ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 wrzesień 2016
pokaż:
24 wrzesień
IV Maraton Puszczy Goleniowskiej więcej
Liga Bałtycka Orlik - grupa świdińska więcej
Liga Bałtycka Orlik - grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlik - grupa drawska więcej
Mistrzostwa Województwa Młodzików i Dzieci w Kajakarstwie więcej
XXI Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Słupska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - Rosa II Radom 75 - 70 więcej
Noteć Inowrocław - AGH Kraków 74 - 73 więcej
SKK Siedlce - Doral Nysa Kłodzko 65 - 61 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Trefl II Sopot - Jedynka Pelplin 62 - 86 więcej
MKK Gniezno - AZS UMK Toruń 85 - 78 więcej
AZS Politechnika Poznań - TKM Włocławek 62 - 51 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Politechnika Gdańska 64 - 74 więcej
Asseco II Gdynia - Gryf Goleniów 83 - 57 więcej
koszykówka XXI Turniej o Puchar Prezydenta Słupska
AZS Koszalin - Twarde Pierniki Toruń 67 - 55 więcej
Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 75 - 77 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 1 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 2 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Raków Częstochowa - Rozwój Katowice 3 - 0 więcej
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 2 - 3 więcej
Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów 3 - 1 więcej
Polonia Bytom - Puszcza Niepołomice 1 - 2 więcej
Odra Opole - Radomiak Radom 0 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - ROW Rybnik 3 - 2 więcej
Warta Poznań - Legionovia Legionowo 0 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno 2 - 0 więcej
Wda Świecie - Jarota Jarocin 1 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 2 - 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Jeziorak Szczecin 2 - 1 więcej
Olimp Gościno - Osadnik Myślibórz 3 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 więcej
Dąb Dębno - Rasel Dygowo 1 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Piast Chociwel 2 - 1 więcej
Gryf Polanów - MKP Szczecinek 1 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Sparta Węgorzyno 1 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 1 więcej
Piast Karsko - Morzycko Moryń 0 - 6 więcej
Polonia Płoty - Chemik Police 1 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Stal Szczecin 0 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Ina Ińsko - Czarni Lubanowo 2 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Spójnia Świdwin - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino 0 - 3 więcej
Sława Sławno - Victoria Sianów 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 2 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Sarmata Dobra 1 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin 2 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 0 więcej
Promień Mosty - Tanowia Tanowo 3 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 2 - 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Sparta Gryfice 4 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Biali Sądów 0 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Klon Krzęcin 7 - 3 więcej
Gavia Choszczno - CRS Barlinek 1 - 0 więcej
Unia Dolice - Ogniwo Babinek 3 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Orkan Suchań 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Fala Hen Gąski - Grom Świelino 1 - 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 2 - 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Darłovia Darłowo 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Sad Chwiram - Jedność Tuczno 1 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło 2 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 1 - 8 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Academy Wrocław 1 - 1 więcej
Gwarek Zabrze - Arka Gdynia 0 - 1 więcej
Lech Poznań - Falubaz Zielona Góra 3 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 - 3 więcej
SALOS Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GOSiRki Piaseczno - Górnik Łęczna 1 - 5 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych 1 - 3 więcej
AZS Wrocław - Mitech Żywiec 4 - 1 więcej
KS AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 1 - 1 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - Olimpia Szczecin 2 - 3 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe 1 - 2 więcej
Pionier Żarnowo - Jantar Dziwnów 0 - 2 więcej
Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 3 - 2 więcej
Zieloni Wyszobór - Bałtyk Gostyń 0 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 4 więcej
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 1 - 1 więcej
Unia Stargard - Jedność Przewłoki 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zalew Stepnica - Aquila Szczecin 1 - 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 1 - 2 więcej
KP Przecław - Vielgovia Szczecin 2 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Grzędzice 7 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Rurzyca Nawodna - Energetyk II Gryfino 3 - 4 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko 6 - 1 więcej
Witniczanka Witnica - Grot Gardno 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Goplana Żabów 5 - 0 więcej
Olimpia Smolnica - Orkan Rów 0 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Myśla Dargomyśl 0 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Orzeł Prusinowo 7 - 1 więcej
Światowid Łobez - Błękitni II Trzygłów 7 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Ogniwo Dzwonowo 1 - 1 więcej
Bryza Reńsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Pionier Szczecin - Wicher Steklno 3 - 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Pomorzanin Nowogard - Błękitni II Stargard 4 - 0 więcej
Victoria Sianów - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Medyk II Konin - KS Raszyn 0 - 0 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Olimpia II Szczecin 5 - 1 więcej
Polonia Środa WLKP - Mustang Wielgie 3 - 0 więcej
AP LG Gdańsk - Górnicza Konin 7 - 0 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Grom Wolsztyn 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gavia Choszczno - SALOS Szczecin 0 - 5 więcej
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 2 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Ina Goleniów - Unia Dolice 8 - 4 więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 0 - 4 więcej
Zorza Dobrzany - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 0 więcej
Mewa Resko - Fala Międzyzdroje 0 - 3 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Zalew Stepnica - Promień Mosty 7 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Kasta Szczecin-Majowe - Prawobrzeże Szczecin 3 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 8 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce 3 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 więcej
piła nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 4 - 1 więcej
Victoria Sianów - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Iskra Białogard 5 - 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin 7 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Manowo 2 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lotnik Mirosławiec 2 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Bizon Cerkwica 2 - 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 5 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Błonie Barwice - Grom Szwecja 2 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 2 - 6 więcej
Olimp Gościno - Spójnia Świdwin 7 - 4 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 1 - 2 więcej
Zryw Kretomino - Mechanik Bobolice 12 - 0 więcej
Wicher Mierzym - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 5 - 1 więcej
Bajgiel Będzino - Gryf Polanów 4 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Spójnia Świdwin - Drawa Drawsko Pom. 0 - 6 więcej
Orzeł Łubowo - Lech Czaplinek 1 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Akademia MKP II Szczecinek 1 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo 1 - 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - FCSM Kołobrzeg 2 - 6 więcej
Saturn Mielno - Zryw Kretomino 1 - 3 więcej
Sława Sławno - Sokół Karlino 0 - 0 więcej
Wieża Postomino - Rasel Dygowo 4 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - Energa AZS Koszalin 31 - 23 więcej
KPR Jelenia Góra - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25 - 25 więcej
KPR Kobierzyce - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 23 - 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Cartusia Kartuzy - Wybrzeże II Gdańsk 24 - 16 więcej
Tytani Wejherowo - AZS UMK Toruń 34 - 28 więcej
Gwardia Koszalin - MKS Grudziądz 38 - 28 więcej
Energetyk Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn 29 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Pogoń Szczecin 25 - 28 więcej
MMTS Kwidzyn - KPR Legionowo 23 - 20 więcej
Gwardia Opole - Meble Wójcik Elbląg 24 - 21 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Hubert Sadowski uda się »
1 » Pogoń przebadana, wszys »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Kucharczyk piłkarzem Po »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
1 » Dziewiąty rok w sieci
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Wyczekiwane Święto
mecze:
44 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
43 » Hutnik Szczecin-Polonia »
26 » Chemik Police-Gwardia K »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
21 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
20 » Tanowia Tanowo-Pomorzan »
18 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
18 » Ina Goleniów-Iskierka S »
18 » Błękitni Stary Jarosław »
18 » MKP Szczecinek-Lech Cza »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
crisone79
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2870
• imprez: 123305
• newsów: 73629
• użytkowników: 74583
• komentarzy: 1097142
• zdjęć: 796488
• relacji: 38627
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies