ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 wrzesień 2011
pokaż:
10 wrzesień
BAJA Poland 2011 więcej
XI Mistrzostwa Polski U-10 ,Z podwórka na stadion' więcej
Błotne Mistrzostwa Szczecina więcej
Liga Bałtycka Orlików 2012 - Wałcz więcej
Turniej dla Kasi Gryglas więcej
Memoriał Zenona Świętońskiego więcej
piła nożna I liga
Flota Świnoujście - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Błękitni Stargard - Pogoń Barlinek 1 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Koral Dębnica 0 - 3 więcej
Cartusia 1923 Kartuzy - Gwardia Koszalin 0 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 więcej
Gryf Tczew - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
Orkan Rumia - Dąb Dębno 2 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Chemik Police 2 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Leśnik/Rossa Manowo 1 - 2 więcej
Victoria Przecław - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
Rega Trzebiatów - Energetyk Gryfino 0 - 5 więcej
Sława Sławno - Kluczevia Stargard 0 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Pogoń II Szczecin 1 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Wałcz 4 - 1 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Szczecińska
Ehrle Dobra Szczecińska - Unia Dolice 3 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Odra Chojna 5 - 2 więcej
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 1 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Polonia Płoty 2 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 1 - 0 więcej
Piast Chociwel - Masovia Maszewo 2 - 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Świt Skolwin 2 - 3 więcej
Światowid Łobez - Kłos Pełczyce 0 - 2 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Wielim Szczecinek 4 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Arkadia Malechowo 2 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Sokół Karlino 2 - 2 więcej
Błonie Barwice - Victoria Sianów 0 - 1 więcej
Darzbór Szczecinek - Hubertus Biały Bór 2 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 5 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 1 więcej
piła nożna Reg. Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 więcej
Iskra Golczewo - Promień Mosty 2 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 4 więcej
Błękitni II Stargard - Pomorzanin Nowogard 2 - 3 więcej
piła nożna Reg. Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Wicher Przelewice 2 - 2 więcej
Remor Recz - Fagus Kołbacz 1 - 0 więcej
piła nożna Reg. Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Zryw Kretomino - Start-Iskra Mokre 2 - 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Olimp Gościno 2 - 2 więcej
Gryf Polanów - Kotwica II Kołobrzeg 4 - 2 więcej
Saturn Mielno - Grom Świelino 2 - 2 więcej
Radew Białogórzyno - Piast Drzonowo 0 - 3 więcej
piła nożna Reg. Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Grom Giżyno 4 - 0 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Graf Bukówko 8 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna 0 - 2 więcej
Korona Człopa - Sad Chwiram 0 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Mewa Resko - Korona Stuchowo 0 - 3 więcej
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 1 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Przybiernów 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 10 - 1 więcej
Rybak Trzebież - Leśnik Kliniska 0 - 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Iskra Banie 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Korona Raduń - Gryf Objezierze 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Orkan Rów - GKS Golenice 2 - 3 więcej
Trojan Strąpie - Koral Mostkowo 2 - 10 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście 10 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Ogniwo Dzwonowo - Światowid II Łobez 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Orły Kliniska - Komarex Komarowo 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Grunwald Sława II Sławęcin 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Czarni Czarnówko - Goplana Żabów 9 - 1 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
MUKS Praga W-wa - Victoria Sianów 9 - 1 więcej
piła nożna LWJ Starsi
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 5 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin 1 - 4 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 5 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Akademia Piłkarska Szczecinek 0 - 0 więcej
Stal Szczecin - Pogoń Barlinek 2 - 1 więcej
Lasocki Wałcz - Żaki 94 Kołobrzeg 6 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 - 3 więcej
piła nożna LWJ Młodsi
Kotwica Kołobrzeg - Akademia Piłkarska Szczecinek 5 - 3 więcej
Lasocki Wałcz - Żaki 94 Kołobrzeg 4 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 5 - 2 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 1 Szczecin
Polonia Płoty - Vineta Wolin 3 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
1. FC AZS AWF Katowice - Pogoń Women Szczecin 0 - 2 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 2 Szczecin
Hetman Grzybno - Wicher Przelewice 7 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie 0 - 0 więcej
piła nożna II klasa juniorów Szczecin
Ehrle Dobra Szcz. - Unia Dolice 3 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Odra Chojna 0 - 3 więcej
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 3 - 1 więcej
Piast Chociwel - Masovia Maszewo 2 - 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Świt Skolwin 5 - 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Olimpia III Szczecin - Olimpia II Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów gr.1 Szczecin
Promień Mosty - Iskra Golczewo 1 - 6 więcej
piła nożna III kl. juniorów gr.2 Szczecin
Remor Recz - Fagus Kołbacz 4 - 1 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Oldboje Tychowo - Sokół St. Dąbrowa 3 - 0 więcej
Oldboj Manowo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 3 więcej
Strażak Świeszyno - Bizon Cerkwica 0 - 2 więcej
Sokół Karlino - Rega Trzebiatów 1 - 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Oldboje Słupsk 0 - 6 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Sparta Gryfice - Zryw Kretomino 2 - 4 więcej
Ina Ińsko - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Sarmata Dobra 2 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Światowid Łobez 1 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Lotnik Mirosławiec 7 - 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet - gr. Wielkopolska
Olimp Gościno - Tucholanka 0 - 5 więcej
Canicuła Bytów - Błękitni Stargard 2 - 8 więcej
Checz Gdynia - Poznaniak Poznań 3 - 1 więcej
KKS Kalisz - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 3 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Mechanik Bobolice - Unia Białogard 0 - 8 więcej
Lech Czaplinek - Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Bałtyk Koszalin 0 - 6 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Mechanik Bobolice - Unia Białogard 2 - 10 więcej
Lech Czaplinek - Piast Drzonowo 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - SPR Lublin 26 - 48 więcej
Politechnika Koszalińska - Vistal Łączpol Gdynia 27 - 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2011 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Bartosz Ława żegna się  »
4 » Olga Strantzali zawodn »
3 » 101. urodziny Stefana Ż »
3 » Trener szuka pracy
1 » Chemik Police rozpoczni »
1 » Świtowcy rozpoczynają p »
1 » Runjaic Trenerem Grudni »
1 » Wojdak: Ciężka praca za »
1 » Trener poszukuje klubu
1 » Sparta rozpoczyna przyg »
mecze:
3 » Raków Częstochowa-Pogoń »
2 » Anwil Włocławek-King Wi »
2 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
1 » Drawa Drawno-Calisia Ka »
1 » Grupa Azoty Chemik Poli »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Olimp Złocieniec-KP Dra »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127696
• newsów: 74331
• użytkowników: 75068
• komentarzy: 1112065
• zdjęć: 807371
• relacji: 38984
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies