ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2023
pokaż:
01 luty
koszykówka I liga mężczyzn
TBS Śląsk II Wrocław - Turów Zgorzelec 67 : 75 więcej
Polonia Bytom - AZS UMCS Start II Lublin 80 : 74 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
GAK Gdynia - ŁKS Youth Łódź 95 : 76 więcej
piła nożna Sparingi
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń Szczecin U19 5 : 4 więcej
Sztorm Szczecin - Stal Szczecin 0 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Darłovia Darłowo 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - AP Orlen Gdańsk 0 : 2 więcej
Odra Nietków - Bałtyk Koszalin 0 : 0 więcej
FASE Szczecin U15 - Stolem Gniewino U15 6 : 1 więcej
FASE Szczecin U17 - Stolem Gniewino U17 5 : 0 więcej
Lech II Poznań - Świt Szczecin 6 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Lech Poznań 2 : 2 więcej
02 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 91 : 88 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
03 luty
Międzynarodowe Zgrupowanie Szkoleniowe z Mistrzem Karate Giuseppe Beghetto więcej
Turniej charytatywny dla Mai więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 80 : 91 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - Górnik Trans.eu Wałbrzych 70 : 77 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 6 : 2 więcej
Piast Karsko - Wicher Przelewice 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 27 : 27k więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Łomża Industria Kielce 26 : 40 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - KPR Ruch Chorzów 36 : 23 więcej
MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 38 : 24 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
04 luty
Międzynarodowe Zgrupowanie Szkoleniowe z Mistrzem Karate Giuseppe Beghetto więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin 66 : 78 więcej
Zastal Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń 98 : 88 więcej
Pszczółka Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 72 : 71 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
WKK Wrocław - MKKS Żak Koszalin 75 : 85 więcej
Enea Basket Poznań - AZS AGH Kraków 90 : 85 więcej
Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 97 : 50 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 47 : 86 więcej
Decka Pelplin - Polpharma Starogard Gd. 104 : 115 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Pyra Poznań 78 : 69 więcej
PTK Pabianice - AZS UMK Toruń 105 : 90 więcej
KSK Noteć Inowrocław - KS Księżak Łowicz 86 : 65 więcej
piła nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 : 7 więcej
Masovia Maszewo - Stal Szczecin 1 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 3 : 1 więcej
GKS Manowo - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
MKS Sokół Karlino - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 3 więcej
Chemik Police - Biali Sądów 0 : 5 więcej
Iskierka Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Gavia Choszczno 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 0 : 9 więcej
Spójnia Świdwin - Iskra Białogard 5 : 5 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Grot Gorawino 5 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Światowid 63 Łobez 4 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 1 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 0 : 5 więcej
FASE Szczecin - Polonia Warszawa U15 3 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Stal Lipiany 2 : 5 więcej
Ina Goleniów - Odra Chojna 3 : 0 więcej
Sęp Brzesko - GKS Golenice 3 : 6 więcej
Zefir Wyszewo - Mechanik II Iskra Kłanino 9 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin 1 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 5 : 2 więcej
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 2 : 4 więcej
Dąb Dębice - LZS Błękitni Trzygłów 6 : 0 więcej
Unia Dolice - Rurzyca Nawodna 5 : 0 więcej
Dęby Rogowo - Zalew Stepnica 2 : 4 więcej
Vimobilia Będzino - Astra Ustronie Morskie 1 : 3 więcej
16:00  Błękitni Stargard JM - Żaki Szczecin JM więcej
Pogoń Szczecin - Türkiyemspor Berlin K 4 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica 2 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Wspólni Różewo 8 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 7 : 1 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin 3 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Jantar Motortech Siemyśl 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
piła nożna Grupa B - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Przybiernów 5 : 3 więcej
piła nożna Grupa F - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 0 : 7 więcej
piła nożna Grupa G - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Czarni II Szczecin - Ehrle Dobra 0 : 15 więcej
piła nożna Grupa H - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Okręt Mirand Szczecin - Future Szczecin 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy 31 : 38 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 30 : 28 więcej
Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 42 : 22 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Górnik Zabrze 21 : 31 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 25 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Młyny Stoisław Koszalin 27 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
ITS Jeziorak Iława - USAR Kwidzyn 37 : 34 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Jutrzenka Płock - SMS ZPRP II Płock 27 : 25 więcej
Sambor Tczew - Bukowsko-Dopiewski KPR 28 : 27 więcej
UKS PCM Kościerzyna - SPR Pogoń Szczecin 30 : 32 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole 3 : 0 więcej
05 luty
IX Memoriał Miała Ślęzaka więcej
Międzynarodowe Zgrupowanie Szkoleniowe z Mistrzem Karate Giuseppe Beghetto więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 100 więcej
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 83 : 95 więcej
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 91 : 97 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 66 : 72 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AMW Asseco Arka II Gdynia - ŁKS Łódź 64 : 115 więcej
piła nożna Sparingi
Radew Białogórzyno - Śląsk Wrocław 0 : 8 więcej
Zorza Dobrzany - Polonia Giżyn 2 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Start Miastko 0 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - SALOS Szczecin JM 3 : 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 3 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - AP Kotwica Kołobrzeg 5 : 4 więcej
Mewa Resko - Sarmata Dobra 4 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin JS - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 1 więcej
11:00  Błękitni Stargard JM - Żaki Szczecin JM więcej
13:00  Błękitni Stargard JM - Świt Szczecin JM więcej
Morzycko Moryń - Hanza Goleniów 1 : 4 więcej
Redłovia Redło - Błękitni Ostrowice 4 : 0 więcej
FASE Szczecin U17 - Jeziorak Szczecin 4 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Iskra Janczewo 3 : 1 więcej
Sparta Skalin - Odrzanka Radziszewo 1 : 9 więcej
Arkonia Szczecin JM - Future Szczecin U17 8 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Kluczevia II Stargard 3 : 6 więcej
Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 0 : 2 więcej
Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Wieża II Postomino 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec JS - Drawa Drawsko Pom. JS 0 : 5 więcej
Schönower SV - Kłos Kamienny Jaz 13 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Husaria Schwedt 4 : 6 więcej
Perła Gmina Dygowo - Amator Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Ogniwo Babinek 8 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Miedź Legnica 1 : 0 więcej
Radomiak Radom - Stal Mielec 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
piła nożna Grupa A - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Chrobry Drzonowo - Gwardia Koszalin JS 2 : 5 więcej
KS Mustang - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
piła nożna Grupa B - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Vineta II Wolin - Znicz Niedźwiedź 6 : 1 więcej
piła nożna Grupa C - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Rolpol Chlebowo - Iskra Pomień 3 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Bryza Reńsko 6 : 7 więcej
piła nożna Grupa D - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Piast Karsko - Koral Mostkowo 10 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Iskra Lutówko 2 : 1 więcej
piła nożna Grupa E - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Grot Gardno - Błękit Pniewo 2 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Wicher Reptowo 1 : 4 więcej
piła nożna Grupa F - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Czarni Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 : 2 więcej
piła nożna Grupa G - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Rybak Trzebież - Zryw Kołbaskowo 1 : 1 więcej
piła nożna Grupa H - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
SALOS Szczecin JS - GKS Kołbacz 1 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski w Futsalu
Futsal Szczecin - FC Toruń 8 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Torus Wybrzeże Gdańsk 25 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce 28 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Arka Gdynia - MTS Kwidzyn 43 : 21 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
06 luty
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
07 luty
piła nożna Sparingi
Pogoń II Szczecin - Dąb Dębno 7 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Jantar Motortech Siemyśl 6 : 3 więcej
08 luty
koszykówka I liga mężczyzn
GKS Tychy - TBS Śląsk II Wrocław 72 : 80 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - HydroTruck Radom 84 : 82 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polonia Bytom 82 : 71 więcej
AZS UMCS Start II Lublin - Enea Basket Poznań 72 : 107 więcej
AZS AGH Kraków - WKK Wrocław 81 : 76 więcej
MKKS Żak Koszalin - Decka Pelplin 77 : 78 więcej
Turów Zgorzelec - Sensation Kotwica Kołobrzeg 72 : 79 więcej
Polonia Warszawa - Dziki Warszawa 81 : 67 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno 82 : 63 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - TKM Włocławek 71 : 61 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo 74 : 82 więcej
MKK Zgierz - ŁKS Youth Łódź 107 : 81 więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
Grot Gardno - Jeziorak Szczecin 2 : 9 więcej
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 3 : 2 więcej
Wicher Brojce - Orzeł Mrzeżyno 2 : 4 więcej
Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 4 : 0 więcej
Darłovia II Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - EUROBUD JKS Jarosław 23 : 23k więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - SMS ZPRP I Kwidzyn 30 : 29 więcej
Sokół Kościerzyna - MKS Grudziądz 33 : 31 więcej
09 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 85 : 88 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Twarde Pierniki Toruń 74 : 66 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
GAK Gdynia - Pyra Poznań 66 : 79 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 7 : 1 więcej
Iskra Banie - Odrzanka Radziszewo 7 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 : 23 więcej
10 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 78 : 74 więcej
piła nożna Sparingi
FASE Szczecin - Miedź Legnica 9 : 0 więcej
Victoria Templin - Ina Ińsko 1 : 6 więcej
Energetyk Gryfino - Mechanik Warnice 9 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - KS Sieciemin 3 : 4 więcej
Olimpia Elbląg - Pogoń II Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
Stal Mielec - Raków Częstochowa 0 : 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - UNI Opole 3 : 1 więcej
11 luty
XXIII Memoriał im. Sławomira Białego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 93 : 94 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 74 : 86 więcej
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 77 : 92 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS AGH Kraków - MKKS Żak Koszalin 74 : 72 więcej
Polonia Bytom - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 84 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 82 : 83 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Pyra Poznań - Trefl II Sopot 71 : 67 więcej
TKM Włocławek - MKK Zgierz 63 : 96 więcej
AMW Asseco Arka II Gdynia - PTK Pabianice 90 : 89 więcej
AZS UMK Toruń - GAK Gdynia 80 : 61 więcej
Ogniwo Szczecin - Sklep Polski MKK Gniezno 76 : 90 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 73 : 74 więcej
KS Księżak Łowicz - ŁKS Łódź 55 : 100 więcej
piła nożna Sparingi
Chojniczanka II Chojnice - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Odra Górzyca 4 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Pomorzanin Sławoborze 3 : 7 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 3 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Wicher Brojce 6 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 4 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 10 : 0 więcej
Stal Lipiany - Polonia Giżyn 0 : 3 więcej
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 5 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 6 : 2 więcej
Świt Szczecin - Dąb Dębno 4 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKS Sokół Karlino 5 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie 5 : 4 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Głaz Tychowo 3 : 5 więcej
Saturn Mielno - Antares Zalasewo 0 : 9 więcej
Piast Kolin - Unia II Dolice 3 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 5 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Odra Chojna 4 : 3 więcej
Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Sokół Pyrzyce 3 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Energetyk Gryfino 1 : 16 więcej
Błękitni Stargard - Iskierka Szczecin 4 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Zorza Dobrzany 1 : 5 więcej
14:00  Żaki Szczecin - Świt II Szczecin więcej
Korona Stuchowo - Orzeł Mrzeżyno 7 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Masovia Maszewo 2 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 0 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 3 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 2 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - Start Miastko 1 : 1 więcej
Victoria Templin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 4 więcej
Iskra Golczewo - OKS Center MD Goleniów 2 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Unia Dolice 6 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Hanza Goleniów 7 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Leśnik Kliniska 5 : 2 więcej
Dąb Dębice - Błękitni Stargard JS 2 : 8 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Future Szczecin 1 : 13 więcej
Victoria Berlin K - Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Arkadia Malechowo 5 : 0 więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin Przybiernów 2 : 2 więcej
Gryf Słupsk - GKS Manowo 3 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wieczysta Kraków 1 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 5 więcej
Pogoń Barlinek - GKP Kłodawa 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Bonito Helios Białystok 10 : 7 więcej
AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok 5 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN - faza pucharowa
FASE Szczecin - Błękit Pniewo 5 : 0 więcej
Grot Gardno - Mierzynianka Mierzyn 2 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - MKS Zagłębie Lubin 30 : 24 więcej
Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 35 : 31 więcej
Industria Kielce - Sandra Spa Pogoń Szczecin 40 : 23 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - MKS Zagłębie Lubin 25 : 44 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg 25 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Kospel Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 38 : 37 więcej
USAR Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 36 : 31 więcej
12 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 88 : 108 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
WKK Wrocław - AZS UMCS Start II Lublin 104 : 74 więcej
Enea Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 66 : 85 więcej
Dziki Warszawa - Turów Zgorzelec 82 : 64 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 71 : 75 więcej
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin 83 : 82 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
ŁKS Youth Łódź - KSK Noteć Inowrocław 58 : 109 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 0 : 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Zalew Stepnica - Mechanik Warnice 3 : 8 więcej
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Wrzos Wrzosowo 7 : 3 więcej
Dęby Rogowo - Czarni Szczecin 3 : 3 więcej
Czarni II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 6 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - KS Skibno 6 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Gwiazda Żalęcino 21 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 7 : 0 więcej
Unia Swochowo - Sparta Skalin 2 : 3 więcej
Biali Sądów - Stal Szczecin 1 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - KP Przecław 3 : 6 więcej
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 1 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl 3 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin JM 1 : 7 więcej
Future Szczecin U17 - Pionier Żarnowo 0 : 5 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Piast Chociwel 4 : 7 więcej
Kluczevia II Stargard - Orzeł Grzędzice 1 : 2 więcej
GKS Golenice - Warta Kołczyn 3 : 1 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 7 : 1 więcej
Husaria Schwedt - Kłos Kamienny Jaz 1 : 4 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Passat Bukowo Morskie 4 : 4 więcej
Bizon Cerkwica JM - Delta Warszawa JM 0 : 10 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 0 : 2 więcej
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Radomiak Radom 0 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
We-Met Futsal Club Kamienica - LSSS Lębork 6 : 2 więcej
BestDrive Piła - Futsal Świecie 0 : 4 więcej
LZS Bojano - Futsal Szczecin 4 : 3 więcej
TAF Toruń - Orlik Mosina 6 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN - faza pucharowa
Gwardia Koszalin JS - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Zryw Kołbaskowo 4 : 1 więcej
Vineta II Wolin - Chrobry Drzonowo 5 : 1 więcej
Rybak Trzebież - GKS Kołbacz 0 : 10 więcej
Rolpol Chlebowo - Sparta Węgorzyno 4 : 1 więcej
Piast Karsko - Bryza Reńsko 11 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 19 : 30 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Energa MKS Kalisz 29 : 25 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 29 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - MKS PR Urbis Gniezno 34 : 31 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
13 luty
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Miedź Legnica 1 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - Radomka Radom 3 : 2 więcej
Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
14 luty
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
GAK Gdynia - AMW Asseco Arka II Gdynia 76 : 72 więcej
piła nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - Gryf II Słupsk 7 : 1 więcej
Polonia Płoty - LZS Błękitni Trzygłów 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 29 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS PR Urbis Gniezno 30 : 24 więcej
15 luty
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - Polonia Warszawa 88 : 69 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
KSK Noteć Inowrocław - TKM Włocławek 103 : 72 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - AZS UMK Toruń 81 : 89 więcej
PTK Pabianice - ŁKS Łódź 76 : 108 więcej
ŁKS Youth Łódź - KS Księżak Łowicz 70 : 80 więcej
MKK Zgierz - Pyra Poznań 97 : 88 więcej
piła nożna Sparingi
Chemik Police - Dąb Dębno 5 : 1 więcej
Gryf Słupsk - Wieża Postomino 0 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Polonia Warszawa 4 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Pogoń Szczecin U19 - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 1 więcej
Delta Warszawa JM - Bałtyk Koszalin JM 0 : 0 więcej
Delta Warszawa JM - Gwardia Koszalin JM 3 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Polonia Warszawa U17 0 : 3 więcej
Sokół Ostróda - Świt Szczecin 2 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Klon Krzymów 5 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Pogoń Barlinek JM 6 : 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. JS - Światowid 63 Łobez JS 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - EKS Start Elbląg 33 : 30 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 31 : 26 więcej
16 luty
koszykówka I liga mężczyzn
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 74 : 96 więcej
koszykówka Puchar Polski w Koszykówce
King Wilki Morskie Szczecin - PGE Spójnia Stargard 87 : 92 więcej
Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa 87 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
Bałtyk Koszalin - Polonia Warszawa U19 4 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Future Szczecin U17 3 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Jantar Motortech Siemyśl 4 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
17 luty
koszykówka Puchar Polski w Koszykówce
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 80 : 89 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 70 : 79 więcej
piła nożna Sparingi
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Reptowo 3 : 3 więcej
Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 4 więcej
Wicher Przelewice - Piast Karsko 0 : 8 więcej
Darłovia II Darłowo - Wrzos Wrześnica 2 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Pogoń II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Stal Mielec 2 : 1 więcej
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Górnik Zabrze 26 : 29 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - Developres Bella Dolina Rzeszów 1 : 3 więcej
18 luty
Babolat Cup więcej
XXI Memoriał im. Jerzego Machońskiego w halowej piłce nożnej Oldbojów więcej
koszykówka I liga mężczyzn
GKS Tychy - Dziki Warszawa 72 : 66 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Sensation Kotwica Kołobrzeg 71 : 78 więcej
Polonia Bytom - Polonia Warszawa 103 : 111 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Pyra Poznań - KSK Noteć Inowrocław 74 : 101 więcej
TKM Włocławek - ŁKS Youth Łódź 74 : 95 więcej
koszykówka Puchar Polski w Koszykówce
PGE Spójnia Stargard - Pszczółka Start Lublin 86 : 109 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 91 : 93 więcej
piła nożna Sparingi
Tanowia Tanowo - KP Przecław 3 : 0 więcej
Stilon Gorzów Wlkp. - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 0 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 3 : 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Zawisza Grzmiąca 11 : 5 więcej
Promień Mosty - Hanza Goleniów 6 : 4 więcej
Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 4 : 2 więcej
Wicher Brojce - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 8 więcej
11:00  Błękitni II Stargard - Ina Ińsko więcej
Olimp Gościno - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 2 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Energetyk Gryfino 1 : 2 więcej
Flota Świnoujście JS - Future Szczecin U17 7 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Mewa Resko 7 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Warta Gorzów Wlkp. 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 2 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Radowia Radowo Małe 3 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Ina Recz 1 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Gavia Choszczno 5 : 2 więcej
Dąb Dębice - Vielgovia Szczecin 1 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Wicher Rąbino 7 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Morzycko Moryń 6 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez 7 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 0 : 6 więcej
Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole 4 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin JS - Start Miastko 4 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 2 : 5 więcej
GKS Golenice - Odra Górzyca 3 : 6 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Gryfice 0 : 12 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Błękitni Pomierzyn 3 : 0 więcej
Lechia Zielona Góra - Flota Świnoujście 4 : 2 więcej
Stomil Olsztyn - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Słupsk 12 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 2 : 3 więcej
Future Szczecin - Husaria Schwedt 1 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Bonito Helios Białystok - AZS UG Gdańsk 3 : 4 więcej
Futsal Szczecin - LSSS Lębork 7 : 4 więcej
Futsal Świecie - LZS Bojano 8 : 6 więcej
Futbalo Białystok - TAF Toruń 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Industria Kielce - Energa MKS Kalisz 40 : 25 więcej
Gwardia Opole - Azoty Puławy 27k : 27 więcej
MMTS Kwidzyn - Ostrovia Ostrów Wlkp. 23 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - KPR Ruch Chorzów 23 : 31 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - MKS Zagłębie Lubin 22 : 41 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
ITS Jeziorak Iława - PGE KPR Gryfino 28 : 26 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - SMS ZPRP I Kwidzyn 45 : 33 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - Czarni Olecko 51 : 24 więcej
MKS Handball Czersk - KU AZS UKW Bydgoszcz 28 : 33 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 33 : 27 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 32 : 30 więcej
BSMS Bartoszyce - SMS ZPRP II Kwidzyn 26 : 34 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SPR Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 21 : 19 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - Jutrzenka Płock 28 : 22 więcej
SMS ZPRP II Płock - AZS Poznań 27 : 35 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
UKS Morski Sianów - SPR GKS Żukowo 33 : 23 więcej
Iskra AMW Gdynia - KS Tytani Wejherowo 25 : 22 więcej
MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk 35 : 26 więcej
19 luty
Babolat Cup więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Basket Poznań 96 : 86 więcej
MKKS Żak Koszalin - Miasto Szkła Krosno 75 : 68 więcej
Turów Zgorzelec - HydroTruck Radom 87 : 86 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AMW Asseco Arka II Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 89 : 98 więcej
AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 75 : 61 więcej
PTK Pabianice - KS Księżak Łowicz 58 : 83 więcej
piła nożna Sparingi
Jeziorak Szczecin - Sokół Pyrzyce 6 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 2 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 1 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka 1 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Błękitni Ostrowice 7 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Wicher Steklno 10 : 5 więcej
Czarni Czarnówko - Piast Piaseczno 7 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - KS Dzikowo 9 : 3 więcej
Piast Kolin - Strzała Płotno 5 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Stal Szczecin 2 : 7 więcej
Dęby Rogowo - Pionier Szczecin 3 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Leśnik Lemierzyce 4 : 2 więcej
Strong Zielenica - Diament Trzebielino 3 : 3 więcej
LZS Kowalewice - KS Sieciemin 1 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Ehrle Dobra 1 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz JS - GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo 4 : 7 więcej
14:00  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 : 1 więcej
MKS Sokół Karlino - Wiekowianka Wiekowo 4 : 4 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Pęzino 10 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Pomorzanin Sławoborze 5 : 1 więcej
Ina Stradzewo - Mechanik Warnice 2 : 5 więcej
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 10 : 0 więcej
16:30  Victoria Sianów - Garbarnia Kępice więcej
Sparta Skalin - Orkan Suchań 4 : 1 więcej
Iskra Banie - Unia Swochowo 8 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 3 : 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino 3 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Arkadia Malechowo 8 : 3 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Jantar Motortech Siemyśl 7 : 5 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Skibno 0 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Błękit Pniewo 0 : 5 więcej
Błękitni Stargard - MUKS Kostrzyn 1 : 4 więcej
Jastrząb Łosośnica - Orzeł Mrzeżyno 2 : 5 więcej
Ogniwo Babinek - Odrzanka Radziszewo 2 : 6 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Wisła Płock 2 : 1 więcej
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica 6 : 2 więcej
Orlik Mosina - BestDrive Piła 0 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN - faza pucharowa
Gwardia Koszalin JS - Okręt Mirand Szczecin 1 : 8 więcej
Vineta II Wolin - GKS Kołbacz 3 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - FASE Szczecin 3 : 3 więcej
Piast Karsko - Mierzynianka Mierzyn 2 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk 21k : 21 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 25 : 30 więcej
Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty Unia Tarnów 33 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin 29 : 25 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin 28 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 32 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS Fahrenheit Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 23 : 33 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MTS Kwidzyn - MKS Brodnica 23 : 24 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - PWSZ Tarnów 3 : 1 więcej
20 luty
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Energa MKS Kalisz 2 : 3 więcej
21 luty
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Ogniwo Szczecin 99 : 75 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 0 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Światowid 63 Łobez 2 : 4 więcej
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 0 : 6 więcej
Pogoń II Szczecin - Carina Gubin 4 : 3 więcej
17:30  Pogoń Szczecin U17 - Korona Stuchowo więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - KPR Gminy Kobierzyce 31 : 27 więcej
22 luty
koszykówka I liga mężczyzn
Decka Pelplin - TBS Śląsk II Wrocław 70 : 64 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Ogniwo Szczecin - Trefl II Sopot 85 : 68 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - MKK Zgierz 59 : 84 więcej
ŁKS Łódź - GAK Gdynia 118 : 50 więcej
piła nożna Sparingi
Promień Mosty - Ina Goleniów 3 : 4 więcej
Kłos Pełczyce Junior - Pogoń Barlinek JM 1 : 3 więcej
Zagłębie Lubin U17 - FASE Szczecin U17 7 : 3 więcej
LZS Kowalewice - Mierzynianka Mierzyn 0 : 5 więcej
Drawa Drawsko Pom. JS - Światowid 63 Łobez JS 8 : 1 więcej
23 luty
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin U17 - Jantar Dziwnów 6 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - KS Sieciemin 3 : 1 więcej
15:00  Pogoń Szczecin U15 - Flota Świnoujście więcej
KS Skibno - Victoria Sianów JS 8 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski w Futsalu
Futsal Szczecin - Red Dragons Pniewy 0 : 6 więcej
24 luty
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - GKS Tychy 79 : 69 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
KS Księżak Łowicz - TKM Włocławek 106 : 94 więcej
piła nożna Sparingi
Darłovia II Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Wicher Przelewice 16 : 1 więcej
Błękit Pniewo - Ogniwo Babinek 3 : 3 więcej
Korona Stuchowo - SV Rollwitz 4 : 0 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Unia Dolice 3 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Widzew Łódź 2 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Motor Lublin - Górnik Polkowice 3 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 3 : 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - Radomka Radom 2 : 3 więcej
25 luty
koszykówka I liga mężczyzn
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 83 : 82 więcej
Enea Basket Poznań - Polonia Warszawa 86 : 71 więcej
Dziki Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 81 : 75 więcej
Polonia Bytom - Turów Zgorzelec 86 : 64 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 79 : 68 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
ŁKS Youth Łódź - Pyra Poznań 69 : 86 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AMW Asseco Arka II Gdynia 94 : 71 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - ŁKS Łódź 74 : 94 więcej
GAK Gdynia - PTK Pabianice 106 : 110 więcej
MKK Zgierz - Ogniwo Szczecin 106 : 74 więcej
piła nożna Sparingi
Sparta Gryfice - Piast Chociwel 6 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Gwardia Koszalin JS 5 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 9 : 2 więcej
Gryf Słupsk - Wrzos Wrześnica 3 : 0 więcej
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 5 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Sparta Skalin 5 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 2 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Penkuner SV 2 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 0 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Gavia Choszczno 2 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 6 : 2 więcej
Błękitni Ostrowice - Ikar Krosino 4 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Iskierka II Szczecin 3 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Ińsko 2 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 2 : 7 więcej
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 2 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
15:00  Orzeł Pęzino - Czarni II Szczecin więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta II Szczecin-Majowe 4 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 2 : 4 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Vielgovia Szczecin 1 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 4 : 6 więcej
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 6 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 1 : 2 więcej
17:00  Dąb Dębice - Bizon Cerkwica więcej
Rolpol Chlebowo - Pionier Żarnowo 1 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin JS - Sparta Szamotuły 7 : 4 więcej
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 2 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 5 : 7 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 1 : 3 więcej
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
Warta Poznań - Korona Kielce 5 : 1 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 więcej
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Hydrotruck Radom 6 : 1 więcej
GKS Katowice - KS AZS UJ Kraków 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Medyk Konin 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Odra Chojna - Pogoń II Szczecin 1 : 3 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 1 : 3 więcej
Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 0 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 0 : 7 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Gościno 0 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz 25 : 26 więcej
Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 42 : 31 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Gwardia Opole 26 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin 29 : 25 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław 22 : 22k więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - USAR Kwidzyn 37 : 30 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 32 : 36 więcej
PGE KPR Gryfino - Sokół Kościerzyna 33 : 41 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - MKS Grudziądz 22 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - MMTS II Kwidzyn 27 : 21 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS Fahrenheit Gdańsk 30 : 25 więcej
Pogoń Handball Szczecin - Wybrzeże Gdańsk 33 : 34 więcej
Szczypiorniak II Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 16 : 34 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 31 : 26 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Czarni Olecko 39 : 16 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - UNI Opole 3 : 0 więcej
26 luty
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - MKKS Żak Koszalin 74 : 116 więcej
AZS AGH Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 88 : 95 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 84 : 58 więcej
piła nożna Sparingi
GKS Manowo - Hajka Zegrze Pomorskie 11 : 0 więcej
Husaria Schwedt - Chrobry Lisie Pole 6 : 3 więcej
Ina Recz - Polonia Giżyn 1 : 1 więcej
Błękit Pniewo - Wicher Steklno 8 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Łabędź Widuchowa 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard JM - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 7 więcej
Chrobry Drzonowo - Orzeł Mrzeżyno 7 : 5 więcej
Ehrle Dobra - Stal Szczecin 0 : 4 więcej
Unia Swochowo - Sęp Brzesko 6 : 1 więcej
12:00  Jantar II Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
Czarni Szczecin - Jantar Dziwnów 3 : 5 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Wrzos Wrzosowo 2 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Ina Nadarzyn 1 : 2 więcej
Fala Gąski - Wicher Mierzym 2 : 3 więcej
14:00  Korona Raduń - Orzeł Żeńsko więcej
Iskra Pomień - Ina Stradzewo 9 : 5 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 : 3 więcej
KP Przecław - Rybak Trzebież 0 : 2 więcej
15:00  Płomień Lisowo - Gwiazda Żalęcino więcej
OKS Center MD Goleniów - Grot Gardno 3 : 3 więcej
Jedność Przewłoki - Kluczevia II Stargard 1 : 7 więcej
Pionier Szczecin - Sztorm Szczecin 3 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 4 : 3 więcej
15:00  Orkan Suchań - Orkan Dalewo więcej
Błękitni Stargard JS - Sokół Pyrzyce 5 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Stal Mielec - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin 4 : 3 więcej
Stomil Olsztyn - Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
Lech II Poznań - Radunia Stężyca 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Pogoń Tczew 2 : 3 więcej
AP Orlen Gdańsk - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 8 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 2 : 0 więcej
SALOS Szczecin JS - Dąb Dębno 0 : 8 więcej
Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 4 więcej
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN - faza pucharowa
Mierzynianka Mierzyn - Rolpol Chlebowo 0 : 2 więcej
GKS Kołbacz - Okręt Mirand Szczecin 3 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Okręt Mirand Szczecin 5 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - GKS Kołbacz 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock 24 : 35 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 30 : 27 więcej
Górnik Zabrze - Sandra Spa Pogoń Szczecin 36 : 24 więcej
Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk 29 : 30 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - MKS PR Urbis Gniezno 32 : 34 więcej
MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 35 : 21 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 2 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź 0 : 3 więcej
27 luty
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 2 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Ryszard Tarasiewicz now »
4 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Polski Cukier Kluczevia »
16 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
14 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
14 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
13 » Pogoń Wierzchowo-Zawisz »
12 » Wieża Postomino-Darłovi »
12 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
11 » Iskra Białogard-Gryf Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151688
• newsów: 78104
• użytkowników: 81079
• komentarzy: 1172927
• zdjęć: 895321
• relacji: 40602
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies