ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 kwiecień 2016
pokaż:
17 kwiecień
IV Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki Dziewcząt więcej
Turniej strefowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek więcej
9 PKO Poznań Półmaraton więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Drawska więcej
Trójeczka Olsztyn – WSTK Wschowa 88:67 więcej
Gryf Goleniów - AZS Politechnika Krakowska 70:65 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Stal Ostrów Wlkp. 78 - 60 więcej
Pro-Basket Kutno - Rosa Radom 62 - 64 więcej
piła nożna II liga
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 0 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk 2 - 0 więcej
KS Chwaszczyno - Arka II Gdynia 2 - 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Lechia II Gdańsk 2 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Polonia Płoty 4 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Stal Lipiany 3 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
GKS Leśnik II Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 0 więcej
Sokół Karlino - Mechanik Bobolice 1 - 2 więcej
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Victoria Sianów 2 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
FC Toruń - Pogoń '04 Szczecin 3 - 5 więcej
Gwiazda Ruda Śl. - Red Dragons Pniewy 2 - 6 więcej
Red Devils Chojnice - Nbit Gliwice 11 - 4 więcej
GAF Omega Gliwice - Chrobry Głogów 6 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Zootechnik Kołbacz - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Czarni Lubanowo - Sokół Pyrzyce 0 - 3 więcej
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 4 więcej
Mechanik Warnice - Biali Sądów 0 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań 0 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - AP Szczecinek 4 - 3 więcej
Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KKP Bydgoszcz - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 3 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Sportowa Czwórka Radom - Victoria Sianów 1 - 2 więcej
Medyk II Konin - Unifreeze Górzno 3 - 0 więcej
KS Raszyn - UKS SMS Łódź 0 - 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Błękitni II Stargard - Olimpia III Szczecin 1 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Hattrick Kołobrzeg 26 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 0 - 5 więcej
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Dąb Dębice 0 - 10 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Zenit Koszewo 3 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 1 - 4 więcej
Kluczevia II Stargard - Unia Stargard 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Pomorzanin Przybiernów - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 3 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Zjednoczeni Kobylanka 5 - 0 więcej
Rybak Wełtyń - Światowid 63 Łobez 0 - 8 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zalew Stepnica 1 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - Czcibor Cedynia 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Gryf Objezierze 2 - 1 więcej
Saturn Szadzko - Ina Nadarzyn 2 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 3 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 2 - 6 więcej
Błękitni Sarnik - CRS Barlinek 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Piast Piaseczno 6 - 3 więcej
Piast II Karsko - Myśla Dargomyśl 2 - 3 więcej
Olimpia Smolnica - Osadnik II Myślibórz 2 - 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 4 więcej
Santos Sarbinowo - Czarni Czerników 1 - 3 więcej
Polonia Giżyn - Orkan Rów 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Grot Bonin - Płomień Jeżyczki 3 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Sokół Spore 6 - 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica 0 - 0 więcej
Iskra Kłanino - Orzeł Smardzewo 3 - 2 więcej
KS Skibno - Baszta Sławno 4 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Pogoń Wierzchowo 5 - 0 więcej
Arkadia II Malechowo - Olympic Warszkowo 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 1 - 1 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Syrena-Grot Rymań 5 - 0 więcej
Huragan Bierzwnica - Jedność-Ikar Krosino 0 - 1 więcej
Grot Gorawino - Graf Bukówko 2 - 0 więcej
Resko Karcino - Gryf Dobrowo 3 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Husaria Tymień 13 - 1 więcej
Głaz Tychowo - Derby Karścino 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - LKS Karsibór 10 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 4 - 0 więcej
SP Wilcze Laski - Santos Kłębowiec 10 - 0 więcej
Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo 5 - 2 więcej
Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 0 - 1 więcej
Legion Strączno - Gryf Budowo 0 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Gardominka Mechowo 6 - 1 więcej
Światowid Łobez - Orzeł Mrzeżyno 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Ogniwo Dzwonowo - Podlesie Sowno 3 - 1 więcej
Orkan II Suchań - Piast Kolin 3 - 1 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Sparta Skalin 0 - 3 więcej
Orzeł II Pęzino - Orzeł Małkocin 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Arkonia II Szczecin - Energetyk II Gryfino 0 - 0 więcej
Komarex Komarowo - Leśnik Kliniska 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Drawa Drawno - Pionier Zwierzyn 8 - 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 6 - 4 więcej
Iskra Warszyn - Grom Płonno 6 - 0 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Gavia II Choszczno 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Zryw Góralice - Sokół Różańsko 3 - 1 więcej
Gryf Nowielin - Tywa Swobnica 5 - 1 więcej
Korona Klępicz - Olimpia Troszyn 6 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Sokół Lulewice - KS Sieciemin 0 - 2 więcej
Kolorowi Rzyszczewo - Derby Gwiazdowo 3 - 2 więcej
Dolina Łętowska - Błękitni Tychowo 3 - 0 więcej
Pogoń Noskowo - Bajgiel II Będzino 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Polonia Stepień - KS Gwda Wielka 0 - 3 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino 1 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Unia Dolice - Sparta Gryfice 2 - 4 więcej
Ina Goleniów - AP Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
CRS Barlinek - SALOS II Szczecin 2 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Kluczevia Stargard 1 - 4 więcej
Błękitni Stargard - Junior Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Chemik Police 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Jantar Siemyśl 2 - 4 więcej
Grom Świelino - Saturn Mielno 0 - 4 więcej
Wieża Postomino - Wrzos Wrzosowo 0 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Darłovia Darłowo 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 2 - 1 więcej
Unia Człopa - Sad Chwiram 2 - 8 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Noteć Inowrocław - Polonia Środa WLKP 1 - 5 więcej
Kotwica Kórnik - KKP Chełmża 1 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 więcej
Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 2 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Dąb Dębice - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Radowia Radowo Małe 2 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 1 - 6 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Mechanik Warnice - Orkan Dalewo 0 - 10 więcej
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Grzędzice 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Leśnik Kliniska 10 - 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 więcej
AP Hutnik II Szczecin - Tanowia Tanowo 3 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Mieszko Mieszkowice - Morzycko Moryń 0 - 3 więcej
Iskra Banie - Myśla Dargomyśl 3 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Drawa Drawno - Sęp Brzesko 6 - 3 więcej
Kłos Pełczyce - Piast Karsko 2 - 6 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Korona Człopa - Drawa Drawsko Pom. 0 - 11 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 0 - 5 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Rasel Dygowo - Unia Białogard 0 - 4 więcej
Bajgiel Będzino - Olimp Gościno 0 - 4 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Victoria Sianów - Darpol Barzowice 4 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
FCSM Kołobrzeg - Błękitni Stary Jarosław 6 - 2 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2 - 5 więcej
Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda spadkowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0 - 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 2 - 0 więcej
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3 - 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - Energetyk Gryfino 25 - 28 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet ZPR
Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin 17 - 27 więcej
Vistal Gdynia - Pogoń Baltica Szczecin 26 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - play-off
Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 21 - 25 więcej
siatkówka I liga mężczyzn - play-off
GKS Katowice - Espadon Szczecin 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 2
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Unia II Dolice poszukuj »
mecze:
24 » Gwardia Koszalin-Orzeł  »
11 » Mechanik Bobolice-Darło »
10 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
7 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
6 » Biali Sądów-Unia Dolice
5 » Chemik Police-Wybrzeże  »
5 » Wieża Postomino-Bałtyk  »
5 » Polski Cukier Kluczevia »
4 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
3 » Kłos Pełczyce-Calisia K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151559
• newsów: 77999
• użytkowników: 80990
• komentarzy: 1170720
• zdjęć: 890353
• relacji: 40544
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies