ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 październik 2014
pokaż:
18 październik
Mistrzostwa Świata Dzieci, Kadetów i Juniorów WUKF więcej
Siatkarskie Mistrzostwa Polski Księży & Turniej VIP-ów więcej
Turniej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin i Młodzik więcej
Mistrzostwa Polski w układach zespołowych w gimnastyce artystyczne więcej
5. Finał Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP więcej
Turniej Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 - Grupa Drawska więcej
III Liga: Gryf Goleniów - Tarnovia Tarnowo Podgórne 52:66 więcej
Liga Żaków - Tychowo więcej
Liga Żaków - Borne Sulinowo więcej
Liga Żaków - Grupa koszalińska ziemska więcej
Turniej Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 - Grupa Kołobrzeska więcej
VI Turniej PGPB 2014 o Puchar Burmistrza Bobolic więcej
Turniej Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 - Grupa Wałecka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Twarde Pierniki Toruń 84 - 73 więcej
Rosa Radom - Anwil Włocławek 77 - 71 więcej
AZS Koszalin - Trefl Sopot 88 - 60 więcej
Asseco Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 88 - 79 więcej
Start Lublin - Siarka Jezioro Tarnobrzeg 79 - 65 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard Szcz. - Rosa II Radom 71 - 55 więcej
MOSiR Krosno - Astoria Bydgoszcz 90 - 38 więcej
SKK Siedlce - Legia Warszawa 58 - 89 więcej
AZS Politechnika Poznań - Stal Ostrów Wlkp. 60 - 71 więcej
GTK Gliwice - Znicz Basket Pruszków 65 - 56 więcej
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 73 - 71 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
KUKS Koszalin - Trefl II Sopot 50 - 67 więcej
Kotwica 50 Kołobrzeg - Politechnika Gdańska 74 - 66 więcej
Basket Piła - SMS Władysławowo 72 - 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 5 - 0 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 1 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 3 - 0 więcej
piła nożna I liga
Flota Świnoujście - Chojniczanka Chojnice 2 - 1 więcej
Widzew Łódź - Drutex-Bytovia Bytów 0 - 1 więcej
Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz 2 - 2 więcej
GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2 - 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 2 - 1 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Siedlce 1 - 0 więcej
Miedź Legnica - Wigry Suwałki 2 - 1 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Wałbrzych 4 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 więcej
Okocimski Brzesko - Nadwiślan Góra 2 - 2 więcej
MKS Kluczbork - Znicz Pruszków 1 - 1 więcej
Stal Mielec - Energetyk ROW Rybnik 1 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KKP Bydgoszcz - GOSiRki Piaseczno 3 - 1 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Zagłębie Lubin 0 - 3 więcej
1. FC AZS AWF Katowice - Mitech Żywiec 0 - 3 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Olimpia Szczecin 0 - 2 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław 2 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 7 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gryf Wejherowo 4 - 4 więcej
Chemik Police - Rasel Dygowo 1 - 0 więcej
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin 1 - 0 więcej
Lechia II Gdańsk - GKS Leśnik Manowo 5 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - KS Chwaszczyno 2 - 0 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 2 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Stal Szczecin - Kluczevia Stargard 3 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 5 - 2 więcej
Iskra Białogard - Energetyk Gryfino 3 - 1 więcej
Dąb Dębno - Ina Goleniów 2 - 1 więcej
Darzbór Szczecinek - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Sarmata Dobra 1 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 2 - 2 więcej
Świt Skolwin - Vineta Wolin 4 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice 5 - 2 więcej
Red Dragons Pniewy - Wisła Kraków 4 - 2 więcej
piła nożna Szczecińska Liga Okręgowa
Stal Lipiany - Gavia Choszczno 5 - 1 więcej
Orkan Suchań - Flota II Świnoujście 2 - 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Zorza Dobrzany 2 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel 0 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Błękit Pniewo 1 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 1 - 0 więcej
Polonia Płoty - Unia Dolice 4 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Liga Okręgowa
Hubertus Biały Bór - Sława Sławno 3 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - Wielim Szczecinek 4 - 0 więcej
Olimp Gościno - Gryf Polanów 7 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Korona Człopa 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Wicher Brojce - GKS Mierzyn 4 - 0 więcej
Victoria 95 Przecław - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 - 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Iskra Golczewo 1 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 2 - 4 więcej
Tanowia Tanowo - Promień Mosty 3 - 1 więcej
Światowid Łobez - Sparta Gryfice 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Jedność Przewłoki - Błękitni II Stargard 2 - 7 więcej
Koral Mostkowo - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 więcej
Piast Karsko - Mechanik Warnice 6 - 1 więcej
Czarni Lubanowo - Orzeł Pęzino 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 2 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 3 - 5 więcej
Grom Świelino - Sokół Karlino 0 - 2 więcej
Graf Bukówko - Darpol Barzowice 1 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Orzeł Wałcz 2 - 0 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 1 - 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Zawisza Grzmiąca 3 - 1 więcej
Sad Chwiram - Błonie Barwice 1 - 3 więcej
Jedność Tuczno - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 4 - 0 więcej
AP Szczecinek - Świt Skolwin 3 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Flota Świnoujście 3 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
AP Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin 0 - 0 więcej
Stal Szczecin - Sława Sławno 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 1 - 7 więcej
Radowia Radowo Małe - Orzeł Prusinowo 6 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zalew Stepnica - Pomorzanin II Nowogard 4 - 0 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Iskra Banie 3 - 4 więcej
Witniczanka Witnica - Klon Krzymów 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 więcej
Biali Sądów - Ina Nadarzyn 0 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Sęp Brzesko - Orkan Rów 8 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Olimpia Smolnica 6 - 3 więcej
Santos Sarbinowo - Osadnik II Myślibórz 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Gardominka/Polonia II Mechowo 0 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Gavia II Choszczno - Drawa Drawno 3 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet gr. kujawsko-pomorska
Olimp Gościno - Victoria Sianów 0 - 4 więcej
GOSRiT Luzino - TKKF Stilon II Gorzów 2 - 1 więcej
Górnicza Konin - MLKS Tucholanka Tuchola 7 - 0 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płn.
Stal Szczecin - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płd.
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 4 - 1 więcej
Odra Chojna - AP Hutnik Szczecin 0 - 2 więcej
Victoria 95 Przecław - Błękitni Stargard 0 - 5 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
SALOS Szczecin - Flota Świnoujście 1 - 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Kluczevia Stargard 12 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 5 - 2 więcej
Wicher Brojce - Polonia Płoty 8 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 0 - 10 więcej
Sparta Węgorzyno - Hanza Goleniów 4 - 1 więcej
OKS Euroinsbud Goleniów - Ina Ińsko 0 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Mechanik Warnice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 6 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 8 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - GUKS Widuchowa 6 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 więcej
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 5 - 1 więcej
Witniczanka Witnica - Morzycko Moryń 0 - 2 więcej
Chrobry Boleszkowice - Czarni Lubanowo 0 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Stal Lipiany - Unia Swochowo 2 - 0 więcej
Goplana Żabów - Osadnik Myślibórz 2 - 11 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Spójnia Świdwin - Wielim Szczecinek 0 - 1 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Saturn Mielno - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
Sianowska Akademia Sportu - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Fala Hen Gąski 1 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 11 - 3 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Zryw Kretomino - Bajgiel Będzino 0 - 9 więcej
Płomień Myślino - Start-Iskra Mokre 1 - 12 więcej
Jantar Siemyśl - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 więcej
Grom Świelino - Darpol Barzowice 0 - 10 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Błonie Barwice - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Spójnia Świdwin 3 - 1 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Graf Bukówko - Gwardia Koszalin 0 - 12 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Orlik Darłowo 2 - 0 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Zryw Kretomino - Iskra Białogard 3 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 0 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 4 - 3 więcej
Pamet Świdwin - Amator Kołobrzeg 3 - 1 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Radowia Radowo Małe 3 - 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lotnik Mirosławiec 1 - 6 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Lech Czaplinek 4 - 4 więcej
Bizon Cerkwica - Victoria Sianów 3 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
SPR Chrobry Głogów - Stal Mielec 27 - 25 więcej
Gaz-System Pogoń Szczecin - KS Azoty Puławy 36 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Start Elbląg 34 - 31 więcej
KPR Jelenia Góra - Pogoń Baltica Szczecin 22 - 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - GKS Żukowo 20 - 33 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Gwardia Koszalin 28 - 25 więcej
Cartusia Kartuzy - LKS Kęsowo 30 - 20 więcej
Tytani Wejherowo - Energetyk Gryfino 21 - 27 więcej
piłka ręczna II liga kobiet gr. wlkp
MKS Zagłębie II Lubin - KS AP Poznań 39 - 25 więcej
MKS MOS Gniezno - Lider Świebodzin 36 - 11 więcej
Victoria Świebodzice - MKS Sparta Gubin 19 - 38 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SAPS Starogard Gdański - Murowana II Goślina 1 - 3 więcej
PSPS Chemik Police - Orzeł Malbork 3 - 0 więcej
Energetyk Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
SMS Police - Orzeł Elbląg 0 - 3 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn gr.1
LO MS Świnoujście - KS Chełmża 1 - 3 więcej
KS Gniezno - Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 więcej
Olimpia Sulęcin - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 1 więcej
GTPS Gorzów Wlkp. - AZS UAM Poznań 3 - 1 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - SPS Słupsk 3 - 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Impel Wrocław - DevelopRes Rzeszów 3 - 1 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz 3 - 0 więcej
BKS Aluprof Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
Muszynianka Muszyna - PGNiG Nafta Piła 3 - 1 więcej
Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 2 - 3 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
Ślepsk Suwałki - SMS Spała 3 - 1 więcej
Stal Nysa - KPS Siedlce 3 - 2 więcej
Krispol Września - Camper Wyszków 0 - 3 więcej
Avia Świdnik - Victoria Wałbrzych 0 - 3 więcej
Łabądź Rzeczyca - Warta Zawiercie 2 - 3 więcej
Pekpol Ostrołęka - Espadon Szczecin 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2014 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Bartosz Ława żegna się  »
4 » Olga Strantzali zawodn »
3 » 101. urodziny Stefana Ż »
3 » Trener szuka pracy
1 » Chemik Police rozpoczni »
1 » Świtowcy rozpoczynają p »
1 » Runjaic Trenerem Grudni »
1 » Wojdak: Ciężka praca za »
1 » Trener poszukuje klubu
1 » Sparta rozpoczyna przyg »
mecze:
3 » Raków Częstochowa-Pogoń »
2 » Anwil Włocławek-King Wi »
2 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
1 » Drawa Drawno-Calisia Ka »
1 » Grupa Azoty Chemik Poli »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Olimp Złocieniec-KP Dra »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
BigFanPogo...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127696
• newsów: 74331
• użytkowników: 75068
• komentarzy: 1112065
• zdjęć: 807371
• relacji: 38984
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies