ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. (2016/2017) - archiwum
1 kolejka
  13 sie 2016 1 : 2 Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard
2 kolejka
  20 sie 2016 2 : 2 Ehrle Dobra Szczecińska - Sarmata Dobra
3 kolejka
  27 sie 2016 0 : 0 Sarmata Dobra - Iskierka Szczecin
4 kolejka
  03 wrz 2016 4 : 1 Sarmata Dobra - Zootechnik Kołbacz
5 kolejka
  10 wrz 2016 8 : 0 Flota Świnoujście - Sarmata Dobra
6 kolejka
  18 wrz 2016 2 : 1 Sarmata Dobra - Pomorzanin Krąpiel
7 kolejka
  24 wrz 2016 1 : 0 Mewa Resko - Sarmata Dobra
8 kolejka
  01 paź 2016 2 : 1 Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica
9 kolejka
  08 paź 2016 3 : 2 Masovia Maszewo - Sarmata Dobra
10 kolejka
  15 paź 2016 0 : 1 Sarmata Dobra - Promień Mosty
11 kolejka
  22 paź 2016 2 : 0 Odrzanka Radziszewo - Sarmata Dobra
12 kolejka
  29 paź 2016 3 : 2 Sarmata Dobra - Błękitni Trzygłów
13 kolejka
  05 lis 2016 5 : 0 Wicher Brojce - Sarmata Dobra
14 kolejka
  12 lis 2016 1 : 4 Sarmata Dobra - Sparta Gryfice
15 kolejka
  19 lis 2016 7 : 1 Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra
16 kolejka
  18 mar 2017 0 : 1 Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra
17 kolejka
  25 mar 2017 5 : 2 Sarmata Dobra - Ehrle Dobra Szczecińska
18 kolejka
  01 kwi 2017 3 : 1 Iskierka Szczecin - Sarmata Dobra
19 kolejka
  09 kwi 2017 2 : 1 Zootechnik Kołbacz - Sarmata Dobra
20 kolejka
  15 kwi 2017 1 : 7 Sarmata Dobra - Flota Świnoujście
21 kolejka
  22 kwi 2017 1 : 1 Pomorzanin Krąpiel - Sarmata Dobra
22 kolejka
  29 kwi 2017 0 : 1 Sarmata Dobra - Mewa Resko
23 kolejka
  03 maj 2017 1 : 4 Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra
24 kolejka
  06 maj 2017 1 : 2 Sarmata Dobra - Masovia Maszewo
25 kolejka
  13 maj 2017 2 : 3 Promień Mosty - Sarmata Dobra
26 kolejka
  20 maj 2017 4 : 0 Sarmata Dobra - Odrzanka Radziszewo
27 kolejka
  27 maj 2017 3 : 1 Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra
28 kolejka
  03 cze 2017 0 : 2 Sarmata Dobra - Wicher Brojce
29 kolejka
  10 cze 2017 12 : 0 Sparta Gryfice - Sarmata Dobra
30 kolejka
  17 cze 2017 0 : 1 Sarmata Dobra - Tanowia Tanowo
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. (2016/2017) - tabela
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2016/2017 m pkt Z R P +/-
1.  Flota Świnoujście 30 80 26 2 2 146 / 28
2.  Wicher Brojce 30 76 24 4 2 95 / 29
3.  Mewa Resko 30 67 22 1 7 73 / 31
4.  Masovia Maszewo 30 59 18 5 7 87 / 55
5.  Sparta Gryfice 30 53 17 2 11 74 / 50
6.  Błękitni Trzygłów 30 50 15 5 10 80 / 60
7.  Iskierka Szczecin 30 49 14 7 9 90 / 43
8.  Promień Mosty 30 46 14 4 12 68 / 70
9.  Pomorzanin Nowogard 30 40 12 4 14 48 / 52
10.  Ehrle Dobra Szczecińska 30 33 9 6 15 64 / 85
11.  Sarmata Dobra 30 30 9 3 18 41 / 79
12.  Orzeł Łożnica 30 26 8 2 20 38 / 76
13.  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 30 26 7 5 18 43 / 84
14.  Tanowia Tanowo 30 21 5 6 19 51 / 96
15.  Pomorzanin Krąpiel 30 17 5 2 23 31 / 119
16.  Zootechnik Kołbacz 30 16 4 4 22 35 / 107
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
 

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Sarmata Dobra

dane uzupełnić pomogli: kruczek5, Cinoss, tomasz1, Saperitosan, bikko, arbiter78, adamgt96, UNDERO21, estan52, Pampo, arbiter78, arbiter78, Saperitosan, arbiter78, estan52, marecki70, arbiter78, milanek, misia195, estan52, estan52, Kawaler, lukass5712, arbiter78, marcin567, ziuta98, arbiter78 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020
1.  Dąb Dębice 37 pkt 33 / 10
2.  Sarmata Dobra 34 pkt 57 / 13
3.  Ina Ińsko 31 pkt 39 / 16
4.  Radowia Radowo Małe 26 pkt 50 / 17
5.  Masovia Maszewo 26 pkt 30 / 15
6.  Promień Mosty 22 pkt 27 / 21
7.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 19 pkt 28 / 14
8.  Orkan Dalewo 15 pkt 25 / 35
9.  Orzeł Pęzino 13 pkt 27 / 41
10.  Płomień Lisowo 11 pkt 19 / 42
11.  Unia Stargard 11 pkt 16 / 30
12.  WODR Barzkowice 10 pkt 21 / 38
13.  Czarni Marianowo 5 pkt 18 / 45
14.  Rolpol Chlebowo 1 pkt 10 / 63
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 0 : 8
Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 1 : 1
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 2 : 3
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 1 : 2
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 8 : 1
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 6 : 2
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 0 : 4
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 2 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 3 : 1
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 9 : 0
Jastrząb Łosośnica - Sarmata Dobra 3 : 3
Orkan Suchań - Sarmata Dobra 4 : 2
Zootechnik Kołbacz - Sarmata Dobra 3 : 5
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sarmata Dobra 8 : 0
Sowianka Sowno - Sarmata Dobra 4 : 3
Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 0
Sarmata Dobra - Orkan Suchań 4 : 5
Sarmata Dobra - Mewa Resko 10 sie
Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 : 4
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Gardominka Mechowo - Sarmata Dobra 0 : 14
A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 5 : 3
Dąb Dębice - Sarmata Dobra 1 : 0
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 0 : 2
A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Sarmata Dobra - Orkan Dalewo 6 : 2
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 1 : 1
Płomień Lisowo - Sarmata Dobra 0 : 8
Sarmata Dobra - Rolpol Chlebowo 12 : 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sarmata Dobra 2 : 4
Sarmata Dobra - WODR Barzkowice 5 : 2
Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra 0 : 3
Sarmata Dobra - Czarni Marianowo 4 : 1
Unia Stargard - Sarmata Dobra 1 : 3
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 3 : 0
Promień Mosty - Sarmata Dobra 0 : 3
Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra 21 mar
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 28 mar
Orkan Dalewo - Sarmata Dobra 04 kwi
Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 18 kwi
Sarmata Dobra - Płomień Lisowo 25 kwi
Rolpol Chlebowo - Sarmata Dobra 02 maj
Sarmata Dobra - Dąbrovia Stara Dąbrowa 09 maj
WODR Barzkowice - Sarmata Dobra 16 maj
Sarmata Dobra - Orzeł Pęzino 23 maj
Czarni Marianowo - Sarmata Dobra 30 maj
Sarmata Dobra - Unia Stargard 06 cze
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 13 cze
Sarmata Dobra - Promień Mosty 21 cze
 
top komentarze
newsy:
5 » Mija kolejny tydzień pr »
3 » Pogoń testuje
3 » Pierwszy sparing biało- »
2 » 28 zawodników poleciało »
2 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Błękitni szukają sparin »
1 » Czas start!
1 » Czy piłkarski Kołobrzeg »
1 » Błękitni Trzygłów przed »
1 » Pogoń wygrywa w pierwsz »
mecze:
16 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
3 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
2 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
2 » Pogoń Szczecin-Universi »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
1 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
1 » Hertha Berlin-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 24
1972 adareal
basia944 bibik1
chmielutom cubey
Daletec donatamacz...
esssa19 Gumis4
He jedrzejbie...
kibic22 kizon
klosik666 KSPionierS...
maljen marlis7
MINIONEK Mundek81
osadnikgol wipak
wiper zorzanka7
gości: 18103
statystyki portalu
• drużyn: 2833
• imprez: 121813
• newsów: 72936
• użytkowników: 71060
• komentarzy: 1093647
• zdjęć: 790944
• relacji: 38434
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies