ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 kwiecień 2010
pokaż:
03 kwiecień
piła nożna III liga Bałtycka
Astra Ustronie Morskie - Kotwica Kołobrzeg 0 - 7 więcej
Energetyk Gryfino - Cartusia 1923 Kartuzy 2 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Słupsk 3 - 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Dąb Dębno 4 - 0 więcej
Bytovia Bytów - Rega Trzebiatów 1 - 2 więcej
Piast Choszczno - Gryf Wejherowo 2 - 0 więcej
piła nożna IV liga
Pogoń Barlinek - Victoria Przecław 3 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Hutnik Szczecin 0 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Leśnik/Rossa Manowo 1 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Piast Drzonowo 7 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 0 - 4 więcej
Sława Sławno - Piast Chociwel 0 - 0 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Głaz Tychowo - Arkadia Malechowo 1 - 0 więcej
Gryf Polanów - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 5 więcej
Darłovia Darłowo - Wielim Szczecinek 5 - 5 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 0 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz 2 - 0 więcej
piła nożna V liga szczecińska
GKS Mierzyn - Kłos Pełczyce 0 - 2 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Sparta Węgorzyno 2 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Świt Skolwin - Pomorzanin Nowogard 2 - 2 więcej
Zorza Dobrzany - Woda Rzecko 8 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 więcej
Stal Lipiany - Polonia Płoty 2 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Odra Chojna 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Flota II Świnoujście - Wicher Reptowo 2 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Ina Ińsko 0 - 2 więcej
Wicher Brojce - Mewa Resko 1 - 1 więcej
Promień Mosty - Masovia Maszewo 2 - 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik II Police 0 - 5 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Korona Stuchowo 0 - 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Fagus Kołbacz 5 - 1 więcej
Światowid Łobez - Orzeł Łożnica 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Klon Krzęcin - Jedność Przewłoki 0 - 0 więcej
Remor Recz - Sokół Różańsko 1 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 2 więcej
Odra II Chojna - Unia Dolice 1 - 6 więcej
Drawa Drawno - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Koral Mostkowo 2 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 2 - 1 więcej
Sokół Granowo - Odrzanka Radziszewo 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Olimp Gościno - Płomień Myślino 2 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
Iskra Białogard - Zryw Kretomino 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2 - 2 więcej
Start-Iskra Mokre - Mechanik Bobolice 0 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 3 więcej
Graf Bukówko - Wrzos Wrzosowo 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Olimp Złocieniec - Błękitni Gonne Małe 6 - 1 więcej
Korona Człopa - Lech II Czaplinek 2 - 0 więcej
Grom Giżyno - Hubertus Biały Bór 3 - 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 2 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Zawisza Grzmiąca 0 - 4 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Błonie Barwice 3 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 3 więcej
piła nożna I liga
Flota Świnoujście - GKS Bogdanka Łęczna 0 - 1 więcej
Motor Lublin - Pogoń Szczecin 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Orzeł Smardzewo - Bałtyk II Koszalin 1 - 4 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Świt Skolwin - Odrzanka Radziszewo 3 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Pomorzanin Nowogard 6 - 0 więcej
Dąb Dębno - Sarmata Dobra 6 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Hutnik Szczecin 4 - 2 więcej
Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Piast Choszczno - Vineta Wolin 4 - 0 więcej
piła nożna LWJ starsi
Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 2 - 7 więcej
Orzeł Wałcz - SALOS Szczecin 1 - 5 więcej
Pogoń Barlinek - Ina Goleniów 0 - 0 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 2 - 1 więcej
Wielim Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - SALOS Szczecin 0 - 3 więcej
Pogoń Barlinek - Ina Goleniów 1 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Bałtyk Koszalin - Drawa Drawsko Pom. 3 - 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet ZZPN podgrupa A
Odra Chojna - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
GKS Mierzyn - Kłos Pełczyce 1 - 2 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Sparta Węgorzyno 2 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 więcej
Stal Lipiany - Polonia Płoty 2 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Flota II Świnoujście - Wicher Reptowo 26 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szcz. - Ina Ińsko 3 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Korona Stuchowo 3 - 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik II Police 0 - 10 więcej
Promień Mosty - Masovia Maszewo 5 - 2 więcej
Wicher Brojce - Mewa Resko 1 - 3 więcej
Pogoń II Szczecin - Fagus Kołbacz 4 - 1 więcej
Światowid Łobez - Orzeł Łożnica 9 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 2 - 1 więcej
Remor Recz - Sokół Różańsko 3 - 0 więcej
Drawa Drawno - Mieszko Mieszkowice 2 - 2 więcej
Morzycko Moryń - Koral Mostkowo 9 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 3 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Jedność Przewłoki 1 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
2 » Madray w Spójni
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Spadek o jedną pozycję
mecze:
72 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
38 » MKP Szczecinek-Intermar »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
28 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
26 » Arkonia Szczecin-Poloni »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
cola maggi
mksmieszko Prestigio
gości: 1151
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110779
• newsów: 69867
• użytkowników: 67872
• komentarzy: 1053870
• zdjęć: 750418
• relacji: 36896
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies