ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 sierpień 2014
pokaż:
30 sierpień
World Golfers Championship więcej
Baja Poland więcej
Sandecja trenowała w Dziwnowie więcej
VIII drawski turniej w wyciskaniu klasycznym sztangi leżąc i wyciskaniu wielokrotnym więcej
Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 4 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2 - 0 więcej
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0 - 3 więcej
piła nożna I liga
Wisła Płock - GKS Katowice 0 - 2 więcej
Drutex-Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 1 - 4 więcej
Pogoń Siedlce - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
Miedź Legnica - Arka Gdynia 4 - 4 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Puszcza Niepołomice 1 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Wałbrzych 3 - 1 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 więcej
Energetyk ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola 2 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS Wrocław - Olimpia Szczecin 3 - 1 więcej
GOSiR Piaseczno - Stilon Gorzów 2 - 4 więcej
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 0 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Medyk Konin 0 - 3 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
KS Zamłynie Radom - LUKS Sportowa Czwórka Radom 3 - 3 więcej
UKS SMS Łódź - Błękitni Stargard 10 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno 1 - 4 więcej
Chemik Police - Lechia II Gdańsk 1 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - GKS Leśnik Manowo 0 - 2 więcej
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia 0 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 więcej
Rasel Dygowo - GKS Przodkowo 1 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Świt Skolwin - Dąb Dębno 4 - 3 więcej
Stal Szczecin - Iskra Białogard 2 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 1 - 5 więcej
Lech Czaplinek - Darzbór Szczecinek 0 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 1 - 3 więcej
Vineta Wolin - Energetyk Gryfino 6 - 1 więcej
Odra Chojna - Ina Goleniów 1 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Liga Okręgowa
Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 4 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Kłos Pełczyce 4 - 0 więcej
Piast Chociwel - Ina Ińsko 2 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Orkan Suchań 4 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 2 - 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Flota II Świnoujście 3 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Stal Lipiany 3 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Gavia Choszczno 6 - 4 więcej
piła nożna Koszalińska Liga Okręgowa
Wybrzeże Biesiekierz - Bałtyk II Koszalin 3 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Zryw Kretomino 3 - 1 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Olimp Gościno 3 - 1 więcej
Sława Sławno - Drzewiarz Świerczyna 2 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 - 3 więcej
Wielim Szczecinek - Gryf Polanów 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Tanowia Tanowo - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Wicher Brojce 0 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fagus Kołbacz 2 - 0 więcej
Promień Mosty - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 0 - 1 więcej
Sparta Gryfice - GKS Mierzyn 1 - 1 więcej
Mewa Resko - Iskra Golczewo 1 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 8 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Sokół Pyrzyce 5 - 0 więcej
Czarni Lubanowo - Piast Karsko 1 - 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Wicher Przelewice 0 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Mechanik Warnice 7 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Jantar Siemyśl 1 - 2 więcej
Radew Białogórzyno - Mechanik Bobolice 2 - 5 więcej
Graf Bukówko - Pomorzanin Sławoborze 0 - 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 6 - 1 więcej
Grom Świelino - Darłovia Darłowo 0 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 6 - 0 więcej
Sad Chwiram - Kolejarz Wierzchowo 7 - 3 więcej
Jedność Tuczno - Orzeł Łubowo 0 - 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 0 więcej
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 3 - 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin 1 - 1 więcej
Świt Skolwin - AP Szczecinek 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Lubin 0 - 8 więcej
MKS Kluczbork - Odra Opole 2 - 5 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Sława Sławno - Stal Szczecin 2 - 4 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 0 - 3 więcej
Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo 2 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 0 - 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Kluczevia II Stargard 0 - 8 więcej
Zenit Koszewo - Dąb Dębice 1 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zalew Stepnica - Orzeł Łożnica 0 - 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police 5 - 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 2 - 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Pomorzanin II Nowogard 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
KLUKS Krzywin - Klon Krzymów 7 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 więcej
Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 1 - 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - GKS Golenice 0 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Błyskawica Kluki 8 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Gwiazda Żalęcino 12 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bałtyk Międzywodzie 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Orkan II Suchań 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Bonus Rzepnowo 0 - 3 więcej
Rybak Wełtyń - Komarex Komarowo 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Tywa Swobnica - Czarni Czerników 4 - 6 więcej
piła nożna II liga Kobiet gr. kujawsko-pomorska
Olimp Gościno - GSS Grodzisk Wielkopolski 4 - 1 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płd.
Odra Chojna - Błękitni Stargard 3 - 1 więcej
AP Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 2 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 4 więcej
CRS Barlinek - AP Hutnik Szczecin 8 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 14 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Wicher Brojce 3 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Promień Mosty - Hanza Goleniów 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Znicz Niedźwiedź - Mechanik Warnice 3 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno 13 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Ogniwo Babinek - Mieszko Mieszkowice 1 - 10 więcej
Zieloni Zielin - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 1 - 3 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Iskra Białogard - Sparta Gryfice 4 - 3 więcej
Pamet Świdwin - Zryw Kretomino 0 - 3 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Oldboje Manowo - Radowia Radowo Małe 1 - 8 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Lech Czaplinek 7 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Lotnik Mirosławiec 7 - 4 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 więcej
Intermarche Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 0 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2014 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76863
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151539
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies