ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 czerwiec 2023
pokaż:
04 czerwiec
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Lech II Poznań 3 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - KKS Kalisz 4 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice 3 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie 0 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Śląsk II Wrocław 1 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Łoźnica 5 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Jantar Dziwnów 3 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Orzeł Grzędzice 7 : 2 więcej
Iskra Banie - Stal Szczecin 3 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2 : 4 więcej
Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Olimp Gościno - Gavia Choszczno 1 : 0 więcej
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Jantar II Dziwnów 6 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Sparta Skalin 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Chemik II Police - Czarni Szczecin 3 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - GKS Kołbacz 0 : 7 więcej
Tanowia Tanowo - Wicher Steklno 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Polonia Giżyn 2 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Kłos Kamienny Jaz 2 : 5 więcej
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 4 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 14 więcej
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 10 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Ina Recz 0 : 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Klon Krzęcin 3 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Skrzydlaci Będargowo 1 : 2 więcej
Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 3 : 5 więcej
Sokół Granowo - Korona Raduń 1 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Orkan Suchań 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Santos Kłębowiec - Błonie Barwice 6 : 1 więcej
KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 1 : 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Victoria Niemcz - KTS-K Luzino 3 : 1 więcej
KA 4 resPect Krobia - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
KKP II Bydgoszcz - LFA Szczecin 1 : 5 więcej
Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
Górnicza Konin - LZS Stare Oborzyska 1 : 10 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Świt II Szczecin 0 : 14 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - FASE Szczecin 3 : 11 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Błękit Pniewo 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Orzeł Żeńsko - WODR Barzkowice 2 : 0 więcej
Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko 1 : 1 więcej
Grom Płonno - Unia II Dolice 3 : 1 więcej
Ina Stradzewo - Jedność Przewłoki 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - KS Mustang 6 : 1 więcej
Grot Gorawino - Chrobry Drzonowo 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Sokół Spore - Drzewiarz Krosino 11 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Bytyń Nakielno 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Błękitni Stargard JS - SALOS Szczecin JS 3 : 1 więcej
Flota Świnoujście JS - Świt Szczecin JS 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
SALOS Szczecin JM - FASE Szczecin JM 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt II Szczecin JM - Pogoń Barlinek JM 0 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
35 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
27 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Ina Ińsko-Ina Recz
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
15 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
14 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
13 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
13 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
12 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
Banditos JarasDwieN...
kibic2wybr... marcinek04...
mati199999... OrkanFan
OrzelFan48 Remorowiec...
renualtlot... sodom666
szopinho Tauri
tomek53
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81168
• komentarzy: 1175460
• zdjęć: 900179
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies