ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 maj 2015
pokaż:
16 maj
Myśliborska Mila i Myśliborska Dziesiątka więcej
Grand Prix Puchar Polski w pływaniu więcej
Powiatowy Turniej Żaków w Boninie więcej
Szczecin International Youth Cup więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Świdwińska więcej
Setny Maraton Darka Gapińskiego więcej
Liga Żaków - Grupa Białogardzka więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Drawska więcej
Liga Żaków - Grupa Koszalińska Ziemska więcej
Liga Żaków - Grupa Szczecinecka więcej
Topliga: Husaria Szczecin - Lowlanders Białystok 3:34 więcej
PLFA I: Seahawks Sopot - Cougars Szczecin 56:21 więcej
Superfinał unihokeja: Jedynka Trzebiatów - Podhale Nowy Targ 3:6 więcej
koszykówka I liga koszykarzy play-off
Sokół Łańcut - Stal Ostrów Wlkp. 71 - 60 więcej
MOSiR Krosno - Legia Warszawa 110 - 67 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play off
Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk 88 - 68 więcej
piła nożna I liga
Chojniczanka Chojnice - Flota Świnoujście 3 - 0 więcej
Drutex-Bytovia Bytów - Widzew Łódź 2 - 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki 2 - 0 więcej
Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 - 2 więcej
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 więcej
Wigry Suwałki - Miedź Legnica 0 - 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Wałbrzych - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 0 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo 3 - 4 więcej
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 1 - 1 więcej
Nadwiślan Góra - Okocimski Brzesko 1 - 0 więcej
Raków Częstochowa - Limanovia Limanowa 2 - 2 więcej
Energetyk ROW Rybnik - Stal Mielec 0 - 0 więcej
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
1. FC AZS AWF Katowice - TKKF Stilon Gorzów 1 - 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 1 - 3 więcej
GOSiRki Piaseczno - Mitech Żywiec 0 - 3 więcej
AZS Wrocław - Zagłębie Lubin 2 - 3 więcej
KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna 0 - 2 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
Sportowa Czwórka Radom - Sztorm AWFiS Gdańsk 0 - 5 więcej
Unifreeze Górzno - MUKS Praga Warszawa 0 - 2 więcej
Stomil Olsztyn - Medyk II Konin 3 - 2 więcej
UKS SMS Łódź - Polonia Poznań 8 - 0 więcej
Błękitni Stargard - KS Zamłynie Radom 3 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
GKS Leśnik Manowo - Lechia II Gdańsk 1 - 3 więcej
Rasel Dygowo - Chemik Police 0 - 1 więcej
KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 5 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Drawa Drawsko Pom. 0 - 4 więcej
Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Darzbór Szczecinek 1 - 2 więcej
Kluczevia Stargard - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Vineta Wolin - Świt Skolwin 2 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Lech Czaplinek 0 - 3 więcej
Ina Goleniów - Dąb Dębno 1 - 4 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 0 - 3 więcej
piła nożna Szczecińska Liga Okręgowa
Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin 0 - 1 więcej
Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 3 - 1 więcej
Odrzanka Nest Paliwa Radz. - Morzycko Moryń 2 - 1 więcej
Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 3 - 0 więcej
Unia Dolice - Polonia Płoty 6 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Liga Okręgowa
Drzewiarz Świerczyna - GKS Leśnik II Manowo 2 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Bałtyk II Koszalin 2 - 2 więcej
Korona Człopa - Zryw Kretomino 1 - 0 więcej
Wielim Szczecinek - Arkadia Malechowo 0 - 4 więcej
Sława Sławno - Hubertus Biały Bór 1 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Drawa II Drawsko Pom. 5 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Victoria 95 Przecław 3 - 0 więcej
GKS Mierzyn - Wicher Brojce 3 - 1 więcej
Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 4 więcej
Iskra Golczewo - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 więcej
Promień Mosty - Tanowia Tanowo 1 - 4 więcej
Sparta Gryfice - Światowid Łobez 3 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Fagus Kołbacz 4 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Masovia Maszewo 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mieszko Mieszkowice - Piast Karsko 3 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Koral Mostkowo 3 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Graf Bukówko - Bajgiel Będzino 1 - 3 więcej
Grom Świelino - Darpol Barzowice 1 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Płomień Myślino 3 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Saturn Mielno 2 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Błonie Barwice 0 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Orzeł Wałcz 0 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Spójnia Świdwin 0 - 6 więcej
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 1 - 2 więcej
AP Szczecinek - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań 0 - 0 więcej
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - MKS Kluczbork 8 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
LZS Kowalewice - Zryw II Kretomino/Bonin 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Syrena-Grot Rymań 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 0 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 - 7 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Radowia Radowo Małe 1 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Bałtyk Gostyń 8 - 0 więcej
Orzeł Prusinowo - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Zenit Koszewo 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Chemik II Police 2 - 6 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Znicz Niedźwiedź 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
KLUKS Krzywin - Zryw Kołbaskowo 4 - 0 więcej
Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 0 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Błyskawica Kluki 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Rybak Wełtyń - Wicher Steklno 0 - 5 więcej
Leśnik Kliniska - Polonia Gryfino 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Odra Czelin - Błękitni Białęgi 2 - 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet gr. kujawsko-pomorska
Victoria Sianów - Noteć Inowrocław 2 - 0 więcej
KKP II Bydgoszcz - Olimp Gościno 0 - 1 więcej
MLKS Tucholanka Tuchola - TKKF Stilon II Gorzów 1 - 2 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płn.
Sparta Gryfice - Stal Szczecin 0 - 2 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 5 - 0 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płd.
AP Hutnik Szczecin - Victoria 95 Przecław 3 - 0 więcej
Odra Chojna - Unia Dolice 3 - 0 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Zorza Dobrzany 0 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 4 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
SALOS Szczecin - Kluczevia Stargard 2 - 0 więcej
Dąb Dębno - Prawobrzeże Szczecin 1 - 6 więcej
AP Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 5 - 1 więcej
CRS Barlinek - Flota Świnoujście 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty 5 - 2 więcej
Ina Ińsko - Radowia Radowo Małe 1 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Orkan Suchań - Mechanik Warnice 5 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Fagus Kołbacz 0 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Jeziorak Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 - 1 więcej
Grot Gardno - Błękit Pniewo 0 - 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo 0 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Mieszko Mieszkowice - Czarni Lubanowo 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.7
Sokół Granowo - Orzeł Bierzwnik 0 - 3 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 15 - 0 więcej
Wielim Szczecinek - Spójnia Świdwin 5 - 1 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 2 - 0 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Zryw Kretomino - Pomorzanin Sławoborze 1 - 2 więcej
Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 2 - 1 więcej
Jantar Siemyśl - Darpol Barzowice 9 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Grom Świelino 3 - 3 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 4
Legion Strączno - Sad Chwiram 5 - 2 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice 3 - 0 więcej
AP Szczecinek - UKS B-Max ZS Grzmiąca 0 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek 1 - 3 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Orlik Darłovia Darłowo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 więcej
Piast Drzonowo - ZS Dąbrowa 0 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Graf Bukówko 3 - 0 więcej
Sława Sławno - ZS Dąbrowa 2 - 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
Zalew Stepnica - Olimpia II Szczecin 0 - 5 więcej
LUKS Przecław - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Iskra Białogard - Amator Kołobrzeg 0 - 3 więcej
Zryw Kretomino - Sarmata Dobra 2 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Pamet Świdwin 4 - 2 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół St. Dąbrowa 0 - 0 więcej
Oldboje Manowo - Bizon Cerkwica 0 - 2 więcej
Victoria Sianów - Intermarche-Rega Trzebiatów 12 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Lech Czaplinek 0 - 2 więcej
Lotnik Mirosławiec - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 1 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 0 - 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń 2 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych Puchar Prezesa ZZPN
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 0 - 3 więcej
GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 więcej
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Piłkarek Ręcznych
Zagłębie Lubin - Pogoń Baltica Szczecin 30 - 20 więcej
MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia 28 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off 5-8
Stal Mielec - SPR Chrobry Głogów 24 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off 1-2
Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock 31 - 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
34 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
20 » Ina Ińsko-Ina Recz
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
17 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
16 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
14 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
poroniony1
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175532
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies