ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 listopad 2015
pokaż:
08 listopad
Otwarte Mistrzostwa Czech w Karate WUKF więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Drawska więcej
MINIOES 2015 - finałowa runda więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - Śląsk II Wrocław 75 - 74 więcej
Rosa II Radom - Doral Nysa Kłodzko 61 - 54 więcej
Spójnia Stargard Szcz. - GKS Tychy 59 - 85 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pro-Basket Kutno - King Wilki Morskie Szczecin 72 - 70 więcej
Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk 91 - 68 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Turów Zgorzelec 95 - 92 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 92 - 80 więcej
Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 69 - 82 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Jedynka Pelplin - Obra Kościan 64 - 55 więcej
Basket Piła - Trefl II Sopot 71 - 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Korona Kielce 0 - 1 więcej
Lech Poznań - Górnik Łęczna 3 - 1 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy 1 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
Lechia II Gdańsk - Vineta Wolin 0 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno 2 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sława Sławno - Orzeł Wałcz 5 - 0 więcej
GKS Leśnik II Manowo - Olimp Złocieniec 5 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Nbit Gliwice - Pogoń '04 Szczecin 7 - 2 więcej
Gwiazda Ruda Śl. - Red Devils Chojnice 3 - 4 więcej
Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Fagus Kołbacz - Wicher Brojce 0 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Sokół Pyrzyce 3 - 4 więcej
Klon Krzęcin - Biali Sądów 5 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Śląsk Wrocław - Pomologia Prószków 3 - 0 więcej
Lech Poznań - Arka Nowa Sól 7 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 4 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SALOS Szczecin - Flota Świnoujście 6 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Zagłębie Lubin - AZS Wrocław 0 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 - 5 więcej
KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna 1 - 3 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Unifreeze Górzno - KS Raszyn 2 - 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Błękitni II Stargard 5 - 0 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Zalew Stepnica 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 2 - 4 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Kluczevia II Stargard - Pomorzanin Krąpiel 0 - 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Zenit Koszewo 1 - 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Zorza Tychowo 0 - 5 więcej
Płomień Lisowo - Unia Stargard 2 - 4 więcej
Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice 4 - 2 więcej
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 1 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Zalew Stepnica 4 - 1 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Znicz Niedźwiedź 2 - 1 więcej
Wicher Reptowo - Światowid 63 Łobez 2 - 9 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo Babinek - Witniczanka Witnica 3 - 2 więcej
KP Przecław - Rurzyca Nawodna 3 - 0 więcej
Goplana Żabów - Zryw Kołbaskowo 4 - 1 więcej
Pro-Team Żarczyn - Chrobry Lisie Pole 4 - 4 więcej
Iskra Banie - Czcibor Cedynia 2 - 6 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - Czarni Czarnówko 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 4 - 0 więcej
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 5 - 3 więcej
Iskra Pomień - CRS Barlinek 0 - 2 więcej
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 0 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 4 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Gryf Objezierze 4 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - Santos Sarbinowo 3 - 0 więcej
Osadnik II Myślibórz - Orkan Rów 5 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko 9 - 0 więcej
Piast II Karsko - Polonia Giżyn 1 - 4 więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 6 - 2 więcej
Piast Piaseczno - Czarni Czerników 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Płomień Jeżyczki - Baszta Sławno 2 - 3 więcej
Orzeł Smardzewo - Pogoń Wierzchowo 3 - 1 więcej
Strong Zielenica - Olympic Warszkowo 3 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Arkadia II Malechowo 2 - 2 więcej
Wrzos Wrześnica - LZS Kowalewice 1 - 4 więcej
Iskra Kłanino - KS Skibno 3 - 2 więcej
Sokół Spore - Grot Bonin 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 1 więcej
Gryf Dobrowo - Graf Bukówko 3 - 3 więcej
Syrena-Grot Rymań - Husaria Tymień 0 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 4 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino 0 - 5 więcej
Resko Karcino - Huragan Bierzwnica 7 - 4 więcej
Głaz Tychowo - Wicher Mierzym 8 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Legion Strączno 3 - 0 więcej
Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn 5 - 0 więcej
Santos Kłębowiec - Mechanik Turowo 1 - 6 więcej
Wspólni Różewo - Gryf Budowo 0 - 0 więcej
SP Wilcze Laski - Grom Giżyno 3 - 0 więcej
Bytyń Nakielno - LKS Karsibór 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Bryza Reńsko 3 - 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Ogniwo Dzwonowo 0 - 2 więcej
Sparta Skalin - Orzeł II Pęzino 7 - 0 więcej
Podlesie Sowno - Piast Kolin 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Dolina Łętowska 1 - 1 więcej
Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo 0 - 1 więcej
Błękitni Tychowo - Sokół Lulewice 2 - 1 więcej
Bajgiel II Będzino - KS Sieciemin 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Drzewiarz Krosino - Polonia Stepień 3 - 0 więcej
KS Gwda Wielka - Lider Sępolno Wielkie 3 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Junior Kalisz Pomorski - Kluczevia Stargard 2 - 2 więcej
Vineta Wolin - SALOS II Szczecin 2 - 2 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 3 - 1 więcej
Chemik Police - AP Hutnik Szczecin 7 - 2 więcej
Arkonia II Szczecin - CRS Barlinek 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 0 - 0 więcej
Wieża Postomino - Płomień Myślino 3 - 0 więcej
Jantar Siemyśl - Darpol Barzowice 6 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 więcej
Unia Człopa - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Polonia Środa WLKP - Błękitni Stargard 0 - 0 więcej
KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski 6 - 2 więcej
Kotwica Kórnik - Olimp Gościno 0 - 0 więcej
Olimpia II Szczecin - Noteć Inowrocław 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 5 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 10 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Zalew Stepnica 7 - 2 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 1 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Piast Chociwel - Mechanik Warnice 10 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Ina Ińsko 1 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Tanowia Tanowo - Grot Gardno 7 - 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Jeziorak Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Piast Piaseczno - Morzycko Moryń 2 - 5 więcej
Unia Swochowo - Mieszko Mieszkowice 4 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Grom Szwecja - Sad Chwiram 1 - 5 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 6 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 3 - 5 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
FCSM Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 7 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Gdynia - Zagłębie Lubin 26 - 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn 31 - 32 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 2 - 3 więcej
Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 więcej
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
dana52 kiero48
Morfinek Vukovic
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76863
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies