ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 sierpień 2016
pokaż:
27 sierpień
Columna Medica Baja Poland 2016 więcej
II Supermaraton Szlakiem Don Kichota więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1 - 1 więcej
Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 0 - 2 więcej
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 więcej
Raków Częstochowa - ROW Rybnik 3 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 0 - 0 więcej
Olimpia Zambrów - Radomiak Radom 0 - 0 więcej
Polonia Bytom - Legionovia Legionowo 0 - 4 więcej
Odra Opole - Gryf Wejherowo 2 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - Warta Poznań 6 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Leśnik Manowo - Chemik Bydgoszcz 1 - 3 więcej
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. 2 - 2 więcej
Świt Skolwin - KS Chwaszczyno 2 - 2 więcej
Jarota Jarocin - Lech II Poznań 2 - 1 więcej
Wda Świecie - Vineta Wolin 1 - 0 więcej
KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń 1 - 5 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin 2 - 2 więcej
Gryf Polanów - Dąb Dębno 0 - 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 1 - 0 więcej
Piast Chociwel - Olimp Gościno 1 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Hutnik Szczecin 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 więcej
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Arkonia Szczecin - Chemik Police 0 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Polonia Płoty 2 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 5 więcej
Iskra Golczewo - Odra Chojna 5 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiekowianka Wiekowo 1 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 1 - 4 więcej
Sława Sławno - Korona Człopa 3 - 3 więcej
Saturn Mielno - Lech Czaplinek 1 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Złocieniec 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Sparta Gryfice 3 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 2 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Iskierka Szczecin 0 - 0 więcej
Promień Mosty - Odrzanka Radziszewo 4 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 6 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce 4 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Mechanik Warnice 2 - 0 więcej
CRS Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Klon Krzęcin 0 - 1 więcej
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 3 - 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sęp Brzesko 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno 2 - 3 więcej
GKS Leśnik II Manowo - LZS Kowalewice 3 - 1 więcej
Grom Świelino - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 3 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Orzeł Łubowo 5 - 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 7 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór 5 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 0 - 4 więcej
Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław 3 - 1 więcej
Academy Wrocław - Warta Poznań 2 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 4 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Gryf Słupsk 0 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń 0 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 2 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Dąb Dębice 0 - 0 więcej
Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - Arkonia II Szczecin 1 - 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Zryw Kołbaskowo 1 - 1 więcej
Aquila Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - KP Przecław 1 - 4 więcej
Zalew Stepnica - Vielgovia Szczecin 1 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Iskra Banie - Energetyk II Gryfino 3 - 3 więcej
Pro-Team Żarczyn - Witniczanka Witnica 2 - 5 więcej
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 4 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Drawa Drawno - Świt Barnimie 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Piast II Karsko 3 - 2 więcej
Olimpia Smolnica - Myśla Dargomyśl 0 - 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo 2 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 3 - 3 więcej
Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 7 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Świt Skolwin 1 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Orzeł Prusinowo 4 - 1 więcej
Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo 5 - 4 więcej
Światowid Łobez - Światowid 63 II Łobez 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Wapnica - Unia II/Gwiazda Żalęcino 3 - 1 więcej
Piast Kolin - Orkan II Suchań 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Hutnik II Szczecin - Ogniwo II Babinek 4 - 0 więcej
Pionier Szczecin - Polonia Gryfino 2 - 3 więcej
Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 5 - 1 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Stomil Olsztyn - KKP Bydgoszcz 0 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa WLKP - KKP Chełmża 1 - 0 więcej
AP Lechia Gdańsk - Kotwica Kórnik 7 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Chemik Police 1 - 5 więcej
Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna II liga PLO
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 4 - 4 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
53 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
43 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
32 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
31 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
29 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
28 » Polonia Płoty-Błękitni  »
27 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
19 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
18 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 36
arturr banito89
Blekitnysc bodziu
bugi celebes
chybie Czarny997
daro09 Dawid88
emig7474 emil123
emiliano44... forever
gosc1122 inzaghi99
KazeK589 koksman
lohin0 Lukas1986
maniek mar76io
Marny24ndp Milan8333
monster1 Poleski
Poloniarz2... raulek
Roman1953 rowi1970
siuraczek1... Spartans
tasia Vukovic
Xymox zachod
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124702
• newsów: 73895
• użytkowników: 74840
• komentarzy: 1103531
• zdjęć: 801374
• relacji: 38758
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies