ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 październik 2016
pokaż:
30 październik
koszykówka I liga koszykarzy
Rosa II Radom - AGH Kraków 78 - 72 więcej
Znicz Basket Pruszków - Doral Nysa Kłodzko 77 - 69 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Gdynia - Pro-Basket Kutno 73 - 67 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 82 - 59 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Jedynka Pelplin - Politechnika Gdańska 82 - 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1 - 3 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów 2 - 0 więcej
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 2 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Czarni Lubanowo - Błękitni II Stargard 0 - 11 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Iskra Białogard 0 - 2 więcej
Sokół Karlino - Wieża Postomino 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce 2 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Masovia Maszewo 2 - 8 więcej
Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Polonia Giżyn - Koral Mostkowo 2 - 2 więcej
Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce 1 - 1 więcej
Biali Sądów - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino 3 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino 5 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 2 - 6 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 0 - 1 więcej
Academy Wrocław - Śląsk Wrocław 1 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Mitech Żywiec - GOSiRki Piaseczno 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Zieloni Wyszobór 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Światowid 63 Łobez 2 - 9 więcej
Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo 1 - 0 więcej
Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - Hanza Goleniów 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 4 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Energetyk II Gryfino 2 - 6 więcej
Korona Klępicz - Witniczanka Witnica 0 - 4 więcej
Unia Swochowo - Rurzyca Nawodna 1 - 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Pro-Team Żarczyn 3 - 0 więcej
Iskra Banie - Chrobry Lisie Pole 3 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - Grot Gardno 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Remor Recz 0 - 5 więcej
Świt Barnimie - Sokół Granowo 2 - 3 więcej
Drawa Drawno - Ina Nadarzyn 7 - 4 więcej
Saturn Szadzko - Pomorzanin Zamęcin 1 - 2 więcej
Iskra Pomień - Gryf Objezierze 3 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Korona Raduń 2 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 10 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - Piast Piaseczno 2 - 4 więcej
Orkan Rów - Myśla Dargomyśl 0 - 6 więcej
Iskra Lutówko - Santos Sarbinowo 4 - 1 więcej
Czarni Czerników - Stal Lipiany 1 - 1 więcej
GKS Golenice - Goplana Żabów 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police 3 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 10 - 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Gryf Przekolno 1 - 4 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Victoria Sianów 2 - 8 więcej
Vielgovia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Zalew Stepnica 0 - 6 więcej
Błękitni II Stargard - Fala Międzyzdroje 0 - 5 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
TKKF Stilon Gorzów - Unifreeze Górzno 1 - 3 więcej
Polonia Poznań - KKP Bydgoszcz 0 - 0 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Kotwica Kórnik 1 - 2 więcej
Polonia Środa WLKP - AP LG Gdańsk 4 - 6 więcej
Mustang Wielgie - Olimp Gościno 1 - 5 więcej
Grom Wolsztyn - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Dolina Łętowska - Darpol Barzowice 4 - 4 więcej
Strong Zielenica - KS Skibno 9 - 0 więcej
KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica 0 - 4 więcej
Płomień Jeżyczki - Orzeł Smardzewo 3 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Olympic Warszkowo 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Grot Gorawino 0 - 2 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Huragan Bierzwnica 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe 5 - 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - Głaz Tychowo 0 - 5 więcej
Mechanik Turowo - Graf Bukówko 3 - 0 więcej
Mechanik II / Iskra Kłanino - Gryf Dobrowo 5 - 1 więcej
KS Gwda Wielka - Grot Bonin 1 - 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
AP Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police 6 - 0 więcej
FASE Szczecin - Gavia Choszczno 3 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
SCRS Barlinek - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Orzeł Łożnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 1 więcej
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 3 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Mechanik Warnice - Orkan Dalewo 3 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Sparta Węgorzyno 0 - 6 więcej
Piast Chociwel - Sarmata Dobra 5 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Stal II Szczecin 6 - 6 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 2 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Iskra Banie - Zootechnik Kołbacz 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Grab Grabowo 2 - 0 więcej
Pogoń Noskowo - KS Łącko 1 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Drzewiarz Świerczyna - Lech Czaplinek 0 - 8 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 0 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Zryw Kretomino - Rasel Dygowo 3 - 0 więcej
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 6 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 35 - 23 więcej
Zagłębie Lubin - UKS PCM Kościerzyna 28 - 23 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
WTS Solna Wieliczka - AZS Politechniki Śl. Gliwice 1 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Orzeł Międzyrzecz - Stal Grudziądz 3 - 0 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Kamil Drygas odchodzi z »
1 » Orzeł Małkocin poszukuj »
1 » Robert Żywulski piłkarz »
1 » Adam Frączczak wraca do »
mecze:
8 » Widzew Łódź-Pogoń Szcze »
1 » Pogoń Barlinek-Korona C »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Futsal Szczecin-BestDri »
1 » UNI Opole-IŁ Capital Le »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » Developres Bella Dolina »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
and47 BigFanPogo...
jarzyna90
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3037
• imprez: 143342
• newsów: 76981
• użytkowników: 80317
• komentarzy: 1151691
• zdjęć: 862001
• relacji: 40134
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies