ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 maj 2011
pokaż:
14 maj
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorek Starszych w piłce nożnej więcej
PLFA II: Husaria Szczecin - Warsaw Spartans 12:33 więcej
XVI MP Polski Oldbojów w Piłce Siatkowej więcej
Turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 dla zespołów z grupy I w kategorii chłopców więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 dla zespołów z grupy VI w kategorii chłopców więcej
Mini Mundial 2011 - Kalisz Pomorski więcej
XXII Turniej Tenisa Stołowego im. Mariana Gajewskiego więcej
VIII Policki Puchar Europy więcej
piła nożna I liga
Pogoń Szczecin - Ruch Radzionków 0 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Kolejarz Stróże 0 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Pogoń Barlinek - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Gryf Słupsk 1 - 0 więcej
Cartusia 1923 Kartuzy - Dąb Dębno 0 - 0 więcej
Orkan Rumia - Rega Trzebiatów 2 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 1 - 0 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Chemik Police 1 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Orlęta Reda 3 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Astra Ustronie Morskie 3 - 3 więcej
Victoria Przecław - Kluczevia Stargard 2 - 2 więcej
Odra Chojna - Vineta Wolin 1 - 5 więcej
Darzbór Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 więcej
Piast Chociwel - Drawa Drawsko Pom. 0 - 3 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Świt Skolwin - Pogoń II Szczecin 2 - 3 więcej
Stal Szczecin - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 4 - 2 więcej
Unia Dolice - Masovia Maszewo 1 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 0 - 0 więcej
Polonia Płoty - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 7 więcej
Sparta Gryfice - Osadnik Myślibórz 2 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Arkonia Szczecin 0 - 6 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 2 - 2 więcej
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 4 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - Sława Sławno 4 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Wiekowianka Wiekowo 0 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Wielim Szczecinek 4 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 1 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Błękitni II Stargard 2 - 2 więcej
GKS Mierzyn - Chemik II Police 6 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łożnica 3 - 0 więcej
Światowid Łobez - Sparta Węgorzyno 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Remor Recz 0 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Odra II Chojna 1 - 2 więcej
Fagus Kołbacz - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Chrobry Boleszkowice 1 - 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wicher Przelewice 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 4 więcej
Gryf Polanów - Mechanik Bobolice 2 - 2 więcej
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Zryw Kretomino 0 - 1 więcej
Płomień Myślino - Nemeton Strzekęcino 1 - 4 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 2 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 3 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drawa II Drawsko Pom. 5 - 1 więcej
Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Akademia Futsal Pniewy - Pogoń '04 Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Mewa Resko - Sowianka Sowno 3 - 0 więcej
Iskra Golczewo - Pionier Żarnowo 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Radowia Radowo Małe - Olimpia Nowogard 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 więcej
Rybak Trzebież - Leśnik Kliniska 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Hetman Grzybno - Olimpia Smolnica 7 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Trojan Strąpie - Orkan Rów 4 - 3 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 4 - 2 więcej
Iskra Białogard - Ina Ińsko 3 - 1 więcej
Bukowina Wałcz - Lotnik Mirosławiec 1 - 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Sarmata Dobra 2 - 2 więcej
Światowid Łobez - Rega Trzebiatów 4 - 2 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Bizon Cerkwica 3 - 1 więcej
Sokół Karlino - Oldboje Słupsk 1 - 4 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Olimp Złocieniec 3 - 4 więcej
Oldboje Tychowo - Strażak Świeszyno 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Komarex Komarowo 4 - 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Zieloni Wyszobór 1 - 1 więcej
Zalew Stepnica - OKS Goleniów 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Hutnik II Szczecin - Podlesie Sowno 10 - 2 więcej
Orły Kliniska - Orzeł Małkocin 4 - 0 więcej
Tanowia Tanowo - Dęby Rogowo 8 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
Korona Klępicz - Dąb II Dębno 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.6
Czarni Czarnówko - Goplana Żabów 1 - 5 więcej
piła nożna LWJ starsi
SALOS Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Żaki 94 Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin 0 - 6 więcej
Ina Goleniów - Chemik Police 3 - 4 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
Pogoń Barlinek - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
piła nożna LWJ młodsi
SALOS Szczecin - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin 2 - 5 więcej
Ina Goleniów - Chemik Police 4 - 8 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Stal Szczecin 0 - 15 więcej
Arkonia Szczecin - Żaki 94 Kołobrzeg 1 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 1 - Szczecin
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 0 - 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 3 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 3 - 2 więcej
Unia Dolice - Masovia Maszewo 3 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 4 - 1 więcej
Polonia Płoty - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Ehrle Dobra Szcz. - Promień Mosty 1 - 13 więcej
GKS Mierzyn - Chemik II Police 2 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łożnica 9 - 1 więcej
Światowid Łobez - Sparta Węgorzyno 0 - 3 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Remor Recz 4 - 10 więcej
Klon Krzęcin - Odra II Chojna 0 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Mieszko Mieszkowice 4 - 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wicher Przelewice 7 - 1 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Unia Białogard - Sława Sławno 4 - 3 więcej
piłka ręczna play-off: Superliga kobiet
Politechnika Koszalińska - Vistal Łączpol Gdynia 21 - 32 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2011 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
mecze:
20 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
16 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
13 » Gryf Kamień Pomorski-En »
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
13 » Iskierka Mirand Szczeci »
10 » Wieża Postomino-Orzeł W »
10 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
9 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Darłovia Darłowo-Biali  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151764
• newsów: 78277
• użytkowników: 81227
• komentarzy: 1177571
• zdjęć: 903529
• relacji: 40697
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies