piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa kazik - 14.08.2019 23:37
Morzycko gromi Rurzycę
autor: PszczółekW środę 14.08.2019 o 18.30, drużyna podopiecznych Pawła Zatorskiego - Morzycko Moryń rozegrała ostatnią grę kontrolną przed startem sezonu ligowego w niedzielę o 18.00, kiedy to do Morynia na pierwszy mecz ligowy w klasie okręgowej zawita drużyna Dębu Dębno.

Morzycko pewnie wygrało z Rurzycą Nawodna prowadzoną przez Arkadiusza Łągiewczyka 7:1. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców bramek dla Morzycka wpisali się kolejno, wychowanek Morzycka Mateusz Głos w 23 i 34 minucie meczu oraz Bartosz Jędrasiak w 32. Goście mimo ambitnej gry na początku meczu i dość dobremu stawianiu czoła drużynie Morzycka odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Do przerwy wynik brzmiał 3:1 dla Morzycka.
piłka nożna / klasa okręgowa yodastars - 11.08.2019 22:13
Fatalna sytuacja kadrowa rezerw Kotwicy
Na kilka dni przed inauguracją sezonu drugi zespół kołobrzeskiej Kotwicy znajduje się w bardzo złym położeniu jeśli chodzi o aspekty personalne.

Obecnie frekwencja na treningach uniemożliwia przygotowania do rozgrywek. Najprawdopodobniej, choć klub nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie, rezerwy nie przystąpią do rozgrywek w klasie okręgowej. Wprawdzie są jeszcze przez zarząd czynione starania, aby uniknąć tego stanu rzeczy, lecz za kulisami można się dowiedzieć, że będzie to ciężkie zadanie. Pogłoski te są bardzo pesymistyczne dla kibiców i ludzi związanych z Kotwicą. Jeżeli potwierdzą się te informacje będą one oznaczały, że klub straci bezpośrednie zaplecze i możliwość wprowadzania młodzieży na szerszą skalę do seniorskiej piłki. W przeciągu kilku dni sytuacja powinna być już całkowicie klarowna.
piłka nożna / klasa okręgowa raffik - 04.08.2019 09:50
Ikar szuka sparingpartnera !
Klub GKS Ikar Krosino poszukuje zespołu chętnego do rozegrania sparingu dnia 11 sierpnia 2019 r. (najbliższa niedziela).

Miejsce rozegrania sparingu to boisko w Krosinie.
Godzina do uzgodnienia.

piłka nożna / klasa okręgowa ahmed997 - 25.07.2019 14:04
Unia szuka rywala
W związku z rezygnacją drużyny Orła Małkocin z gry kontrolnej, drużyna seniorów Unii Dolice poszukuje sparingpartnera na najbliższą sobotę (27 lipca). Mecz może odbyć się na wyjeździe. Chętnych prosimy o kontakt pod numerami telefonu 663762860726854885.
piłka nożna / klasa okręgowa raffik - 23.07.2019 12:23
Sparingpartner poszukiwany
Klub GKS Ikar Krosino poszukuje zespołu chętnego do rozegrania sparingu dnia 27 lipca 2019 r. (najbliższa sobota). Preferujemy mecz na boisku gości, ponieważ nasz obiekt jest w trakcie renowacji. Zainteresowane zespoły prosimy o kontakt pod numerem 512-327-554.
piłka nożna / klasa okręgowa toyka - 16.07.2019 10:32