:0 (0:0), a jedyną bramkę w meczu zdobył Witold Cichy, który jeszcze w minionym sezonie był defensorem klubu znad morza. Pierwsze minuty potyczki nie zwiastowały wielkich emocji. Obie drużyny nie stworzyły sobie w nich zbyt wielu okazji. Jedni i drudzy koncentrowali się bardziej na obronie i mecz toczył się w spokojnym tempie. W 24. minucie zakotłowało się w polu karnym gości, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
piłka nożna / II liga royal447 - 24.08.2016 23:00
Żółto i czerwono
Nie tak miał wyglądać mecz Błękitnych w Radomiu. Stargardzianie ulegli na wyjeździe Radomiakowi 2:1 (2:0). Pojedynek fatalnie rozpoczął się dla przyjezdnych. Już w 24. sekundzie gry Radomiak objął prowadzenie. Matthieu Bemba prostopadłym podaniem uruchomił Mateusza Stąporskiego a ten popędził na bramkę Błękitnych. Z bramki wyszedł Przemysław Wróbel, ale przegrał przebitkę z zawodnikiem gospodarzy, który ulokował piłkę w pustej bramce. Kibice nie zdążyli się jeszcze dobrze rozsiąść, a radomianie już grali z komfortem.
piłka nożna / II liga Bengoro - 24.08.2016 15:25
Z Podbeskidzia do Kotwicy
autor: http://www.brukbet.com/ Mateusz Janeczko został wypożyczony z z Podbeskidzia Bielsko-Biała do Kotwicy Kołobrzeg.

Janeczko został wypożyczony z bielskiego klubu do Kotwicy na rok. 21-letni pomocnik w swojej przygodzie z piłką reprezentował barwy: Podbeskidzia Bielsko-Biała, Chrobrego Głogów, Termaliki Bruk-Bet Nieciecza oraz Bytovii Bytów. Rundę wiosenną spędził w pierwszoligowcu z Bytowa, gdzie na zapleczu Ekstraklasy rozegrał cztery spotkania.
piłka nożna / II liga royal447 - 24.08.2016 10:29
Goście ze Śląska
autor: własne Kołobrzeżanie drugi mecz z rzędu rozegrają przed własną publicznością. Ich spotkanie znów będzie ostatnim w kolejce. Rywalem Kotwicy będzie ROW Rybnik. Przyjezdni po niezłym początku sezonu przegrali dwie ostatnie potyczki. Bilans kołobrzesko-rybnickich potyczek na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka jest wyrównany. Dwa sezony temu wygrał ROW, z kolei w minionych rozgrywkach górą byli gospodarze.
piłka nożna / II liga royal447 - 23.08.2016 20:53
Środa w Radomiu
Pierwszy raz w tym sezonie drugoligowcy wystąpią w środku tygodnia. Błękitni Stargard na wyjeździe poszukają trzeciego z rzędu zwycięstwa. Stargardzianie w środowe popołudnie o punkty powalczą w Radomiu. Ich rywalem będzie założony w 1910 roku Radomiak. Zielono-biało-zieloni po raz drugi w tym sezonie wystąpią przed własną publicznością. Stargardzianie na wyjeździe o punkty powalczą po raz trzeci. Do tej pory raz wrócili z tarczą, a raz na niej.
piłka nożna / II liga royal447 - 23.08.2016 20:04
V kolejka II ligi
Przed nami 5. kolejka rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi. Błękitni Stargard zmierzą się w niej na wyjeździe z Radomiakiem Radom, a Kotwica Kołobrzeg u siebie z ROW-em Rybnik. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / II liga royal447 - 20.08.2016 23:12
Szybki nokaut legionowian
autor: własne Piorunujący początek meczu wystarczył. Kotwica Kołobrzeg pokonała u siebie Legionovię Legionowo 2:0 (2:0). Gospodarze już w 5. minucie objęli prowadzenie. Futbolówkę z rzutu rożnego dośrodkował Sebastian Bartlewski, a w szesnastce najwyżej wyskoczył Jakub Poznański, który zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Kilka minut później zrobiło się 2:0.
piłka nożna / II liga royal447 - 20.08.2016 22:18
Poprawa po przerwie
autor: KibicStargard Cenne zwycięstwo na własnym boisku odnieśli Błękitni Stargard. Bez punktów Pomorze Zachodnie opuściła Siarka Tarnobrzeg. Obie drużyny z ostrożnością weszły w spotkanie. Stargardzianie starali się grać wysokim pressingiem, ale początek meczu nie obfitował w wiele klarownych sytuacji. Z czasem coraz śmielej poczynali sobie gości, którzy często posyłali dośrodkowania w szesnastkę Błękitnych.

Klub Piłkarski Błękitni Stargard

dane uzupełnić pomogli: Szusto, Jaho, saviol5, daros92, Daniels, FerdekKiepski, FerdekKiepski, FerdekKiepski, Piastnews, saviol5, barca13, bakbartek10, henry94, henry94, rybaa, gutoslaw11, tato70, FRAM1945, Bogdan, messi15, henry94, respect18, Rolnik2012 - dziękujemy