ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 listopad 2009
pokaż:
07 listopad
Turniej Polskiej Ligi Rugby7 więcej
Pyrzyce: Niepodległościowy turniej Orlików więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. B
AZS Radex Szczecin - Śląsk Wrocław 105 - 71 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Astra Ustronie Morskie - Piast Choszczno 6 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Darzbór Szczecinek 4 - 1 więcej
Orkan Rumia - Dąb Dębno 2 - 0 więcej
Rega Trzebiatów - Chemik Police 1 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 więcej
piła nożna IV liga
Leśnik/Rossa Manowo - Victoria Przecław 3 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Hutnik Szczecin 1 - 3 więcej
Sława Sławno - Sokół Pyrzyce 3 - 1 więcej
Ina Goleniów - Piast Drzonowo 6 - 0 więcej
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 0 - 0 więcej
Pogoń Barlinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Głaz Tychowo - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Wielim Szczecinek - Lech Czaplinek 1 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Victoria Sianów 1 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów 5 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Świt Skolwin 0 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 więcej
Stal Lipiany - Arkonia Szczecin 0 - 5 więcej
Polonia Płoty - Kluczevia Stargard 2 - 3 więcej
Odra Chojna - Woda Rzecko 5 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Kłos Pełczyce 2 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - GKS Mierzyn 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Mewa Resko - Orzeł Łożnica 3 - 1 więcej
Wicher Brojce - Chemik II Police 3 - 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Fagus Kołbacz 5 - 4 więcej
Ina Ińsko - Pogoń II Szczecin 1 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Wicher Reptowo 4 - 1 więcej
Promień Mosty - Korona Stuchowo 2 - 3 więcej
Światowid Łobez - Jeziorak Szczecin 0 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Odrzanka Radziszewo - Sokół Różańsko 11 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Odra II Chojna 2 - 1 więcej
Remor Recz - Klon Krzęcin 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Olimp Gościno - Iskra Białogard 1 - 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Start-Iskra Mokre 2 - 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 0 - 4 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Olimp Złocieniec - Grom Giżyno 7 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 1 więcej
piła nożna I liga
Motor Lublin - Flota Świnoujście 1 - 1 więcej
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Jantar Dziwnów 4 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Prusinowo 7 - 1 więcej
Olimpia Nowogard - Błękitni Trzygłów 2 - 2 więcej
Pionier Żarnowo - Rega II Trzebiatów 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Błękitni II Stargard 2 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Rybak Trzebież - Bryza Reńsko 1 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 5 - 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Iskra Banie 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Olimpia Smolnica - GKS Golenice 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Trojan Strąpie - Korona Raduń 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Iskra Lutówko - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 więcej
Odra Chojna - Hutnik Szczecin 3 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin 3 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 5 - 0 więcej
piła nożna LWJ starsi
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 3 - 2 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 9 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 3 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Błonie Barwice - Bałtyk Koszalin 3 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek 0 - 4 więcej
piła nożna II liga Kobiet ZZPN podgrupa A
Pogoń Women II Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Osadnik Myślibórz - Pomorzanin Nowogard 2 - 2 więcej
Polonia Płoty - Kluczevia Stargard 5 - 3 więcej
Zorza Dobrzany - GKS Mierzyn 5 - 3 więcej
Sparta Gryfice - Kłos Pełczyce 3 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Wicher Brojce - Chemik II Police 2 - 2 więcej
Ehrle Dobra Szcz. - Fagus Kołbacz 0 - 3 więcej
Mewa Resko - Orzeł Łożnica 6 - 3 więcej
Ina Ińsko - Pogoń II Szczecin 1 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Wicher Reptowo 3 - 0 więcej
Promień Mosty - Korona Stuchowo 7 - 2 więcej
Światowid Łobez - Jeziorak Szczecin 7 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Remor Recz - Klon Krzęcin 14 - 1 więcej
piła nożna I liga ŚLF
Drukarnia Grapus - Wicher Warszewo 7 - 4 więcej
Baltica Pazim - Komfort 8 - 1 więcej
Ring KS - Pogoń 04 Szczecin 7 - 4 więcej
piła nożna II liga ŚLF
Karoma - Orliki Drzetowo Grabowo 2 - 9 więcej
WIPS - Qbański Luzik 8 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Grunwald Poznań - Energetyk Gryfino 29 - 35 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn gr. pomorska
Gwardia Koszalin - AZS UKW Bydgoszcz 32 - 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Pogoń Baltica Szczecin - AZS AWFiS Gdańsk 29 - 37 więcej
piłka ręczna Ekstraklasa Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Politechnika Koszalińska 33 - 21 więcej
siatkówka I liga siatkówki kobiet
Sokół Chorzów - Chemik Police 2 - 3 więcej
siatkówka I liga siatkówki mężczyzn
Morze Bałtyk Szczecin - Fart Kielce 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
LO - SMS II Świnoujście - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 0 więcej
Energetyk-Junior Gryfino - Stocznia M&W Darłowo 3 - 0 więcej
Gryf Szczecinek - Spartakus Pyrzyce 3 - 1 więcej
LO - SMS I Świnoujście - Nowa Rega Trzebiatów 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2009 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Runjaić Trenerem Paździ »
2 » 13. kolejka szczeciński »
1 » ZZPR ma nowego prezesa!
1 » Wygrana Głowackiego
1 » Owens odchodzi
mecze:
99 » Flota Świnoujście-Dąb D »
33 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
27 » Gryf Polanów-Orzeł Wałc »
20 » Pogoń Szczecin-Legia Wa »
19 » Olimp Złocieniec-Calisi »
19 » Orzeł Bierzwnik-Iskra L »
18 » Orzeł Pęzino-Czarni Mar »
18 » Astra Ustronie Morskie- »
18 » Lech II Poznań-Kotwica  »
17 » Iskra Golczewo-Odra Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
abm
gości: 575
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 112010
• newsów: 70358
• użytkowników: 68068
• komentarzy: 1061626
• zdjęć: 757981
• relacji: 37225
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies