ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 marzec 2011
pokaż:
27 marzec
Mistrzostwa Świata w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych więcej
I Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Piłce Siatkowej Drużyn Wiejskich więcej
Zgrupowanie piłkarek ręcznych Pogoni - Dziwnów więcej
Czelin Cup 2011 więcej
KJS Wiosna więcej
1. bieg III edycji Grand Prix Goleniowa w biegach 2011 więcej
II liga rugby: Kaskada Szczecin - Posnania II Poznań więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PBG Basket Poznań - AZS Koszalin 79 - 69 więcej
Siarka Jezioro Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 82 - 81 więcej
piła nożna Sparingi
Vielgovia Szczecin - Pomorzanin Przybiernów 0 - 8 więcej
Orzeł Trzcinna - Warta Gorzów Wlkp. 1 - 2 więcej
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 1 - 1 więcej
Ikar Krosino - Pogoda Nasutowo 0 - 1 więcej
Jantar Siemyśl - Grot Gorawino 0 - 6 więcej
Wrzos Wrześnica - Kolorowi Rzyszczewo 3 - 4 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 0 - 1 więcej
Sokół Granowo - Goplana Żabów 2 - 1 więcej
Bonus Rzepnowo - Grom Płonno 3 - 1 więcej
Olimpia Smolnica - Piast Piaseczno 4 - 5 więcej
Sparta Skalin - Zorza Tychowo 1 - 4 więcej
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 8 - 3 więcej
Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań 2 - 2 więcej
WODR Barzkowice - Piast II Chociwel 4 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Pionier Zwierzyn 11 - 1 więcej
Derby Ulikowo - Dęby Rogowo 5 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 8 - 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo 3 - 3 więcej
OKS Goleniów - Leśnik Kliniska 4 - 9 więcej
15:00  Osadnik Myślibórz - Stilon III Gorzów więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 4 - 2 więcej
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 0 - 1 więcej
Dąb II Dębno - Zjednoczeni Kurzycko 0 - 2 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Pogoń Barlinek - Chemik Police 0 - 1 więcej
Orlęta Reda - Rega Trzebiatów 0 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Pogoń II Szczecin - Osadnik Myślibórz 9 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Arkonia Szczecin 0 - 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 1 - 2 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Piast Drzonowo - Arkadia Malechowo 0 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sokół Karlino 0 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Ina Ińsko - Jeziorak Szczecin 0 - 2 więcej
Chemik II Police - Promień Mosty 4 - 7 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Chrobry Boleszkowice - Drawa Drawno 0 - 0 więcej
Odra II Chojna - Morzycko Moryń 0 - 6 więcej
Wicher Przelewice - Orkan Suchań 2 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Czcibor Cedynia 2 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Remor Recz 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Płomień Myślino 2 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Zryw Kretomino 4 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Lech II Czaplinek - Korona Człopa 3 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Międzywodzie - Sowianka Sowno 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Strong Zielenica - Arkadia II Malechowo 0 - 2 więcej
Victoria II Sianów - Zieloni Rusko 13 - 0 więcej
Orzeł Smardzewo - Wieża Postomino 3 - 0 więcej
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 1 - 2 więcej
Wicher Mierzym - Płomień Jeżyczki 1 - 2 więcej
Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Szczecinek 2 - 2 więcej
piła nożna LWJ starsi
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 2 - 0 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Stal Szczecin 5 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 3 - 2 więcej
Chemik Police - Akademia Piłkarska Szczecinek 0 - 4 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Chemik Police - Akademia Piłkarska Szczecinek 6 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 1 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 0 - 0 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 0 - 8 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Ina Ińsko - Jeziorak Szczecin 6 - 1 więcej
Chemik II Police - Promień Mosty 0 - 5 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Myśla Dargomyśl - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 4 - 0 więcej
Wicher Przelewice - Orkan Suchań 0 - 3 więcej
Odra II Chojna - Morzycko Moryń 4 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Czcibor Cedynia 1 - 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Remor Recz 1 - 2 więcej
piła nożna I Liga Kobiet Zachodnia
Unia Opole - Olimpia Szczecin 0 - 1 więcej
siatkówka play-off: 1 liga kobiet
AZS UEK Kraków - Chemik Police 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2011 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Bartosz Ława żegna się  »
4 » Olga Strantzali zawodn »
3 » 101. urodziny Stefana Ż »
3 » Trener szuka pracy
1 » Sparta rozpoczyna przyg »
1 » Maciej Żurawski z umową »
1 » Chemik Police rozpoczni »
1 » Świtowcy rozpoczynają p »
1 » Runjaic Trenerem Grudni »
1 » Wojdak: Ciężka praca za »
mecze:
3 » Raków Częstochowa-Pogoń »
2 » Anwil Włocławek-King Wi »
2 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
1 » Drawa Drawno-Calisia Ka »
1 » Grupa Azoty Chemik Poli »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Olimp Złocieniec-KP Dra »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
emil123
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127696
• newsów: 74331
• użytkowników: 75068
• komentarzy: 1112065
• zdjęć: 807371
• relacji: 38984
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies