ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 kwiecień 2013
pokaż:
20 kwiecień
Puchar Świata w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych więcej
Finałowy MTB o Puchar Ziem Nadbałtyckich więcej
40. mistrzostwa Polski w karate Kyokushin więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska grodzka więcej
Liga Bałtycka Orlików - Kołobrzeg więcej
Koszaliński Bieg Górski 2013 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play off
AZS WSGK Kutno - MOSiR Krosno 79 - 84 więcej
Śląsk Wrocław - PC SIDEn Toruń 70 - 63 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 1 - 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2 - 2 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna I liga
Flota Świnoujście - Arka Gdynia 3 - 0 więcej
Cracovia Kraków - Warta Poznań 2 - 1 więcej
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 1 - 3 więcej
piła nożna Młoda Ekstraklasa
Górnik Zabrze ME - Korona Kielce ME 1 - 1 więcej
Polonia Warszawa ME - Ruch Chorzów ME 1 - 0 więcej
Piast Gliwice ME - Widzew Łódź ME 0 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Drawa Drawsko Pom. - Polonia Gdańsk 2 - 1 więcej
Pogoń Barlinek - Pogoń II Szczecin 2 - 2 więcej
Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1 - 0 więcej
Koral Dębnica - Błękitni Stargard 2 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Chemik Police 0 - 2 więcej
Dąb Dębno - Bałtyk Gdynia 0 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - GKS Cartusia Kartuzy 3 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Arka II Gdynia 1 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Stal Szczecin - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Rasel Dygowo 0 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Vineta Wolin 0 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Kluczevia Stargard 2 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Orzeł Wałcz 1 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - GKS Manowo 1 - 1 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Szczecińska
Klon Krzęcin - Ina Ińsko 1 - 4 więcej
Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 1 - 0 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Świt Skolwin 0 - 1 więcej
Piast Chociwel - Odra Chojna 2 - 0 więcej
Polonia Płoty - Morzycko Moryń 3 - 6 więcej
Pomorzanin Nowogard - Victoria Przecław 0 - 0 więcej
Odrzanka AN-MAR Radz. - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 0 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Koszalińska
Darzbór Szczecinek - Olimp Złocieniec 7 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 1 - 5 więcej
Iskra Białogard - Sława Sławno 4 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Wielim Szczecinek 2 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik Bobolice 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Radowia Radowo Małe - Flota II Świnoujście 0 - 5 więcej
Promień Mosty - GKS Mierzyn 3 - 0 więcej
Tanowia Tanowo - Wicher Brojce 4 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 0 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Jeziorak Szczecin 1 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Golczewo 1 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Chemik II Police 3 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orzeł Bierzwnik 3 - 2 więcej
Remor Recz - Myśla Dargomyśl 1 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 3 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Wicher Przelewice 1 - 1 więcej
AP Gavia Choszczno - Zieloni Zielin 7 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Dąb II Dębno 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Saturn Mielno - Graf Bukówko 5 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Grom Świelino 2 - 4 więcej
Piast Drzonowo - Bajgiel Będzino 4 - 1 więcej
Bałtyk II Koszalin - Darpol Barzowice 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice 3 - 4 więcej
Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca 1 - 0 więcej
Jedność Tuczno - Drawa II Drawsko Pom. 2 - 0 więcej
Sad Chwiram - Orzeł Łubowo 1 - 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 4 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Błękitni Szczecinek 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sparta Gryfice - Pionier Żarnowo 2 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 5 - 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 0 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 1 - 2 więcej
Orkan Dalewo - Piast II Chociwel 1 - 1 więcej
Vitkowia Witkowo - Zorza Tychowo 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Błękit Pniewo - Znicz Niedźwiedź 9 - 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Odra II Chojna 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Sokół Granowo 3 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Jedność Przewłoki 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Koral Mostkowo - Pomorzanin Cychry 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin II Przybiernów 2 - 3 więcej
Zieloni Wyszobór - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Gardominka/Polonia II Mechowo 7 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Komarex Komarowo - Aquila Szczecin 2 - 1 więcej
Leśnik Kliniska - Iskierka II Szczecin-Śmierdnica 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Żelechowo - Korona Klępicz 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Kłos II Jagów 0 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 1 Szczecin
Jantar Dziwnów - Rega Trzebiatów 1 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Światowid Łobez 5 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 2 Szczecin
Odra Chojna - Świt Skolwin 1 - 2 więcej
Iskra Banie - Victoria Przecław 5 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Unia Racibórz - Górnik Łęczna 4 - 1 więcej
GOSiR Piaseczno - Pogoń Women Szczecin 3 - 0 więcej
AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska 3 - 0 więcej
Mitech Żywiec - KS AZS UJ Kraków 1 - 1 więcej
KKP Bydgoszcz - Medyk Konin 0 - 7 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
MUKS Praga W-wa - Stilon Gorzów 3 - 0 więcej
Polonia Poznań - KS Koziołek Poznań 0 - 3 więcej
Medyk II Konin - MUKS Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 więcej
Olimpia Szczecin - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
piła nożna II klasa gr.1 juniorów Szczecin
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 1 - 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 2 - 6 więcej
Orzeł Prusinowo - Bizon Cerkwica 3 - 0 więcej
piła nożna II klasa gr.2 juniorów Szczecin
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 4 - 3 więcej
piła nożna II klasa gr.3 juniorów Szczecin
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - WODR Barzkowice 3 - 0 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo 1 - 5 więcej
piła nożna II klasa gr.4 juniorów Szczecin
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Jeziorak Szczecin 2 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Reptowo 26 - 1 więcej
piła nożna II klasa gr.5 juniorów Szczecin
Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki 11 - 4 więcej
piła nożna II klasa gr.7 juniorów Szczecin
Piast Piaseczno - Czcibor Cedynia 3 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GUKS Widuchowa 11 - 1 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 - 7 więcej
Ogniwo Babinek - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 więcej
piła nożna II klasa gr.8 juniorów Szczecin
Sokół Różańsko - Koral Mostkowo 15 - 0 więcej
piła nożna II klasa gr.9 juniorów Szczecin
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 5 - 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 1 - 2 więcej
piła nożna II klasa gr.10 juniorów Szczecin
Osadnik Myślibórz - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet gr. Wielkopolska
Pogoń Women II Szczecin - Checz Gdynia 0 - 3 więcej
Lechia Zielona Góra - MLKS Tucholanka Tuchola 0 - 3 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.1
Leśnik/Rossa Manowo - Gryf Polanów 1 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 0 - 7 więcej
Sokół Karlino - Sława Sławno 2 - 3 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.2
Graf Bukówko - Olimp Złocieniec 5 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Mechanik Bobolice 0 - 4 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.3
Fala Hen Gąski - Grom Świelino 2 - 3 więcej
Darpol Barzowice - Start-Iskra Mokre 1 - 4 więcej
Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 9 - 0 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.4
Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo 4 - 0 więcej
Radew Białogórzyno - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Płomień Myślino - Błonie Barwice 2 - 2 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy młodsi
Hubertus Biały Bór - Olimp Gościno 0 - 4 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 4 - 1 więcej
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 5 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 więcej
Błękitni Gonne Małe - Bricomarche Radacz 5 - 1 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Ina Ińsko - Pamet Świdwin 0 - 1 więcej
Rega Trzebiatów - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Zryw Kretomino 0 - 2 więcej
Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 3 - 2 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Bizon Cerkwica - Oldboje Słupsk 1 - 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Lotnik Mirosławiec 0 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół St. Dąbrowa 5 - 0 więcej
Sokół Karlino - Strażak Świeszyno 1 - 1 więcej
Oldboj Manowo - Oldboje Tychowo 1 - 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
  Olimpia IV Szczecin - Olimpia II Szczecin więcej
Pogoń III Szczecin Women - Olimp Gościno 0 - 3 więcej
Pogoń IV Szczecin Women - Stilon II Gorzów 0 - 3 więcej
piła nożna WLJ starszych o Puchar Prezesa ZZPN
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
AP Szczecinek - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 0 - 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych o Puchar Prezesa ZZPN
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 1 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
AP Szczecinek - Błękitni Stargard 5 - 3 więcej
piła nożna Międzywojewódzka liga juniorów starszych
Lech Poznań - Elana Toruń 12 - 0 więcej
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 więcej
piła nożna Międzywojewódzka liga juniorów młodszych
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 więcej
Warta Poznań - SALOS Szczecin 2 - 0 więcej
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 5 - 1 więcej
Arka Gdynia - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu play-off
Pogoń '04 Szczecin - Wisła Kraków 5 - 8 więcej
Gatta Zduńska Wola - Red Devils Chojnice 6 - 0 więcej
piłka ręczna II Liga Mężczyzn
Sokół Gdańsk - Sambor Tczew 38 - 25 więcej
Gwardia Koszalin - LKS Kęsowo-OSM Chojnice 37 - 25 więcej
Alfa 99 Strzelno - BS Korona Koronowo 28 - 23 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 29 - 25 więcej
piłka ręczna II liga kobiet gr. 1
MKS Kusy Baltica Szczecin - MKS Zagłębie II Lubin 48 - 26 więcej
MKS Sparta Gubin - KPR Kobierzyce 25 - 37 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet play-off
SPR Lublin - Politechnika Koszalińska 33 - 24 więcej
Vistal Łączpol Gdynia - Zagłębie Lubin 15 - 20 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn play-off
KS Azoty Puławy - NMC Powen Zabrze 29 - 25 więcej
Wisła Płock - Gaz-System Pogoń Szczecin 32 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet play-off miejsca 5-8
KSS Kielce - KPR Jelenia Góra 32 - 32 więcej
MKS Olimpia Nowy Sącz - Pogoń Baltica Szczecin 26 - 22 więcej
siatkówka I liga kobiet play-off
Chemik Police - Jedynka Aleksandrów Łódzki 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet play-off
Joker Świecie - Piast Szczecin 0 - 3 więcej
Orzeł Elbląg - Zawisza Sulechów 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2013 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
15 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
15 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
13 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
10 » Gryf Kamień Pomorski-En »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 496
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151775
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177598
• zdjęć: 903664
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies