ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 kwiecień 2010
pokaż:
03 kwiecień
piłka nożna III liga Bałtycka
Astra Ustronie Morskie - Kotwica Kołobrzeg 0 - 7 więcej
Energetyk Gryfino - Cartusia 1923 Kartuzy 2 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Słupsk 3 - 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Dąb Dębno 4 - 0 więcej
Bytovia Bytów - Rega Trzebiatów 1 - 2 więcej
Piast Choszczno - Gryf Wejherowo 2 - 0 więcej
piłka nożna IV liga
Pogoń Barlinek - Victoria Przecław 3 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Hutnik Szczecin 0 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Leśnik/Rossa Manowo 1 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Piast Drzonowo 7 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 0 - 4 więcej
Sława Sławno - Piast Chociwel 0 - 0 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 więcej
piłka nożna V liga koszalińska
Głaz Tychowo - Arkadia Malechowo 1 - 0 więcej
Gryf Polanów - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 5 więcej
Darłovia Darłowo - Wielim Szczecinek 5 - 5 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 0 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz 2 - 0 więcej
piłka nożna V liga szczecińska
GKS Mierzyn - Kłos Pełczyce 0 - 2 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Sparta Węgorzyno 2 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Świt Skolwin - Pomorzanin Nowogard 2 - 2 więcej
Zorza Dobrzany - Woda Rzecko 8 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 więcej
Stal Lipiany - Polonia Płoty 2 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Odra Chojna 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Flota II Świnoujście - Wicher Reptowo 2 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Ina Ińsko 0 - 2 więcej
Wicher Brojce - Mewa Resko 1 - 1 więcej
Promień Mosty - Masovia Maszewo 2 - 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik II Police 0 - 5 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Korona Stuchowo 0 - 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Fagus Kołbacz 5 - 1 więcej
Światowid Łobez - Orzeł Łożnica 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Klon Krzęcin - Jedność Przewłoki 0 - 0 więcej
Remor Recz - Sokół Różańsko 1 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 2 więcej
Odra II Chojna - Unia Dolice 1 - 6 więcej
Drawa Drawno - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Koral Mostkowo 2 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 2 - 1 więcej
Sokół Granowo - Odrzanka Radziszewo 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Olimp Gościno - Płomień Myślino 2 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
Iskra Białogard - Zryw Kretomino 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2 - 2 więcej
Start-Iskra Mokre - Mechanik Bobolice 0 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 3 więcej
Graf Bukówko - Wrzos Wrzosowo 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Olimp Złocieniec - Błękitni Gonne Małe 6 - 1 więcej
Korona Człopa - Lech II Czaplinek 2 - 0 więcej
Grom Giżyno - Hubertus Biały Bór 3 - 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 2 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Zawisza Grzmiąca 0 - 4 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Błonie Barwice 3 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga
Flota Świnoujście - GKS Bogdanka Łęczna 0 - 1 więcej
Motor Lublin - Pogoń Szczecin 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Orzeł Smardzewo - Bałtyk II Koszalin 1 - 4 więcej
piłka nożna I klasa juniorów - Szczecin
Świt Skolwin - Odrzanka Radziszewo 3 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Pomorzanin Nowogard 6 - 0 więcej
Dąb Dębno - Sarmata Dobra 6 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Hutnik Szczecin 4 - 2 więcej
Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Piast Choszczno - Vineta Wolin 4 - 0 więcej
piłka nożna LWJ starsi
Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 2 - 7 więcej
Orzeł Wałcz - SALOS Szczecin 1 - 5 więcej
Pogoń Barlinek - Ina Goleniów 0 - 0 więcej
piłka nożna LWJ młodsi
Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 2 - 1 więcej
Wielim Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - SALOS Szczecin 0 - 3 więcej
Pogoń Barlinek - Ina Goleniów 1 - 0 więcej
piłka nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Bałtyk Koszalin - Drawa Drawsko Pom. 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga Kobiet ZZPN podgrupa A
Odra Chojna - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
piłka nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
GKS Mierzyn - Kłos Pełczyce 1 - 2 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Sparta Węgorzyno 2 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 więcej
Stal Lipiany - Polonia Płoty 2 - 1 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Flota II Świnoujście - Wicher Reptowo 26 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szcz. - Ina Ińsko 3 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Korona Stuchowo 3 - 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik II Police 0 - 10 więcej
Promień Mosty - Masovia Maszewo 5 - 2 więcej
Wicher Brojce - Mewa Resko 1 - 3 więcej
Pogoń II Szczecin - Fagus Kołbacz 4 - 1 więcej
Światowid Łobez - Orzeł Łożnica 9 - 1 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 2 - 1 więcej
Remor Recz - Sokół Różańsko 3 - 0 więcej
Drawa Drawno - Mieszko Mieszkowice 2 - 2 więcej
Morzycko Moryń - Koral Mostkowo 9 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 3 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Jedność Przewłoki 1 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
24 » Błękitni bez trenera. K »
7 » Klub zakończył współpra »
6 » Majewski pilkarzem Pogo »
4 » Będzie mniej okręgówek
4 » Patryk Bil: Sezon się j »
3 » Bednarek: Nasze progi s »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Malec rozpocznie trenin »
3 » Trudne rozmowy z Podbes »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
mecze:
55 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
47 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
45 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
42 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
37 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
36 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
32 » Korona Człopa-Olimp Zło »
31 » Intermarche-Rega Trzebi »
30 » Gryf Polanów-Sparta Węg »
27 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Rubiq
gości: 538
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106521
• newsów: 69249
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1046997
• zdjęć: 742494
• relacji: 36661
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies