ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 kwiecień 2011
pokaż:
23 kwiecień
piła nożna Sparingi
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 3 - 6 więcej
piła nożna I liga
Pogoń Szczecin - GKS Bogdanka Łęczna 3 - 3 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Energetyk Gryfino - Chemik Police 1 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Dąb Dębno 0 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk 1 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Odra Chojna - Lech Czaplinek 0 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel 2 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Victoria Przecław 4 - 0 więcej
Vineta Wolin - Sarmata Dobra 2 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Darzbór Szczecinek 3 - 1 więcej
Ina Goleniów - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Hutnik Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Stal Szczecin - Kłos Pełczyce 2 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Sparta Gryfice 2 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Unia Dolice 0 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 2 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Świt Skolwin 2 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 1 - 4 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Iskra Białogard - Piast Drzonowo 4 - 2 więcej
Sokół Karlino - Sława Sławno 0 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Błonie Barwice 2 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 2 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Rasel Dygowo 0 - 0 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 2 - 2 więcej
Wielim Szczecinek - Olimp Złocieniec 3 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Głaz Tychowo 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Ina Ińsko - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Korona Stuchowo 2 : 2 więcej
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 1 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Flota II Świnoujście 5 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Promień Mosty 1 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Światowid Łobez 3 - 1 więcej
Chemik II Police - Dąbrovia Stara Dąbrowa 7 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Fagus Kołbacz - Jedność Przewłoki 3 - 2 więcej
Orkan Suchań - Remor Recz 1 - 0 więcej
Wicher Przelewice - Koral Mostkowo 4 - 0 więcej
Chrobry Boleszkowice - Czcibor Cedynia 4 - 0 więcej
Drawa Drawno - Morzycko Moryń 2 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Klon Krzęcin 1 - 0 więcej
Odra II Chojna - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 0 - 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Odrzanka Radziszewo 0 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrzosowo 0 - 2 więcej
Nemeton Strzekęcino - Błękitni Stary Jarosław 3 - 2 więcej
Saturn Mielno - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Zawisza Grzmiąca - Lech II Czaplinek 1 - 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 7 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 3 - 1 więcej
Grom Giżyno - Korona Człopa 1 - 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 3 więcej
Jedność Tuczno - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Mirstal Mirosławiec 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Międzywodzie - Bizon Cerkwica 0 - 1 więcej
piła nożna LWJ starsi
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin 0 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 5 - 2 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Pogoń Barlinek 0 - 2 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin 0 - 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 4 - 1 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Pogoń Barlinek 0 - 1 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 3 - 2 więcej
Masovia Maszewo - Świt Skolwin 2 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 1 - 5 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Ina Ińsko - Ehrle Dobra Szcz. 12 - 0 więcej
GKS Mierzyn - Korona Stuchowo 3 - 0 więcej
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 2 - 7 więcej
Sparta Węgorzyno - Promień Mosty 0 - 0 więcej
Chemik II Police - Dąbrovia Stara Dąbrowa 10 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Fagus Kołbacz - Jedność Przewłoki 11 - 0 więcej
Orkan Suchań - Remor Recz 7 - 2 więcej
Wicher Przelewice - Koral Mostkowo 4 - 1 więcej
Drawa Drawno - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Klon Krzęcin 3 - 0 więcej
Odra II Chojna - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 7 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Odrzanka Radziszewo 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2011 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
mecze:
41 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
33 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
26 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
21 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
16 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
13 » Sad Chwiram-Zawisza Grz »
13 » Pogoń Połczyn Zdrój-Gav »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
11 » Błękitni II Stargard-Da »
11 » Sęp Brzesko-Piast Kolin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
EGT filip1515
Gorex hudini
POGON87 Preston
raulek tusonics
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151717
• newsów: 78213
• użytkowników: 81187
• komentarzy: 1175974
• zdjęć: 900692
• relacji: 40669
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies